Kultura

Zaphod
23.10.2007 13:47
Něco pro zasmání
Doufám že to ještě všichni neznáte. Hodně povedená záležitost.
Hůlkový řád
4.8.2014 13:27 - Nerhinn
Některý dobrý, některý slabší, vítěz je výbornej :)
If Real Life Worked Like a Role-Playing Game
4.8.2014 19:55 - skew
O ponících ví Louis C.K. svoje.
4.8.2014 20:13 - sirien
Vojtěch: já nemluvil ani tak o tom co vymýšlí, já mluvil spíš o tom jaké jsou a jak se chovají.

Dodneska si pamatuju jak byl jednou v létě na tohle fakt jeden extra zlej turnus. Dělali sme boxy a já už jich měl brutálně plný zuby tak sem šel za trenérkou a říkám, že když mě nechá se na to teď vybodnout, tak den na to vstanu ráno a helfnu jí s boxama poránu (normálně je dělala ráno sama ještě před snídaní). Se ptala co se děje tak sem jí řek že holčičky sou k nesnesení, trenérka na mě hodila otrávenej xicht a šla se tam podívat... za deset minut byla zpátky a s absolutním poker face prohlásila něco jako "tak ráno v šest".
Od té chvíle zbytek turnusu sem měl odpoledne klídek a vděčně jsem jí pomáhal ráno (!!! já, poránu!) - dokud se jedna z holčiček jednou nepřihlásila že by chtěla taky pomáhat i ráno... musím říct že (mimo to jak hrozně sem se vyděsil že by jí to mohlo projít) jsem se epicky bavil tím jak trenérka začala urychleně vykoktávat různé z patra vylhané důvody proč jako asi spíš ne...


Gurney: jj, poníci sou extra svině... objektivní fakt. Lepší pracovat s protivnym nervóznim dvoumetrovym koněm než s některou z těhle mizernejch krvelačnejch bestií.
4.8.2014 21:09 - Vojtěch
Aneb Napoleonský komplex u koně?
4.8.2014 22:28 - sirien
Ne, s jejich egem to nemá co dělat. Věř mi, Gurney má pravdu, jsou to prostě zplozenci Chaotického Zla. Paličatý, umanutý, zákeřný, podlý, nenávistný malý svině co se tváří nevinně jen protože vyhlíží svou příležitost ke zradě.

(četl jsi barbara Ronana? Kdyby masožravý oslík Koťátko nebyl osel ale poník, tak to bude celé mnohem uvěřitelnější, věř mi... kolem nich sis nikdy nebyl jistej prstama ani ramenem, fakt toužej po krvi a mase)
5.8.2014 08:21 - Merlin
Sirien: co dělají holčičky s poníky? moje představa je hodně děsivá, tak bych rád, abys mi ji vyvrátil :)
5.8.2014 09:19 - Vojtěch
Tak třeba věří, že pak povyrostou :D
5.8.2014 10:01 - Merlin
jo, ale musí je nejdřív zasadit do země..tak metr a zalívat
6.8.2014 20:30 - sirien
7.8.2014 23:11 - Nachtrose
8.8.2014 00:08 - sirien
to je... krutý...
9.8.2014 20:11 - Gurney
11.8.2014 15:08 - Me-dea
Gurney odkud to je? Z nějakého filmu? Díky
11.8.2014 15:19 - Merlin
Zahulíme, uvidíme?
11.8.2014 15:21 - Me-dea
Fakt? to jsem před pár roky viděla a nepamatuji si tuhle scénu. Ale možné to samozřejmě je.
12.8.2014 09:43 - Gurney
Me-dea píše:
odkud to je?

Z 9gagu :) Nevím možná Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay
12.8.2014 13:55 - Nerhinn


hi hey hi i like you

yeah you i like you your face is good

stop being on the land so much come be with me

i can help you breathe under water

none of my boyfriends are riverbank corpses if that’s what you’re worried about


Více zde: “We’re Fine Here, How Are You?” Normal Moments In Art History Where No One Is About To Get Murdered
12.8.2014 15:43 - sirien
12.8.2014 15:48 - sirien
Nerhinn: Kdysi jsem přemýšlel, jestli tyhle legendy o zabijáckých vodních pannách (a jiných obdobných) náhodou nevymysleli holky co se toužily koupat nahý kdesi v lese aby měly klid od kohokoliv kdo by je tam chtěl šmírovat nebo dokonce znásilnit...
12.8.2014 19:57 - Nachtrose
Jeste jedna variace na ohrane tema:

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10795998573303 secREMOTE_IP: 3.128.199.88