Produkty

25.4.2022 15:01 - sirien
Jde o nástroje pro libovolnou jemnou, zejména mechanickou práci. Můžeš si je představit jako nářadí které najdeš v garáži nad ponkem nebo v líp vybavené domácí krabici na nářadí - různé kleště, štípačky, šroubováky, menší pilky a pilníky... (V orig to je "tinkering tools", což se moc nedá přeložit :/ ) Dají se použít na různé opravy, třeba vybavení (zejm třeba zbrojí), ale třeba i na výrobu lovecké pasti. Ohledně mechaniky je použiješ třeba na opravu zaseklých palných zbraní (pokud na ně hrajete) nebo možná jako hodně hrubé hodinářské nástroje (cibule s nimi asi napravíš, ale nástěnné hodiny by jít mohly)
4.5.2022 11:18 - Gergon
Tak je venku naše ultimátní RPG krabička využitelná pro Jeskyně a Draky, tak neváhejte a hurá pro ní!
RPG box
4.5.2022 11:48 - ShadoWWW
Do Ameriky by se to prodávalo jak rohlíky. Ale... FYFT obchod je jen v češtině a nemá možnost přepnout UI na anglické? To snad ne! To si pak nikdo z US nekoupí. :(
4.5.2022 12:01 - LokiB
V Americe se rohlíky moc neprodávají, aspoň jsem je tam tedy běžně neviděl ;)

Moc si nedovedu představit, že bych krabičku při hře používal, ale je ve své jednoduchosti celkem hezká.
4.5.2022 12:10 - York
Gergon: Vizuálně je to fakt profi produkt, dobrá práce!

Přijde mi, že by se k tomu hodil link na video s "unboxingem"*, kde někdo představí, jak vypadá vevnitř, co se do ní vejde, jak se používá to počítadlo a tak.


* pun not intended :)
4.5.2022 12:14 - Aegnor
To video tuším existuje. Na PJ Craft kanálu?
4.5.2022 15:42 - Tarfill
Gergon píše:
Tak je venku naše ultimátní RPG krabička

Gergone,
a to chcete nabízet i pro zahraniční trhy? Pokud ano, lze říci v jakém shopu? Pokud ne, proč jsou ty nápisy v krabičce anglicky?
4.5.2022 16:40 - Gergon
Video je připraveno, půjde ven dnes nebo zítra.
V angličtině to je proto, protože u nás se vydávají příručky pro DnD taky v angličtině =)
ale když to tolika lidem dělá tak hrozný problém ty 4 slova v angličtině, tak možná uděláme jednu sérii s českou verzí. Mě osobně se to nelíbí, ale když to chcete, tak mě je to relativně jedno a nemám s tím problém to nechat vyrobit.
4.5.2022 16:58 - ShadoWWW
Já se hlásím taky o českou verzi. :)
4.5.2022 17:10 - Gergon
Nechápu co se vám na té české tak líbí a co na té anglické tak vadí - vždyť jde o 4 slova, která v angličtině znějí mnohem lépe =) a ne nejsem zastánce toho že vše co je anglicky je lepší - je mnoho věcí co mi zní lépe v češtině proti angličtině. Ale zrovna tady mi teda ta anglina sedí mnohem víc.
Ale co už když to chcete, tak uděláme druhou verzi českou a každý si koupí co se mu zachce.
4.5.2022 17:19 - Gergon
Tady je i to video:
Unbox boxu
4.5.2022 18:03 - strucky
Ty upgrady od posledně jsou skvělý. Škoda, že vaříme v našem českém rybníčku - na Etsy.com by sis za to mohl říct klidně o 500,- víc a lidi by ti furt rvali ruce. Popravdě i na ten český trh mě ta cena celkem překvapila, protože vzhledem k cenám podobných věcí právě na Etsy jsem čekal i víc. :-)

Snad na mě nějaká do budoucna zbyde. Teď zrovna nemůžu, protože jsem kvůli nechtěné delší absenci v práci trochu oholenej... :-D
4.5.2022 18:41 - Tarfill
Gergone,
pozor, aby sis naše slova nevyložil špatně!
To, že Shadowww má zájem o českou verzi boxu a to, že se já nezávazně zeptám, proč to není v češtině, vůbec neznamená, že to tak musí být a že tu češtinu chceme prosadit!
Třeba já osobně rozhodně nemusím mít českou verzi, ale skutečně mě zajímalo, jaká je Vaše vize v rámci prodeje a jestli skutečně chcete na zahraniční trh.
Kdybys řekl "Jo, chceme to prodávat na AJ webech apod..." tak bych to chápal.

Takhle je to pro mě pochopitelné méně, ale to Tě jakožto tvůrce nemusí nijak vzrušovat. Nehledě na to, že já si tuhle krabičku pro sebe rozhodně nekoupím, ačkoliv vypadá vskutku pěkně, to se musí nechat...
5.5.2022 08:21 - Gergon
Nevykládám si je špatně a na zahraniční trh zatím teda rozhodně nemyslíme. Prostě jsem jen chtěl udělat něco fajn pro místní komunitu v čr. A taky nemám v plánu předělávat výrobu na českou verzi, věřím že je spousta lidí co se jim bude líbit víc anglická stejně jako mě. Ale když je tolik ohlasů na češtinu tak není problém udělat jednu sérii 5-10-ti krabiček v češtině a můžete si vybrat co kdo budete chtít.
5.5.2022 09:04 - Pan Bača
Gergon píše:
vždyť jde o 4 slova, která v angličtině znějí mnohem lépe =)


já myslel, že je tahle věta silně nadnesená, ale ty to evidentně myslíš vážně :-D

krabička vypadá moc pěkně, rozměr na složený deník je předpokládám záměr, ne jen bonus navíc?
5.5.2022 09:25 - Aegnor
Pan Bača: a ty si nemyslíš, že "concetration" zní mnohem lépe než "soustředění"?

A jinak ano, rozměr na složený deník je záměr. Gergonův plán (teď doufám, že si to pamatuju správně, kdyžtak mě Gergon opraví) je "vydat krabičku, kam se vejde všechno, co hráč na sezení potřebuje - vyrážíš na další sezení, vezmeš krabičku a nemusíš hledat kostky, deník, tužku, figurku ...".

(Nejsem si teda úplně jistej, kam se do té krabičky vejdou pravidla, ale to se určitě bude dát nějak vymyslet. :-) )
5.5.2022 09:52 - Pan Bača
Aegnor: Ne.

Na pravidla bude potřeba nějaká XXL verze i s batohem.
5.5.2022 10:16 - Ugy
Trochu OT. Hele sice je to 4e ale tady někdo vytiskl pravidla na účtenku. A to by se do tý krabice asi bez problému vešlo. A mělo by to dokonce ten správnej feeling, že vytáhneš z krabičky dlouhátenskej pergamen plnej znalostí :D

reddit link

EDIT: imgur link na rozrolovanou účtenku
5.5.2022 10:18 - LokiB
Pravidla taky přeložíš napůl, to bude v pohodě ;)
Konec konců, jednou už tu přeložená byla.

A na vážnou notu, není nějaký (aspoň anketní, silně zkreslený, zaujatý, bublinový) přehled o tom, jestli v ČR hraje víc lidí DnD podle originálních, nebo přeložených pravidel?
5.5.2022 10:33 - Šaman
Aegnor píše:
Nejsem si teda úplně jistej, kam se do té krabičky vejdou pravidla, ale to se určitě bude dát nějak vymyslet. :-)

Leda na flešce, nebo mobil s pdf. Na knížku JaD by to jinak nebyla krabička, ale nůše.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.091907024383545 secREMOTE_IP: 13.59.122.162