Dukolm
3.4.2015 23:23
Grey Council
.
I'm Grey. I stand between the candle and the star.
We are Grey. We stand between the darkness and the light


http://www.d20.cz/_admin/ - admin rozhraní (banování a různé manipulace s webem)
http://www.d20.cz/ip.php - IP log, odkud kdo
http://www.d20.cz/ip2.php - IP log, kdo odkud

Nightfall

Expirace domény: 30.11.2023
Expirace hostingu: 23.12.2023



Redakce

  • Středa 12.4.2023 Překlad: City of Mist - Quick Start Rules
  • Středa 19.4.2023 Rasa Fey´Ri
  • Hromada Robovejch překladů v bufferu
.


Přislíbeno:
  • DrDII v Kostce (MarkyParky)
  • C'thulhu RPGs srovnání (Shako)
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
4.8.2016 17:51 - sirien
On to za celou historii webu dělal dost málokdo, dost možná jen Alnag sám :) (já sem jednu nebo dvě snad odemykal, ale jestli sem nějakou zamykal netušim...)

Mám pevnou důvěru v to, že jak se to dělá objevíš sama :)
4.8.2016 17:56 - Demonica
Přišla jsem na to, jsem holt šikovná :)

Můžu připsat ten odkaz nahoru do hlavičky? Abych neporušila nějaké nepsané pravidlo o nevměšování se do cizích vláken...
4.8.2016 18:19 - sirien
Diskuse zařazené do obecných kategorií nejsou "něčí", jsou to prostě diskuse a záhlaví sem nikdy nepovažoval moc za "post" a edituju ho docela běžně.
9.8.2016 15:06 - Demonica
Pokud nemáte nic proti, zveřejním dnes chrochtova Historická města.

EDIT: A k tomu článku Jersona - chceme trochu upravit formátování, ať to není úplný wall of text?
9.8.2016 15:35 - sirien
Yup, normálně bych to přepsal na en odstavce na které převádíme všechno ostatní.
9.8.2016 15:55 - Demonica
Ok, udělám to.
9.8.2016 23:38 - Demonica
Prosím hoďte info o novém článku na fb a G+.
10.8.2016 00:55 - sirien
G+ done.

Doplnil jsem do zápatí odkaz na úvodní článek (btw. nezmizely z něj náhodou nějaké odkazy na stažení .doc verzí?)
10.8.2016 08:44 - Demonica
Jestli něco zmizelo nevím, staral se o to Gurney. Ale utřídila jsem ty odkazy.
10.8.2016 14:16 - Demonica
Btw je možné zveřejnit článek bez toho, aby se objevil na hlavní stránce jako nový?
10.8.2016 14:19 - sirien
jo, v admin panelu článků (při rozkliknuté editaci nahoře) je datum zveřejnění, můžeš si to ante-datovat dle libosti a článek se zařadí do posloupnosti podle zadaného data. Nebo naopak při rozsáhlejším přepracování nějakého starého článku můžeš zadat aktuální datum a čas a článek tím poslat znovu nahoru jakoby byl zbrusu nový.
24.8.2016 11:09 - Demonica
Máme na tento týden něco na zveřejnění? Siriene co tvůj Star Trek?
24.8.2016 13:38 - sirien
jj, Star Trek je ready, proto svítí :)

Přemejšlel sem, že bych tam dal k jednotlivejm filmům ještě obrázky, ale byl sem línej... ale možná to ještě dorazim dneska, nicméně pokud nebudou, nic se nestane.


Tarfillovo Schwarze Auge vypadá taky ready, ale nesvítí - pořešim to s nim a kdyžtak bude na příští týden.


Btw., pokud se nepletu, tak pokud vynecháme období Alnagovy mánie, tak tohle je snad první léto vůbec, kdy se podařilo udržet Kostku průběžně aktivní :)
28.8.2016 15:41 - sirien
Tak sem dodělal tři hodinky korekcí a editorialu k Das Schwarze Auge a myslim že ve středu to můžeme pustit (mimochodem velmi povedenej článek, Tarfill se docela předved)
28.8.2016 20:23 - sirien
Hele lidi... uděla sem malej audit admin panelu a...

Atas 52 - povídka co tu máme už 3 měsíce a nějak unikla pozornosti? Řekl bych, že jí Count jen zapomněl zakliknout "ke zveřejnění"... ujme se toho někdo, nebo mám já?

Poušť - nám tam pořád nějak visí... kdo to řešil?

The Cycle - tohle bych měl asi dodělat já, nějak se to protáhlo...


...zbytek je zdá se náš bordel (převážně můj, teda... a jedna věc od Vojtěcha)
28.8.2016 20:44 - Demonica
Das Schwarze Auge určitě ano.
Atlas 52 asi můžeme hned následně, nejspíš je opravdu hotovo.
Poušť řešil možná Gurney...
The Cycle je co? Nějaký text čekající na zformátování?

Z mého bordelu je tam jenom jeden článek. Ten si tam ještě chvilku nechám.

EDIT: Jinak souhlas a spokojenost, že máme pořád co zveřejňovat :)
28.8.2016 21:18 - sirien
The Cycle má/měl být článek od toho týpka co dělá ty CZ YouTube záznamy z hraní Esoterrorists, ale nějak sem to s nim dořešil jen do půlky a pak sme oba nějak odpadli, tak se k tomu ještě musim vrátit a zeptat se jak moc má zájem a kdyžtak mu to pomoct dorazit.
30.8.2016 22:03 - Gurney
sirien píše:
Poušť - nám tam pořád nějak visí... kdo to řešil?

Řešil jsem to já, ale bohužel nedořešil, naposledy když jsem se ptal to Kostivít (autor) to chtěl ještě nějak upravit ale pak už se neozval. Zkusím do něj (znova) dloubnout jak to vidí.

A doufám že úplně nezapadl ten Chainmail, tyhle historické exkurzy do časů RPG pravěku mám hrozně rád.
13.9.2016 03:36 - sirien
Když už jsme si ty profily na soc sítích založili, tak je taky můžeme udržovat (ano, mám namysli Schwarze Auge... ano, guilty as well)
13.9.2016 16:06 - Gurney
Upa jsem na to zapomněl, vyřešeno.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.085623025894165 secREMOTE_IP: 3.17.150.89