Kultura

Gurney
18.9.2015 11:34
Hledám hráče/hledám vypravěče!
Protože naše komunitní sekce je momentálně v poněkud neutěšeném stavu a relativně často se tu objevují příspěvky typu hledám skupinu/hráče/vypravěče, tady je na to speciální diskuze. Nezapomeňte napsat koho hledáte (hráče, vypravěče, popřípadě v jakém množství), co a kde chcete hrát (místo/město, případně online, ať už přes Google Hangouts, Roll20, Fantasy Grounds nebo post-by-post) a nějaký kontakt na sebe (pokud nechcete dáva mail, pak se stačí registrovat zde na d20 a ostatní registrovaní uživatelé vám následně můžou posílat zprávy).

Zároveň sem budu přepostovávat "hledám ..." vzkazy, co se objeví v jiných diskuzích.
19.2.2023 11:52 - whisis
Ahoj, hledám hráče ideálně nováčky na hraní dnd. Jako DM začínám. živě či online.Mám rozpracovaný svět se spoustou zápletek. Parta ideálně 25-??? mě je 32 let. Benešov, praha-východ, západ, praha. Stačí napsat na discord whisirion#6370
6.3.2023 20:00 - Arerat
Ahojte.Pokiaľ by si niekto chcel zahrať DND za hráča alebo GM tak my napíšte na môj discord.Sme zatiaľ 2, ale dúfam, že nás bude viac..Tu je môj discord-adam33co#1570.Ďakujem
8.3.2023 08:34 - flyingkiwi
Ahoj, hľadám pár ľudí na novú dlhodobejšiu kampaň. Ideálne keby sme boli aspoň 4 a vedeli by sme si zahrať online raz za jeden, dva týždne. Mám 23 rokov, nemám problém s nikým, verím, že by sme dali dokopy pohodou grupu :-). Píšte na môj dsc
flying_kiwi#3594
17.3.2023 21:56 - maximen
RolePlay server
Zdravím. Hľadám ľudí na RP server Atlas.
Nezáleží či ste nováčik alebo pokročilí, na Atlase si môže zahrať každý.
Systém
Hráme pomocou systému JaD a DnD 5e. Používame aj veci z UA a HB ak je to balancované.
Máme aj pár house rulles ako pitie elixírov za bonusovú akciu :)
Čo je RP server ?
RP serveri sú pre kopu rôznych hráčov ktorí si môžu zahrať hocikedy sa im zachce.
Zvyčajne sa na nich hrá každý deň a je tam viacero DMov ktorí ponúkajú kopu úžasných príbehov a momentov. Veľa ľudí tento štýl hry obľubuje popri kampaniach a one shotoch.
Ako Hráme
Hráme pomocou nášho discordu.
Hrá sa cez voice aj textovo.
Cez voice sa konajú výpravy do okolia kolónie menom Atlas.
Na výpravách sa dobrodruhovia stretávajú s rôznymi dungeonami ktoré môžu preskúmať, alebo bytosťami ktoré si môžu spriateliť a naopak.
Textovo hráči môžu hrať život dobrodruha vo vyvíjajúcej sa kolónií. Umožňujeme rôzne veci ako kováčstvo, založenie rodiny či získavanie politickej moci.
Textové hranie je odmeňované featmi, jazykmi, skillmi a kopou ďalšieho.
Kontakt
Link na server : https://discord.gg/bxjWhtQEkm ( vložte do prehliadača )
Môj discord : nemixam#4826
Email serveru : atlas.skwestmarches@gmail.com
18.3.2023 12:26 - Cherry_215
Ahoj, rád by som si zahral dhodobejšiu kampaň, ale som ochotný sa pridať aj na one shot. Ak by niekto mal záujem kľudne mi napíšte na diskord Cherry215#4420. Hra v českom jazyku nieje pre mňa problém. Ak by bola jazyková bariera umím i mluvit.
26.3.2023 11:00 - Planewalker
Zdravím, dobrodruzi,

bavíme se už téměř 30 let při hraní fantasy a moc dobře víme, o čem je skutečně dobrá hra: vzájemná harmonie a naladění mezi hráči a DM

• nehledáme “zkušené” hráče
• nehledáme “mistry v oboru”
• nehledáme “hnidopichy”
• nehledáme “prudimily a všeználky”

Umíš se vžít do role svého hrdiny a nehrát “sám sebe”? Tak Tě bereme do naší pražské partičky.

DM Planewalker
Discord: Planewalker#7912
27.3.2023 04:15 - York
Ahoj,

blíží se vyhlašování programu na Gamecon, takže jako už tradičně prosím o pomoc s playtestem dungeonu, tentokrát Bubákova (Z)propadeného trpaslíka. Jde hlavně o to vyzkoušet, jak dlouho se to hraje. Odhad je tak 6-8 hodin, což je na večer pracovního dne moc, takže to bude muset bejt o víkendu. Začátek ve 14:00, konec nejpozdějš do 23:00.

Termíny nabízím příští a přespříští víkend (+ pátek 7. 4., to by mělo bejt volno), tj. sobota 1. 4., neděle 2. 4., pátek 7. 4., sobota 8. 4. a neděle 9. 4. Místo buď Liliová čajovna v Praze* nebo online hra přes Discord. Přihlášky pište sem a uveďte, prosím, který dny máte čas a jestli můžete hrát v čajovně nebo online. V družině bych chtěl mít ideálně 4-5 hráčů, stejně jako na Gameconu. Když bude hodně zájemců, můžu to odehrát víckrát.


* Nevaří se tam, ale nemají tam problém, když si něco k jídlu vezmete s sebou nebo objednáte dovoz.

Hrát se bude podle pravidel Dračáku podle staré školy. Postavy si můžete buď vytvořit předem, případně je vytvoříme před hrou (zabere to pár minut). Dáme tentokrát 3. úroveň, ať máte víc kouzel a schopností.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.046844005584717 secREMOTE_IP: 34.239.173.144