Dukolm
3.4.2015 23:23
Grey Council
.
I'm Grey. I stand between the candle and the star.
We are Grey. We stand between the darkness and the light


http://www.d20.cz/_admin/ - admin rozhraní (banování a různé manipulace s webem)
http://www.d20.cz/ip.php - IP log, odkud kdo
http://www.d20.cz/ip2.php - IP log, kdo odkud

Nightfall

Expirace domény: 30.11.2023
Expirace hostingu: 23.12.2023



Redakce

  • Středa 12.4.2023 Překlad: City of Mist - Quick Start Rules
  • Středa 19.4.2023 Rasa Fey´Ri
  • Hromada Robovejch překladů v bufferu
.


Přislíbeno:
  • DrDII v Kostce (MarkyParky)
  • C'thulhu RPGs srovnání (Shako)
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
21.3.2016 12:33 - Dukolm
Kouknu na to večer pokud se neozvu do 21 hodiny tak mě pingni na IM.
21.3.2016 22:53 - Dukolm
Povoleno tedy přikládání i souborů docx|rar|xlsx|xls
21.3.2016 23:05 - sirien
zupa, díky moc
2.4.2016 15:43 - sirien
Pokud byste potřebovali změnit vlastnictví prvního postu (záhlaví) diskuse:

- zkonvertujte diskusi na blog (tlačítko nahoře v dialogu editace)
- znovu-otevřete diskusi (teď už blog) (v novém tabu nebo kliknutím na panel aktualit)
- znovu-editujte; změňte autora na požadovaného
- znovu-editujte; zkonvertujte blog zpět na diskusi
- opět znovu-otevřete
- znovu-editujte a nastavte korektní zařazení diskuse na příslušné původní místo
2.4.2016 21:24 - sirien
Demonica: :D - smazání článku se kdyžtak provádí tlačítkem "Odstranit článek", které najdeš v editaci článku hned pod admin panelem :)
3.4.2016 08:39 - Demonica
sirien: Ok, nejak jsem to tam prehlidla, diky :D Ale zmenila jsem ho dost vyrazne, aby ho nekdo smazal za me :)
3.4.2016 16:34 - sirien
Tak já ten článek rovnou smáznul, když sem viděl, jak moc o to v tom admin panelu prosí :)


Dotaz do pléna: Původní diskuse k DrDII a její nepovedený spin-off;

Jedna ta diskuse má 350+ stránek co šly od "před vydáním" přes "po vydání" až po "něco co se řešilo po recenzích" a druhá má sotva 5 rozbředlejch. Mám chuť obě ty diskuse zamknout z titulu precedentu diskusí k DnD (4e a 5e), které byly průběžně zamčeny tuším že při asi 200+ stránkách, obvykle při nějakém milníku (vydání, revize atp.) a založit novou (bez té šílené délky a bez toho historického flame balastu). Technicky máme aktuálně splněné oba požadavky (délka diskuse si o to říká už dlouho a Marky právě zveřejnil rozsáhlou revizi DrDII pravidel, což by dávalo ten milník)

Někdo proti?
3.4.2016 20:04 - Gurney
U 4e/5e diskuzí se to dělalo spíš proto, že se tím oddělovala spekulativní diskuze před vydáním a konkrétnější po vydání. Ne že bych chtěl DrD2 upírat prostor, ale nebylo by lepší s tím počkat na finální verzi revize, ať už vyjde tiskem (hádám že ne) nebo v elektronické formě?
3.4.2016 20:18 - sirien
No ono to co teď Marky vydal už má docela dost velký revizní rozsah a vzhledem k tomu, že se nám tu teď Marky pohybuje a DrDII vyskočilo na přetřes ve 3 diskusích, tak v případě, že by chtěl někdo začít tu revizi řešit by bylo asi elegantnější, kdyby se to řešilo někde načisto a ne v návaznosti na ten super-šílenej bordel co tam byl předtim.

Druhá věc je, že přesně jak píšeš se ta diskuse k DrDII měla zavřít už dřív a neudělalo se to protože - přiznejme si - šlo právě o DrDII. Zpětně bych to asi rád napravil s tím, že teď, když je ta diskuse už měsíce tichá, je docela vhodná chvíle - jestli jí někdo teď resurrectne v rámci té revize, tak už to zase může být na měsíce, než podobnou příležitost dostaneme znovu.

Až Marky&spol vydají finální verzi revize, tak se uvidí, jak moc dlouhá a zasviněná ta diskuse případně bude, to bych kdyžtak řešil až to nastane.
3.4.2016 22:20 - Gurney
Tak já si nejsem vědom toho, že by se to nedělalo protože jde o DrD2, imo se to dělalo jen u D&Dček prostě proto, že tam obvykle už v době vydání bylo tolik příspěvků jako má DrD2 několik let po vydání (a to jen díky těm flamewars, co se tam vedly). Jako klidně založ nějakou diskuzi typu Revize DrD2, jen moc nevidím důvod proč ty původní zamykat.
3.4.2016 23:21 - sirien
Nebylo to přímo řečené, ale převážná logika tou dobou byla "DrD2 je bordel" (což fakticky skutečně byl) "...takže bude lepší koncentrovat ho na jednu omezenou hromadu."

Proč tu diskusi zamknout... asi protože je fakt nanic mít na jednu věc X paralelních diskusí?
4.4.2016 15:06 - sirien
Redakční poznámka: Barbara Hagara mám v řešení na PMkách.
4.4.2016 17:31 - Demonica
Je fakt, že jsem musela trochu zapátrat a vědět co hledám, abych zjistila že k 30.3. vyšla nová revize pravidel DrDII :)

Tu diskuzi z roku 2009-10 bych klidně uzamkla, aspoň se nebude téma dále tříštit, kdyby k ní někdo zabloudil.
A jestli zamykat tu dlouhou... kompromisní návrh: zatím můžeme počkat, jestli se někdo vyjádří k revizi a pak je odlifrovat do vlastního vlákna.
4.4.2016 17:33 - sirien
Hm. Jakože když se nikdo nevyjádří, tak jí necháme žít, a když se někdo vyjádří, tak to překopírujeme bokem a tu původní zamkneme? To by asi šlo.
4.4.2016 19:25 - Dukolm
ja s tím nemám problém
6.4.2016 10:50 - ShadoWWW
Bylo by složité přejít na https?
6.4.2016 17:12 - Dukolm
aktuálně ano do budoucna v tom není problém ale zaplatíme si za certifikát.

K čemu to potřebuješ?
6.4.2016 17:14 - sirien
Je to cool :D

Pokud se nepletu, tak certifikace se daj sehnat už i zdarma, ne? Mozilla foundation snad něco takového dělala... nebo někdo takovej... (tahám teď z paměti zmatečnou vzpomínku, možná se pletu)
10.4.2016 12:56 - Gurney
Pokračujeme dnes v historických městech nebo máte někdo v plánu něco jiného?
16.4.2016 10:37 - Gurney
V zrcadle připraveno na zveřejnění, pokud nemáte lepší program, udělám to zítra.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.077905178070068 secREMOTE_IP: 3.141.30.162