Dukolm
3.4.2015 23:23
Grey Council
.
I'm Grey. I stand between the candle and the star.
We are Grey. We stand between the darkness and the light


http://www.d20.cz/_admin/ - admin rozhraní (banování a různé manipulace s webem)
http://www.d20.cz/ip.php - IP log, odkud kdo
http://www.d20.cz/ip2.php - IP log, kdo odkud

Nightfall

Expirace domény: 30.11.2023
Expirace hostingu: 23.12.2023



Redakce

  • Středa 12.4.2023 Překlad: City of Mist - Quick Start Rules
  • Středa 19.4.2023 Rasa Fey´Ri
  • Hromada Robovejch překladů v bufferu
.


Přislíbeno:
  • DrDII v Kostce (MarkyParky)
  • C'thulhu RPGs srovnání (Shako)
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
28.4.2016 13:25 - Demonica
sirien: Vrabci si včera cvrlikali, že prý máš už hotový draft SW Fate a bude to za chvíli hotový :D
28.4.2016 15:18 - Gurney
Sběratelé věčných hrobek připraveni na vypuštění.
28.4.2016 15:30 - sirien
Na to, že sem vrabce prosil o fast feedback layoutu a nic nenapsali sou pěkně rozkecaný :)

Gurney: jako jo, 2 týdně by byly fajn, jen si nejsem jistej jak to budeme stíhat :)
29.4.2016 23:07 - sirien
Hodily by se mi vaše Star Wars obrázkové sbírky (třeba jen link na faves galery na devartu nebo tak něco) :)
30.4.2016 08:53 - ShadoWWW
Můj článek je připraven na zveřejnění.

Sirien: Poslal jsem ti mail. :)
3.5.2016 17:08 - Dukolm
Mazal někdo spam od uživatele chenyan? nebo všechno zachytila spam detekce.
3.5.2016 17:21 - sirien
Tyjo... mám tušení, že jsem u něčeho našel nějakej divnej post od nějakého anonima (nějaká změť písmen na čtvrtinu řádku), ale nevim už jestli sem ho mazal nebo ne :/ Určitě to ale nebyl regulerní uživatel (a ten post nemůžu teď najít).
3.5.2016 17:23 - sirien
Em... nechce někdo mrknout na článek "Poušť" od Kostivíta? Zběžně to je buď připravenej draft (a ke zveřejnění je zakliknutej omylem) nebo to je spíš něco na blog, ale asi fakt ne na článek, jen teď nemám moc kapacitu se tomu věnovat.
3.5.2016 21:32 - Demonica
Já jsem momentálně nic nemazala.
7.5.2016 20:48 - sirien
Řeší někdo tu Kostisvitovu Poušť?
8.5.2016 14:30 - Gurney
A ta už je hotová? Já jen že jsou to dohromady tři odstavce, tak jestli k tomu nepatří ještě něco dalšího (pokud jo, tak pošlete, klidně to tam přidám).
8.5.2016 14:44 - sirien
Nevim, vložil to tam sám tak jak to je a z toho co tam je sem pochopil, že asi jako jo... proto sem psal, že by stálo za to checknout jestli to ještě plánuje dopisovat (a to "zveřejnit" zaškrt omylem) nebo jestli to je hotový (a v tom případě se s nim asi dohodnout, ať z toho spíš udělá blog)
8.5.2016 18:44 - Gurney
Dotaz - u ankety (http://www.d20.cz/diskuze/kultura-diskuze/51682.html) můžu měnit pořadí položek a přidávat nové, ale nikoli editovat stávající, co s tím?
8.5.2016 22:09 - Gurney
...jinak tu Poušť (článek) už řeším.

EDIT: Btw jaká je teď momentálně "redakční politika" ? Jeden článek týdně, dejme tomu v pondělí? tj zítra vypustit třeba Oblíbenost ras a povolání v D&D 5e ?
8.5.2016 22:46 - sirien
Yup, asi bych to teď na chvíli stáhnul. Pak bych se rád vrátil na 2 týdně, ale aktuálně mě zaměstnávají 2 jiné projekty kolem RPG tak se nestíhám dostávat k psaní běžných článků.
9.5.2016 13:11 - Gurney
Pokud bude jen trochu čas, tak do neděle dokončím další článek co už mám rozdělaný delší dobu.

Jinak vzhledem k tomu, že jsem se teď díval na posledních pět článků a je to fantasy, fantasy, Fate, fantasy, fantasy, tak dnes vypouštím Sběratele a Oblíbenost ras a povolání v D&D 5e nechám s dovolením na příště.
12.5.2016 12:01 - Gurney
Takový podnět k zamyšlení, co ve mě bublá už delší dobu - nazačneme házet oznámení o každém novém článku do RPG CZ skupiny na FB? Postuje tam Gamecon, občas tam někdo postne nějaký blog, jinak se to tam topí v "pojďte si se mnou zahrát nějaké post-by-post yuri/yaoi".

Případně v druhé fázi přemýšlím, jestli kostce neudělat FB a G+ skupinu, případně možná twitter a nepostovat tam upozornění na nové články. Momentálně totiž není jak se o nich jinak dozvědět, než dojít přímo sem na Kostku, což je docela škoda.
12.5.2016 12:08 - ShadoWWW
Mně se to líbí! Je fakt, že pro jistou část mladých lidí je web už přežitek a FB/Twitter hlavní komunikační nástroj. Já jsem pro (jakoukoliv z těch dvou tebou navržených variant).
12.5.2016 13:08 - sirien
Tak já počítal s tím, že se tohle vytvoří s Nightfall a rovnou by se k tomu přidaly auto-posting featury pro zveřejněné články.

Pokud bys to chtěl už teď, tak jako může být, ale ta myšlenka tu byla už dřív a selhala na tom, že tu tenkrát nebyl nikdo kdo by měl náladu ten posting na soc. sítě dělat (tj. já nemám a nebudu mít Facebook, Alnagovi se nechtělo a nikdo další tu tehdy nebyl...)

Určitě bych nicméně pro Kostku chtěl její vlastní pages, a) aby tam byl nějak pod kontrolou content a prezentace a b) aby to pak bylo možné rozumně technicky propojit v budoucnu.


Google+ jsem kdyžtak schopnej managovat já, Twitter bych teoreticky mohl pokud by nebyl nikdo další, FB si musíte vzít někdo jinej.
12.5.2016 15:20 - sirien
Ještě jedna věc... pokud se do toho pustíme, proti čemuž vůbec nic nemám, tak to chce udělat pár věcí:

- zaprvé sladit design (twitter a G+ umožňují částečně ovlivnit vzhled, jak FB nevim)
- zadruhé máme mrtě archivního obsahu, kterým můžeme začít, ale protože se to pojede manuálně tak to bude chtít sladit timing a popř. doprovodné texty
- zatřetí tu je otázka toho, co případně udělat s komunitama (G+) a skupinama (FB); sice existují obecné RPG skupiny / komunity, ale myslím, že tam je určitý potenciál k dobru, co by nebyl na škodu, na druhou stranu tam je z mého pohledu krajně nepříjemné riziko toho že bysme ještě víc podkopali aktivitu na samotném webu a v diskusích. To chce asi promyslet dřív, než bysme něco podobného provedli.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.043231010437012 secREMOTE_IP: 3.141.30.162