Dukolm
3.4.2015 23:23
Grey Council
.
I'm Grey. I stand between the candle and the star.
We are Grey. We stand between the darkness and the light


http://www.d20.cz/_admin/ - admin rozhraní (banování a různé manipulace s webem)
http://www.d20.cz/ip.php - IP log, odkud kdo
http://www.d20.cz/ip2.php - IP log, kdo odkud

Nightfall

Expirace domény: 30.11.2023
Expirace hostingu: 23.12.2023



Redakce

  • Středa 12.4.2023 Překlad: City of Mist - Quick Start Rules
  • Středa 19.4.2023 Rasa Fey´Ri
  • Hromada Robovejch překladů v bufferu
.


Přislíbeno:
  • DrDII v Kostce (MarkyParky)
  • C'thulhu RPGs srovnání (Shako)
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
14.9.2016 16:19 - Demonica
Jste někdo v kontaktu s Felixzem, jestli můžem zveřejnit Žižcon 2016 se blíží?
19.9.2016 18:07 - sirien
Místo setkání... má někdo odvahu to formátování převrátit na něco umírněného, nebo to zbyde opět na mě? :)
19.9.2016 18:16 - Gurney
Oh shit, tak to je brutalita. Na druhou stranu, jestli je s tím autor spokojený, nenecháme to tak, ať mu to sdělí někdo v diskuzi?
19.9.2016 18:17 - Demonica
Já na to klidně kouknu. Pak ti to dám zkontrolovat :)
19.9.2016 22:27 - sirien
Podle interní poznámky mu to nevyšlo moc tak jak zamýšlel, takže spokojený s tím asi moc nebude.
21.9.2016 13:09 - Demonica
Místo setkání upraveno, jak to tak šlo. Kdyžtak na to koukněte, jestli stačí. Ale už tak jsem tomu dala dost času, takže bych klidně dala ke zvěřejnění.
25.9.2016 15:38 - sirien
Mudrcovy rady a FB pls :)
4.10.2016 14:00 - Demonica
Články "Místo setkání" a "Dobrodružství v Černé zemi" připraveny na zveřejnění, dala bych ven zítra a ve čtvrtek.

Gurney už má další chrochtovy texty, takže nějaký materiál máme v zásobě.
5.10.2016 02:30 - sirien
Osobně bych asi preferoval trochu větší rozestup - nechat článku jen 1 den na titulce je s průměrnou periodou zveřejňování trochu ošklivý vůči autorovi.

Pokud toho máme víc, tak asi můžeme dát větší frekvenci, ale pořád bych rád aby měl článek 3 nebo aspoň 2 dny svůj prostor.

Jinak já už finalizuju ten Fate, takže když mi pak někdo udělá korekce tak by to mohlo jít ven ještě v říjnu (haha, teď sem si rozvrh závěrečné kapitoly a je to hezých 150 stránek, tak nevim kdo se bude tak nudit nebo se do toho tak moc zažere :D )

S tím souvisí teda i to, že bych mohl zase začít něco i psát :D Doufám, že mi tu bude ta publikační pauza prominuta...
5.10.2016 09:34 - Demonica
Ok, souhlasím.

Místo setkání zveřejněno, prosím hodit na G+ a FB.

Na Fate se ti kouknu, i když neslibuju jak daleko se dostanu :)
5.10.2016 10:40 - Dukolm
No já moc gramatických korekcí neposkytnu ale kouknu na to zatím sem to dle dohody z dálavy nechal být do finální verze.
16.10.2016 12:00 - sirien
Btw. už se pomalu připomínaj s doménou - mám to zas cálnout na rok nebo jsou nějaké jiné plány?
16.10.2016 21:47 - Dukolm
Zatím nejsou takže asi na rok. Až se vzpamatuji z náročného víkendu dám vědět jak to vidím dále s novou verzí a harmonogramem.
17.10.2016 23:37 - Dukolm
Jak už jsem to s některými z vás probíral na Dálavě letošní rok je Nightfall nereálný nemohl a nemůžu mu dávat takovou časovou dotaci jako jsem předpokládal. Z toho vylívá že se jak hosting tak doména bude muset ještě rok zaplatit tam kde ji máme.

Další plán je mít do vánoc někde funkční testovací verzi pro nightfal s funkčními minimálně uživateli, diskuzemi a články (bez vychytávak okolo zadávání textu ty budu asi chtít ještě nějak probrat a ladit spolu s vámi). Začít řešit rozvojové nápady postupně v teto hlavní části. Pak přijdou na řadu blogy, překladové klíče a skupiny. To je zatím v kostce snad vše.
18.10.2016 00:01 - Demonica
Dukolm: To zni jako bezva plan, kterym se zase posouvame bliz. Rozhodne je super, kolik casu tomu i tak venujes.

Ok, slozime zase penize na domenu a hosting dohromady?
18.10.2016 00:36 - Gurney
Dukolm: Nevadí, pokud bude testovací verze, bude to i tak awesome.

Co se domény týká, poprosím siriena aby to cálnul na další rok a napsal každému kam a kolik mu má poslat.
18.10.2016 01:05 - sirien
Dukolm: žádnej stres, Sluníčko svítí, nikam nespěcháme :)

Aspoň budu mít čas naučit se nějaké totální základy programování abych se moh naučit dělat skiny. Mám v hlavě takovou představu černo-stříbrného layoutu, tak se ho třeba stihnu i naučit napsat :)

Doména mi už přišla, hosting nejspíš v nejbližší době dorazí, tak to pak sečtu a rozpočítám na nějaký flašky nebo tak :)
21.10.2016 10:02 - Demonica
Takže publikační den změně na středu, v plánu: chrochtovy města a světy na střídačku s ostatními články :)
21.10.2016 10:07 - ShadoWWW
Mohl bych se tam prosím někde vecpat se svým Volem? Jestli bys ho mohla publikovat kdykoliv do konce přespříštího týdne, aby to bylo ještě před vydáním té příručky.

EDIT: Napsal jsem příštího, ale myslel jsem přespříštího, zkrátka do 4.11.
21.10.2016 13:22 - Demonica
Jasně. Protože se jedná o aktualitu, mohli bychom ho upřednostnit a vydat tuto středu 26.10. - pokud nemá nikdo nic proti.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.044092893600464 secREMOTE_IP: 52.15.63.145