Dukolm
3.4.2015 23:23
Grey Council
.
I'm Grey. I stand between the candle and the star.
We are Grey. We stand between the darkness and the light


http://www.d20.cz/_admin/ - admin rozhraní (banování a různé manipulace s webem)
http://www.d20.cz/ip.php - IP log, odkud kdo
http://www.d20.cz/ip2.php - IP log, kdo odkud

Nightfall

Expirace domény: 30.11.2023
Expirace hostingu: 23.12.2023



Redakce

  • Středa 12.4.2023 Překlad: City of Mist - Quick Start Rules
  • Středa 19.4.2023 Rasa Fey´Ri
  • Hromada Robovejch překladů v bufferu
.


Přislíbeno:
  • DrDII v Kostce (MarkyParky)
  • C'thulhu RPGs srovnání (Shako)
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
18.4.2016 15:00 - ShadoWWW
Https má výhodu, že nelze sniffovat (nelze sledovat provoz na routerech po cestě). A například platforma Let's Encrypt nabízí certifikaci zdarma.
20.4.2016 03:54 - sirien
Redakční poznámky:

System Toolkit bude buď koncem tohoto týdne nebo na příští týden. Vzhledem k tomu, že máme vyplýtvanou zásobu bych ho klidně nechal viset dýl.

Příběhy barbara Hagara vyžadují ještě trochu korekce z mé strany, ale jinak už sou skoro ready (kdybyste někdo měl čas je projít a opravit překlepy, interpunkci atp., což jsem Tarfillovi slíbil udělat, tak to klidně můžete udělat a pustit beze mě - vulgarismy v textu sem mu řek že sou ok (zdály se relativně ok), z epilogů sem mu je doporučil vypustit (kvůli čtenářské formě), psal že je už vypustil. Kdybyste na to někdo šel a něco, tak se klidně ozvěte :)

Netvoři v LA - po 5 letech se mám k tomu to dokončit, nicméně taky to ještě chvilku potrvá.


Koukám, že kolega co dělá ten herní stream Esoterrorists na YT už založil The Cycle článek, což je cool, ale neozval se mi a nic tam zatím nemá, takže předpokládám, že ještě chvilku potrvá než něco dodá. (btw. jsem s ním chatoval a zdá se to být docela pohodář... nabídnul nám že bysme k němu na channel mohli dávat naše shrnutí pravidel jiných systémů, kdybyste měli zájem - já to možná někdy udělám, ale teď nemám manu)


V mezičase se hodlám pustit do těch tří scénáristik, které jsem si už rozvrhl jako další tři díly, nicméně to má druhotnou prioritu vůči korekcím System Toolkitu, takže ty budou až bude System Toolkit.


Pokud byste na další týden měli jednu nebo dvě věci, tak by to bylo zupa :)
20.4.2016 09:56 - Gurney
Já jsem v pondělí posílal Tarfilovi nějaké poznámky k dalšímu dobrodrusžtví pro 5e, jestli se mi do neděle ozve (což předpokládám že jo), tak to v neděli vyvěsím.

EDIT: Tak jsem právě dostal finální verzi.
21.4.2016 15:17 - Gurney
Obléhání Dragenfeldu je připravené na zveřejnění.

Co ty Příběhy barbara Hagara? Mohly by jít ven ještě dneska.
21.4.2016 16:01 - Demonica
Ty Příběhy jsem přečetla a zkontrolovala první dvě části, můžu dočíst třetí a zveřejnit navečer.
21.4.2016 16:02 - Gurney
Ok, to by bylo fajn.
21.4.2016 16:23 - sirien
Zupa, díky moc
23.4.2016 00:32 - sirien
Nevim kdo z vás si teď drží přehled v tom co a kdy zveřejnit, ale System Toolkit by měl bejt ready-to-go hned co ho Dukolm nahraje na web
24.4.2016 12:53 - Gurney
Tak dejte asi toolkit, dobrodružství k 5e bylo minulý týden a vidím že toolkit už tam leží déle.
24.4.2016 13:48 - sirien
Toolkit tam leží od té doby co sem si ten článek z nudy předpřipravil, co koukám tak ho Dukolm ještě nenahodil na web
24.4.2016 13:50 - Gurney
ok, tak tedy to dobrodružství?
24.4.2016 14:34 - Dukolm
k večeru ho klidně nahodím na web
24.4.2016 19:08 - Dukolm
Tak nahráno na web tak to můžeš zveřejnit
24.4.2016 23:38 - sirien
ok, díky :)
28.4.2016 00:40 - sirien
W-T-F!?

Ok, kdo to půjde roztřídit korektně do sekcí? :(

(chtěl jsem napsat něco jízlivého ShadoWWWovi na účet jeho článků v tomto seznamu... pak jsem si všim, že tam je i hromada mejch. Veřejně se stydim...)
28.4.2016 00:47 - Gurney
Když mi řekneš jak to udělám, tak se doi toho pustím.

Ale je to nějaké podezřelé, vidím tam i chrochtovo stvoření světů, které jsem kdysi vkládal a nějak se mi nezdá, že bych ho neděl do příslušné sekce. Byť vyloučit to úplně nemůžu.
28.4.2016 01:11 - sirien
- otevřeš si článek
- dáš edit
- nahoře v admin panelu zvolíš v kolonce "zařazení" příslušné zařazení (bacha, ať to dáváš do dané kategorie pod texty-články a ne pod diskuse, to pak dělá fakt nehezkej bug)
- uložíš admin panel (tlačítko "Změna")

...obecně všechny manipulace s článkama se dělaj v admin panelu.

...hm. A pak zjistíš, že moje recenze na Severní Tarii... už je zařazená tam, kde bejt má... a pak zjistíš, že nejspíš všechny ty články tam jsou z kategorie "Produkty"...

Dukolme??? Help!
28.4.2016 07:53 - Dukolm
Kouknu se na to zítra večer nebo víkend.
28.4.2016 12:54 - sirien
Gurney: Tys zveřejnil druhej článek tenhle týden? Ty hodně věříš tomu, že Jarikovi ten Fate SW fakt překládám, co? :D

EDIT: nebo snad že by se konečně blížil úsvit mého/Tvého "DnD 5e v Kostce"? :D
28.4.2016 13:14 - Gurney
A my už nejedeme dva články týdně?

Krom toho, Tarfil ho měl původně slíbený na neděli, pak šel místo toho ten Fate.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.077651977539062 secREMOTE_IP: 18.189.2.122