Kultura

Zaphod
23.10.2007 13:47
Něco pro zasmání
Doufám že to ještě všichni neznáte. Hodně povedená záležitost.
Hůlkový řád
25.10.2010 18:18 - skew
Píše:
Akorat me fascinyruje, druha fraze v sekci Potom... Pac ja myslel, ze koureni (tabakovych vyrobku, pro stouraly...) je dneska nemoderni...
Já myslel že kouření po sexu je takovej stereotyp.

(damn, kolik by bylo nekuřáků kdyby to bylo naopak?)
27.10.2010 12:53 - Hugo
Nerhinn píše:
Hugo: Kouří padouši nebo Evropané. Asi se tedy automaticky předpokládá, že když už si jedeš užít do Evropy, budeš to mít se všemi benefity.


No tak pak ja musim byt ultrapadouch aby se to nejak vyrovnalo (podle matematicke logiky minus a minus da plus... Protoze evropan jsem, ale vzhledem k tomu, ze nekurak, tak musim byt zakonite padouch...)

Jerson píše:
V Evropě jsou Němci a to jsou vždycky padouši, alespoň podle amerických filmů.


Ja mel za to, ze dneska "frcej" padousi s rudou hvezdou, ale ono asi jak kdy jak kde...

BTW Lokkene jak vypada pokracovani na dalsi strance, kdyz tam mame odpoved stylem "numba one" je tam taky odpoved "numba ten"? At se poucim jak se Amici ucej jak se to mas psraven rikat kdyz to stalo "za backoru"...
29.10.2010 00:20 - Lokken
Hugo: nemám tušení, tuhle fotku jsem jen dával dál.
1.11.2010 18:56 - sirien
21. STOLETÍ, kvíz (září 2010, str. 98-99)
osekané na kost o kecy okolo

Odpovědi jsou vždy možné jen dvě - ANO a NE

1 - Myslíte si, že mimozemšťané do chodu pozemských dějin někdy skutečně zasahovali?
2 - Věříte ve skutečnou moc talismanů?
3 - ...který jim údajně umožňuje komunikovat s duchy zemřelých lidí. Je podle vás něco takového možné?
4 - Myslíte si, že myšlenka inteligentního designu má ve vědě své místo?
5 - Má podle vás nevědecké předvídání budoucnosti nějaký význam?
6 - Dáváte přednost léčitelům před vědeckou medicínou?
7 - Věříte v tajemnou moc pyramid?
8 - Věříte, že je perpetuum mobile možné sestavit?

Náš kvíz sloužil tentokrát spíše pro pobavení, než pro skutečné testování znalostí či postojů. Vědecky uvažující člověk by jinou odpověď než ANO použil jen stěží.

teď si ty otázky můžete projet znovu a odpovědět si na ně ještě jednou, nezapomeňte své "vědecké uvažování" zaměřit zejména na formulace a volbu slov u otázek 5 a 6
2.11.2010 19:42 - Night of Triumphatorr
Už tam chybí jen:
9 - máte nutkání olizovat drobné předměty?
10 - jste alergický/á na mušle?
11 - byl/a jste sodomizován/a duchem či jinou nadpřirozenou bytostí?
2.11.2010 19:54 - sirien
...unesen/a chlípnými mimozemšťany
2.11.2010 23:04 - A15
Dva pohledy na jednu věc:
Skupina podivných individuí hovořících pro ostatní těžko srozumitelným jazykem plným podivných a tajuplných slov, scházejících se na odlehlém místě uprostřed lesa. Za noci za svitu svic oddávající se záležitostem ležícím mimo tuto realitu ...
Z pohledu Lovce: banda pekelných sektářů, kterou je třeba pro dobro všech eliminovat!
Z pohledu člena D20: standardní sraz na Dálavě
2.11.2010 23:07 - Radan
Já jsem vždycky myslel, že to je nějakej populárně vědeckej časopis (asi z toho názvu)...ale asi to je něco...přesně opačnýho...docela by mě zajímal okruh a počet odběratelů.
3.11.2010 01:09 - sirien
Radan No, docela je, občas je dokonce natolik vědecko-propagační, že to u "objektivního" časopisu leze krkem i mě (třeba rubrika "Pro" a "Proti" je fakt brutální), tady je zábavné zejména to, jak se snažili být opět lehce útoční vůči "nevědcům" a jak jim to jeden překlep co prošel autorem i korektorem a já nevim kym dalšim hezky obrátil.
3.11.2010 12:00 - Nerhinn
3.11.2010 15:40 - Arya
Když budete kutálet ovečku z kopečka, nebudete mít dole beranidlo, jen poblitou ovečku....

3.11.2010 19:02 - Colombo
Bayova předpověď z XKCD se už pomalu naplňuje. Teď už jen sehnat ty aligatory.
4.11.2010 02:56 - sirien
(uznávám, je to nejspíš jen pro ty kteří si oblíbili kulturu internetového humoru, nicméně...)
4.11.2010 05:49 - Vojtěch
Yoda: Ano! Obžerství cesta na temnou stranu je. Je to touha jíst! Touha vede k bolesti, bolest vede k... utrpení!

Akorát vyžraní sithové by nebyli tak děsiví asi, ale sv senátě by jich bylo plno ;)
5.11.2010 00:43 - Max
Sice hooodně starý ale vždycky mě to pobaví http://www.youtube.com/watch?v=Z1eFdUSnaQM
5.11.2010 05:45 - Vojtěch
NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ - Pro všechny Trekkies
5.11.2010 22:40 - Lokken
PR
6.11.2010 22:49 - Sethi
6.11.2010 23:21 - Colombo
7.11.2010 00:12 - Sosáček
Neco pro sethi:

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.096212863922119 secREMOTE_IP: 18.220.64.128