Dukolm
3.4.2015 23:23
Grey Council
.
I'm Grey. I stand between the candle and the star.
We are Grey. We stand between the darkness and the light


http://www.d20.cz/_admin/ - admin rozhraní (banování a různé manipulace s webem)
http://www.d20.cz/ip.php - IP log, odkud kdo
http://www.d20.cz/ip2.php - IP log, kdo odkud

Nightfall

Expirace domény: 30.11.2023
Expirace hostingu: 23.12.2023



Redakce

  • Středa 12.4.2023 Překlad: City of Mist - Quick Start Rules
  • Středa 19.4.2023 Rasa Fey´Ri
  • Hromada Robovejch překladů v bufferu
.


Přislíbeno:
  • DrDII v Kostce (MarkyParky)
  • C'thulhu RPGs srovnání (Shako)
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
6.3.2017 10:15 - Demonica
Tak klidně bych nechala jako autora článku Malabara. Stejně mu patří ten první překlad, tak je to jako by ten článek založil. Za mě teda.
6.3.2017 12:53 - Gurney
Já to tak prozatím nechal.
6.3.2017 14:52 - sirien
Hele zvlášť když to pak chceš ještě předělávat bych to asi nechal bejt jak to je.
14.3.2017 02:26 - sirien
Na tenhle týden stihnu dopsat Ctnosti zla, během týdne na ten další pak Scénáristiku 13 a 14 bude následovat.

Nicméně pokud budete mít cokoliv jiného, tak na nic z toho nespěchám.
15.3.2017 07:23 - Demonica
Super. Ja momentalne kvuli praci nic moc nestiham. Od pristiho tydne to snad bude trochu lepsi.
27.3.2017 00:34 - sirien
Ok... minulej článek šel po 2 tejdnech a minulej tejden zas nic nebylo, tak sem 13. Scénáristiku poslal ven už teď.

14. pak nejspíš normálně až zase za tejden ve středu (tou dobou už bych snad měl mít napsanou minimálně i 15.)
27.3.2017 11:13 - Gurney
Já bych ve středu (resp možná ted spíš ve čtvrtek, když jsme měli článek dneska) vypustil Úplný průvodce vlkodlaky - příběh.
27.3.2017 18:57 - sirien
Ve čtvrtek asi v pohodě.
27.4.2017 04:35 - sirien
Mrkněte mi někdo na "Nejhorší, co se postavě může stát" a poraďte mi, jestli to mám dávat jako 2 články nebo jako 1.

Původně sem si říkal, že to spolu docela souvisí, ale nakonec to je dohromady delší, než jsem myslel a ten Robův text je nakonec i trošku o něčem jinym, tak mám chuť to možná rozdělit (mimo jiné tím dostaneme 2 články naráz)

Ideálně bych to rád zveřejnil ještě zístra (resp. dneska - tj. ve čtvrtek), pokud by to šlo ve dvou tak nejspíš ten Robův, aby to bylo ještě jakože za tenhle týden.

Příští týden bych asi rád pustil Scénáristiku, pokud se na ní Gurney stihne mrknout.
27.4.2017 14:17 - Demonica
Já bych ty dva články rozdělila. Každý je trochu o něčem jiném a s jiným námětem k diskuzi. Navíc jak říkáš, dohromady je to už docela dlouhé.
27.4.2017 14:29 - sirien
(Pořád kratší, než průměrná Scénáristika :D )
15.5.2017 21:15 - ShadoWWW
Článek o tom, jak zabezpečit web zdarma (zajímavá je hlavně ta certifikační autorita zdarma).
15.5.2017 22:38 - Dukolm
Tak ssl certifikát přes https://letsencrypt.org/ na novém webu beru jako minimum.
Na tuhle verzi to nenasadíme.
16.5.2017 02:45 - sirien
Blades in the Dark v Kostce tenhle týden.

Dost možná pak pošlu ven i ty dva skupinový články - přehled nejspíš antedatuju někam do propadliště dějin, kroniku bych mohl nechat i venku.
17.5.2017 15:09 - sirien
ShadoWWW: jestli chceš dneska přeložit toho Mike, tak já klidně ty Blades o tejden posunu.
4.6.2017 13:34 - Demonica
Dala bych do aktualit Dalavu, muze byt misto prekladu Fate?
5.6.2017 13:48 - Gurney
Jen tak mimochodem, GoD Chronicle je určeno ke zveřejnění nebo ne?

A máme něci na tuto středu? Přiznám se že já něco dát dohromady vůbec nestíhám.
5.6.2017 15:22 - sirien
GoD Chronicle... může být, osobně sem to chtěl pustit jako výplňovku během nějakého víkendu nebo v pondělí před jinym článkem, nechce se mi to úplně hrotit jako full článek.

Tenhle týden sem chtěl další Scénáristiku, netušim jestli jí stihnu napsat, ale snad jo :)
6.6.2017 03:01 - sirien
Blok 197.211.X.X

Ale je to funny, až mi zas někdo bude říkat, že v článcích tvořím příliš složité větné konstrukce...

Píše:
Nikdy nevěřím v kouzla lásky, až jsem se setkal s přítelem mého, který mi řekl všechno o DR.otutu, který přivedl jejího bývalého přítele zpět, i když mi říkala, že jsem jí nevěřil, protože jsem si myslela, že také chtěla stejný falešný Kouzelné kolečka, abych vzala mé peníze. Ačkoli jsem jí dal příležitost vysvětlit všechno, co mi řekla o DR.otutu, řekla jsem jí, že je spousta podvodníků, kteří chtějí vzít naše peníze a já se nikdy nestanu obětí, i když můj snoubenec, který předpokládá, že se vezme Mě za pár měsíců odtud opustil, budu trpělivě čekat na jiného chlapíka, i když jsem ho tolik miloval. Řekla mi, že tento DR není falešný, že je skutečný a že pomohl mnoha lidem, aby získali své blízké zpět, pak se jí zeptám, jak to kouzlo funguje a jaké jsou požadavky, které musím udělat, než může Kouzla na mne? Řekla mi, že bych ho měl poslat e-mailem na drotutuhealinghome@hotmail.com a měl bych mu říct, co chci. Opravdu jsem ho poslal e-mailem a řekl mu, že potřebuju svého bývalého muže, abych mu řekl, že je to můj přítel, který mě na něj nasměroval, proč jsem pochyboval o jeho práci? Řekl, že jeho práce je 100% jistá a zaručuje, že nikdo nikdy nepřijel do svého chrámu a také zůstal stejný. Jsem se chvěl na jeho slova, jak mi říká, a myšlenka mi přišla na mysl, jak tohle dr zná všechny věci, které jsme diskutovali dříve. Řekl, než začne s mojí situací, že musím mít víru a důvěru v něho a nechat jiné kouzelné kolečko a trpělivě čekat na jeho vlastní, že pokud mohu říci, že to všechno udělám svého milence zpět za 72 hodin. Řekl jsem v pořádku Věřím a slibuji, že s tebou pracuji sám, pak mi dal formu na vyplnění, kterou jsem udělal, a poslal mi ho také se svými obrázky a také obrázky mého bývalého milence. On mi odpověděl za 30 minut později a řekl mi, že jeho bohové potřebují nějaké předměty, aby kouzlo na mě a moje problém je velmi snadné, pokud mohu poskytnout tyto položky. Pak když se ho zeptám, jak se mohu dostat k těmto položkám a jak je mohu poslat mu za odlitek kouzla lásky, řekl mi, že bych se neměl starat o to, že tam je prodejce zboží ve své vlastní zemi To může dostat zboží pro mě. Pak se ho zeptám, kolik mě bude stát koupit všechny tyto položky? On mi řekl, co mu pošlu s plnou důvěrou, o hodinu později mi zavolal a řekl mi, že můj problém byl vyřešen, že bych měl počkat na 72hodin, že se mou lásku zeptá po mně, co jsem udělal podle jeho slov, kdy Bylo to asi 6:00 v příštích třech dnech, když mě býval, když jsem doma, že mě chce okamžitě vidět. Řekl jsem mu, že všechno je dobře, že řekl ano, pak jsem mu řekl, že může přijít, můj bývalý kluk se vrátil ke mně a požádal o odpuštění, že věděl, co se na něm stalo. Právě teď jsem tak šťastná, protože jsem znovu získala svého milence zpět a plánujeme svatbu, která brzy přijde, zavolal jsem dr, a moc mu děkuji a ptám se ho, co pro něj udělám jako ocenění, řekl mi Měl bych zapomenout a držet své peníze, že není po penězích, ale pomáhat lidem, kteří potřebují pomoc tam, vše, co potřebuje, abych udělal více svědectví o něm, aby lidé, kteří tam potřebují pomoc, Proč jsem tady dnes, abych svědčil. Nech může váš dobrý pán nadále žehnat a dát mu dlouhý život prosperitu a moudrost. TOTO JE DR EMAILOVÁ ADRESA (drotutuhealinghome@hotmail.com). Můžete ho také kontaktovat prostřednictvím svého čísla (+2349051417394)
11.6.2017 13:33 - sirien
Nechceme Soldier76-ovi navrhnout, aby si ten zápis ze hry hodil spíš jako článek?
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.076884984970093 secREMOTE_IP: 3.149.229.253