Kultura

Zaphod
23.10.2007 13:47
Něco pro zasmání
Doufám že to ještě všichni neznáte. Hodně povedená záležitost.
Hůlkový řád
1.10.2010 19:47 - Gurney
Troops. Předesílám že tohle video vyzní mnohem líp pokud znáte "dokumentární" seriál Cops.
1.10.2010 23:37 - Sethi
2.10.2010 07:47 - Dracain
Ušatá™ píše:
Nemám problém s výškami. Problém mám jen s hloubkami.


- Bez urážky, teď jsi zněla jako Mrakoplaš ;)
2.10.2010 10:14 - Lokken
Dracain píše:
- Bez urážky, teď jsi zněla jako Mrakoplaš ;)

Nebo Sheldon Cooper :D
2.10.2010 14:25 - Nerhinn
2.10.2010 17:07 - Nachtrose
3.10.2010 10:02 - Jerson
Závislý na zbraních jste, když…

...při sledování filmu z druhé světové vezmete pušku a pomáháte Johnu Waynovi střílet Japonce a Korejce.
...při pomáhání Johnovi si opravdu prostřelíte televizi. ("Je to nabitý?")
...při sledování válečných reportáží si přejete být tam a moct posbírat všechny ty prázdné nábojnice.
...při sledování filmu pozorně počítáte výstřely a třesete svými přáteli, když herec překročí kapacitu zásobníku.
...vaši přátelé odmítají dívat se s Vámi na JAKÉKOLI filmy obsahující střelné zbraně.
...po skončení filmu jste schopni přesně vyjmenovat druh, typ a ráži všech použitých zbraní, ale nepamatujete si, kdo ve filmu hrál nebo o čem to bylo ...
...Vaše vyvolená chce místo snubního prstýnku brokovnici, a vy jí ji koupíte.
...máte svatbu na střelnici.
...v desáté výročí svatby vezmete ženu na výstavu zbraní, a ona je z toho stejně nadšená jako Vy.
...máte v posteli ke zbrani blíž než k manželce.
...máte na televizním ovladači tritiová mířidla.
...Vaše manželka chce něco koženého na nošení, a Vy jí koupíte pouzdro.
...vyhodíte mikrovlnku, aby bylo místo na přebíječku.
...říkáte příteli své dcery:"Mladý muži, mám brokovnici, lopatu a velkou zahradu...nenuťte mne, abych to použil."
...Vaše manželka pochopí, že chce-li upoutat Vaši pozornost, musí místo voňavky používat olej na zbraně.
...pojmenujete svého prvorozeného syna Glock.
...pojmenujete svou prvorozenou dceru Beretta.
...pojmenujete svá dvojčata Smith a Wesson.
...Vaše dítě má maskáčové plenky.
...manželský poradce se Vás zeptá, jestli je lepší střílení, nebo sex, a vy si myslíte, že pitomější otázku jste v životě neslyšel.
...kupujete novou zbraň a prosíte prodavače, aby vám ji podržel, než si na ni doma uděláte místo.
...prodavač Vás informuje, že nemá náboje, které chcete, protože jste už všechny vykoupil.
...při zavírání výstavy zbraní se ptáte prodejců munice:"Tak hoši, kolik za to všechno chcete, ať se s tím nemusíte tahat?"
...máte na řadící páce pistolovou pažbu.
...v momentě, kdy Vám dojdou peníze, máte doma dvě tuny olova, plnou garáž pytlů s prachem a dost zápalek na otevření sejfu.
...každý večer vezmete zbraně a pečlivě je ohmatáte, jen proto, abyste je pak mohli vyčistit.
...máte kapesní pistoli a bojovou brokovnici pojmenované "Jasoň" a "Drsoň"
...vyděláváte 500 Kč/h, ale na střelnici jste schopní strávit 30 minut na kolenou při hledání zapadlé prázdné nábojnice.
....na ukazováku máte mozol.
...jdete-li na ples, strávíte víc času přemýšlením, jakou zbraň, pouzdro a pás si vezmete, než jaké si vezmete šaty.
...obcházíte na střelnici úplně cizí lidi a somrujete prázdné nábojnice.
...rodina a přátelé se vás ptají "Co chceš k Vánocům, kromě zbraní?"
...Vaše číslo mobilu je předčíslí + 308 762 , 223 357 apo ...
...Měříte místo vedle sejfu na zbraně, jestli by se tam vešel ještě jeden.
...utratíte za munici víc než za jídlo.
...na daňovém přiznání uvádíte svého prodejce munice jako "závislou osobu".
...Vaše zbraně jsou čistší než váš byt.
...kdyby měly být samopaly povoleny a alkohol zakázán, hlasoval byste pro.
...v základní škole jste byl jediné dítě, které vědělo, jak se rozebírá a skládá samopal.
3.10.2010 10:29 - Sethi
Jerson píše:
...v základní škole jste byl jediné dítě, které vědělo, jak se rozebírá a skládá samopal.

Už to byla spíš střední škola, ale tohle je pravda.
3.10.2010 10:32 - Sosáček
Jerson píše:
...říkáte příteli své dcery:"Mladý muži, mám brokovnici, lopatu a velkou zahradu...nenuťte mne, abych to použil."

Takovyho chlapka jsem znal.
3.10.2010 10:36 - Jerson
Fink Ployd píše:
Takovyho chlapka jsem znal.

Já jsem tím chlápkem byl - rozebrat a složit samopal vz. 58 jsem se naučil ve druhé třídě. Ve čtvrté jsem to aplikoval na pionýrském táboře na jedné zbrani pohraničníků, kteří nás navštívili.
Problém s místem na zbraně a se zbraněmi ve filmech mám taky :-)
3.10.2010 11:01 - tuleník
Tiež to poznám :) napr. jedna položka z inventáru, t.č. zvaná "dôvod k ceste do Prahy - pre pistóny":

3.10.2010 11:40 - Sosáček
Jerson píše:
Já jsem tím chlápkem byl

Ty mas dceru?
3.10.2010 11:46 - Night of Triumphatorr
tak jsem prý závislý na zbraních. To jsou věci takhle po ránu :-)
3.10.2010 11:52 - Jerson
Sorry, špatně jsem citoval a navázal na nesouvisející příspěvek. Chtěl jsem ragovat na Sethi se skládáním samopalu.
3.10.2010 20:01 - sirien
4.10.2010 08:03 - wraiths
1015: no patron jsem si vsiml az pak, prvne me upoutaly ty "rozdripany" puncochace. :-D
4.10.2010 10:05 - Night of Triumphatorr
včera jsem viděl asi 5 borek s nábojovým pásem (hold BM koncert...)
4.10.2010 14:49 - Nerhinn
4.10.2010 18:51 - A15
Píše:
je lepší střílení, nebo sex, a vy si myslíte, že pitomější otázku jste v životě neslyšel

To ještě jde, já to samé aplikoval na šachy... a když jsem pak vysvětloval svou absenci na koleji, tak reakce byla - "tak to jo, to chápu"
7.10.2010 14:40 - Assassin

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.089356899261475 secREMOTE_IP: 3.19.31.73