Kultura

Gurney
18.9.2015 11:34
Hledám hráče/hledám vypravěče!
Protože naše komunitní sekce je momentálně v poněkud neutěšeném stavu a relativně často se tu objevují příspěvky typu hledám skupinu/hráče/vypravěče, tady je na to speciální diskuze. Nezapomeňte napsat koho hledáte (hráče, vypravěče, popřípadě v jakém množství), co a kde chcete hrát (místo/město, případně online, ať už přes Google Hangouts, Roll20, Fantasy Grounds nebo post-by-post) a nějaký kontakt na sebe (pokud nechcete dáva mail, pak se stačí registrovat zde na d20 a ostatní registrovaní uživatelé vám následně můžou posílat zprávy).

Zároveň sem budu přepostovávat "hledám ..." vzkazy, co se objeví v jiných diskuzích.
31.10.2021 14:34 - Selhan
Ahoj, sháním ještě jednoho hráče na úterní (2.11., 18:00) hru v rámci playtestů letošní dungeonové RPGF Kuchyně. Bude to oneshot, bude to online (prosím s kamerou), bude to v minimalistických pravidlech které vysvětlím před hrou. Hraje už Antharon a tessanger. Dungeon je vlastně spíš takový krátký pointcrawl, jmenuje se Věčný principát a napsal ho boubaque. Zápletka začíná s tím, že vesnici na blatech tyranizují podivní rytíři mizící v mlhách.
3.12.2021 18:43 - Aasimar
Zdravím,

hledám 4 zájemce (hráče) o hraní DnD 5e přes roll20 a Discord.

Kdo jsem?
Začínající DM.
Mám letité zkušenosti s hraním DnD. Začínal jsem na 3,5 edici. Hrál jsem několik let 4 edici a nyní asi dva roky hraji 5 edici. Vždy jsem však byl hráčem. Nyní bych chtěl posunout své zkušenosti také do oblasti vedení hry jako DM.

O co půjde?
Mám připravené kratší tažení ve vlastním světě. Předpokládám, že pokud se bude líbit, budu svět postupně dobudovávat a vytvářet v něm další tažení a dobrodružství.
Bude se hrát od první úrovně a půjde o klasické fantasy.
Odehrávat se to bude v jedné části světa, kde leží několik málo království. Jedno z nich postihla před půl rokem strašná katastrofa, jejíž důsledky doznívají ještě nyní.

Koho hledám?
Skupinu čtyř hráčů, kteří se chtějí u hry bavit a prožít dobrodružství ve fantasy světě. Uvítám jak nováčky, kde nabízím uvedení do světa DnD a pravidel, tak i zkušenější hráče, kde očekávám shovívavost v případě mých přešlapů ve vedení hry.

Jak a kdy?
Budeme hrát standartně přes Roll20 a discord.
Hrálo by se vždy večer cca od 20:30 do 23:00 v pátky, výjimečně ve čtvrtky. Další dohoda možná.

Pokud vás to zaujalo a chtěli by jste se přidat, pište zde do zpráv a nebo na discord Aasimar#6834

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.13766312599182 secREMOTE_IP: 54.165.57.161