Kultura

Gurney
18.9.2015 11:34
Hledám hráče/hledám vypravěče!
Protože naše komunitní sekce je momentálně v poněkud neutěšeném stavu a relativně často se tu objevují příspěvky typu hledám skupinu/hráče/vypravěče, tady je na to speciální diskuze. Nezapomeňte napsat koho hledáte (hráče, vypravěče, popřípadě v jakém množství), co a kde chcete hrát (místo/město, případně online, ať už přes Google Hangouts, Roll20, Fantasy Grounds nebo post-by-post) a nějaký kontakt na sebe (pokud nechcete dáva mail, pak se stačí registrovat zde na d20 a ostatní registrovaní uživatelé vám následně můžou posílat zprávy).

Zároveň sem budu přepostovávat "hledám ..." vzkazy, co se objeví v jiných diskuzích.
5.3.2022 18:40 - Kolumbus
Zdravím,
hledáme ještě někoho do naší skupiny na 13th Age, jsme zatím 3 hráči a Game Master, hraje se ve Svitavách a hrjeme a chceme nadále hrát jen fyzicky. Je možnost i svezení z Brna a zpět. Hrajeme v sobotu od cca 9:00 do cca 20:00 s měsíční frekvencí. Začínáme s novými postavami na 1. levelu, takže může být i začátečník, vhodné jsou ale aspoň nějaké zkušenosti s nějakým D20 systémem (ADnD, DnD, počítačové hry založené na D20 systému). Komplet pravidla pro hráče včetně rozšíření o Multiclass máme k dispozici v elektronické i tištěné podobě.

Díky.

Kontakt: columbus@centrum.cz
10.3.2022 10:11 - Oristiik
Zdravím, jsem z Plzně hledám nějakou partu z Plzně nebo z Prahy, že bych musel dojížďět a není to problém, na reálné aktivní hraní. Mám zkušenost s DnD, Mutant: Year Zero DrD 1.6 a trošku i s Zapovězenými Zeměmi. Je mi asi celkem jedno jaký systém se bude hrát, hlavně že bude u stolu zábava a potkám další zajímavé lidi.
Prosím pouze Plzeň a okolí, nebo Praha! :)

Děkuji.
Můj Discord: Ori#8022
Email: frantisek.petko7@seznam.cz
11.3.2022 14:40 - StarGon
Zdravíčko, hledám skupinu na Offline hraní. Bydlištěm jsem z Prachatic ale jsem ochoten trochu dojíždět, třeba do ČB nebo Písku. Mám trochu zkušeností s online hraním Pathfinderu a Starfinderu, D&D se rád naučím.

Discord: StarGon#9946
20.3.2022 18:47 - Cvicel
Ahojte :)

Sme dvaja hráči s nejakými základnými skúsenosťami a hľadáme stálu partu pohodových ľudí na offline DnD hry v Tišnove a blízkom okolí (prípadne až v Brne). Ideálne 2-4x za mesiac, môže byť aj v angličtine. Nedajte sa oklamať nárečím, jedná sa naozaj o ČR ^^

Discord: Čvíčel#0109
23.3.2022 07:50 - Malabar
Poblíž Plzně se bude opět konat RPG hraní. V nabídce je 12 her. Již 8. 4. až 10. 4. .

Pár míst ještě zbývá :)

Více info na webu: https://sites.google.com/view/plzenrpgchata/home
23.3.2022 22:50 - Ketchup
Ahoj, je mi 21, jsem student a hledám nějakou skupinu co se schází v Praze, ideálně přes týden a hraje DnD 5e.
Rád se naučím i jiný systém. Díky (tedy hráč hledá skupinu na přidaní)
Pište na discord Ketchup_cz#2267
24.3.2022 22:58 - Kuba01
Čau, scháním partu v Brně. Rád bych si zahrál DnD e5 jako hráč . Pravidla mám načtený, ale nikdy jsem nehrál. Klidně se naučím i jiný pravidla. Chtěl bych to zkusit naživo, ale online se nebráním. Čas mám o víkendech nebo každý druhý týden mám ranní směny tak bych mohl hrát cca od 17:00 - 22:00.
26.3.2022 10:22 - HracMikeCZE
Ahoj,
Hledám skupinu na pravidelné hraní. Nejlépe naživo v Praze, ale nebráním se ani hraní online.
Mám zkušenosti jen s DnD 5e, ale věřím, že důležitější je představivost a kreativita než znalost daného systému. Pravidla hraného systému jsem samozřejmě schopný se doučit.
Díky, Mike
3.4.2022 19:47 - majkl86
Ahoj,
jsem Michal, je mi 35 let, z Plzně. Mám za sebou jeden krátký příběh v JD/DnD systému (6 sezení). Velmi mě to bavilo a rád bych s DnD pokračoval. Proto hledám skupinu, ke které bych se mohl přidat na pravidelné hraní (1x týdně nebo 1x za 14 dní). Nejlépe dlouhodobá kampaň, kde by se rozvíjela má postava a i její osobní příběh. Mám nějaké zkušenosti s ovládáním Roll20, ale není problém se naučit v jiném programu.

Kdy: Po-Čt od 19:00 nejdříve
Kde: Online nebo živě, ale pouze Plzeň
Discord: majkl86#0837
22.4.2022 11:34 - Winn32
Zdravím všechny, najde se tu nějaká skupina v okolí Mladé Boleslavi, Nymburka, Poděbrad, Kolína? Ať už on-line hraní nebo osobní setkání. V současné době hraji s jednou partou ZZ, ale nebráním se tomu naučit se i jiné systémy. Jinak jsem úplný začátečník, který si začal plnit puberťácký "sen". Je mi 32 a jelikož jsem pracující jako asi všichni v tomto věku je pro mne idealní doba hraní všední den v podvečer případně i nějaký víkend i když ten bych si raději nechal pro rodinu :) Koukal jsem že je tu i hezká mapa herních skupin jen v mém okolí žádná která by se do mapy přihlásila
9.5.2022 07:35 - DanyB
Krátké představení - Jsem začínající Pán Jeskyně.
Co hledám? - hráče do skupiny
Jak se bude hrát? - Přes Discord a Roll20
Kdy? - Naše skupina hraje pokaždé o víkendu odpoledne od 14:00. Doba sezení je čtyři hodiny.
Dodatečné informace - Momentálně hrajeme kampaň Hrobka Anihilace
Kontakt - Discord DanyB#2709
10.5.2022 14:27 - Krucifix
Ahoj, hraje někdo v okolí Bruntál - Opava - Šternberk - Šumperk? Vezmu sebe (32) a vodárnu :D
10.5.2022 22:30 - John M. Grayson
Ahoj. Rád bych našel další dva hráče - kriminalisty - kteří by si rádi zkusili seriálovou podobu RPG hry na motivy série CSI. (Crime Scene Investigation - Vegas, Miami, New York)

Hledám dva hráče, kteří doplní partu v novém seriálovém prostředí.
Všichni jsou po absolvování akademie a nastoupí na svůj první veliký případ. Co bude vaší prací? V každé epizodě dostanete příběh, zločin, vraždu. A na vašich mozkovnách bude záviset výsledek vyšetřování a to, jestli najdete v L.A. pachatele a zda-li ho usvědčíte.

https://www.facebook.com/SiridionArt/posts/350036940526364

Vlastní herní systém (odzkoušený a nastavený pro jednoduché hraní online), hraní přes discord (hovor) každý sudý víkend.
14.5.2022 06:08 - Necromancer
Plně si uvědomuji, v jaký čas píšu, a proto ani tak neočekávám nějakou účast, ale zkusit jsem to musel.

Ahoj, scháním dvě věci:
A) skupinu hráču (i s DMkem) co mají na dneska naplánované nějaké to D&D online, a nevadilo by jim vyjmečně na dnešek přizvat jednoho hráče navíc. Čas více méně nehraje roli, můžu se přizpůsobit. Můžu hrát klidně NPCčko, chybějící PC nebo nějakou vlastní postavu exkluzivní na tohle session.
B) několik random lidí, co by si chtěli dneska zahrát D&D přes net. Čas domluvíme, platformu domluvíme, hru a DM domluvíme. Jsem ochotný (nechat si) DMovat víceméně cokoliv.

Připadně mě kontaktujte na discord nebo tady na PM.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.2216489315033 secREMOTE_IP: 3.238.180.255