Dukolm
3.4.2015 23:23
Grey Council
.
I'm Grey. I stand between the candle and the star.
We are Grey. We stand between the darkness and the light


http://www.d20.cz/_admin/ - admin rozhraní (banování a různé manipulace s webem)
http://www.d20.cz/ip.php - IP log, odkud kdo
http://www.d20.cz/ip2.php - IP log, kdo odkud

Nightfall

Expirace domény: 30.11.2023
Expirace hostingu: 23.12.2023



Redakce

  • Středa 12.4.2023 Překlad: City of Mist - Quick Start Rules
  • Středa 19.4.2023 Rasa Fey´Ri
  • Hromada Robovejch překladů v bufferu
.


Přislíbeno:
  • DrDII v Kostce (MarkyParky)
  • C'thulhu RPGs srovnání (Shako)
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
1.3.2016 18:37 - ShadoWWW
jsem pro
9.3.2016 12:21 - Demonica
Na zveřejnění připraven překlad: Ravenloft v novém provedení.

EDIT: Akorát se mi z mě neznámých důvodů uložil jednou dříve a do toho se nemůžu dostat. Je tedy na smazání - pokud to jde.
9.3.2016 12:26 - Dukolm
Pokud někdo promazáváte spam tak prosím jen info do PM ať vím že něco prošlo přes současnou ochranu budu tedka trochu asi zpřísňovat pravidla.
9.3.2016 13:05 - ShadoWWW
Všiml jsem si, že spam se teď často hlásí z některé IP adresy, kterou už dříve použil nějaký běžný uživatel. Přemýšlel jsem, jestli by to nemohlo být tím, že by si dokázal z obsahu načíst nějakou IP adresu u článku apod. a maskovat se za ni.
9.3.2016 14:44 - sirien
všechen spam co nám sem chodí má nastaveného IM klienta "12", takže myslím že nastavit pravidlo "if IM = 12 => IP ban" by nám ušetřilo dost práce na nějakou dobu :)
9.3.2016 16:32 - Dukolm
No v poslední době je spam sám uživatelem což trochu komplikuje některé procesy ale mám už myšlenku na možné řešení.
9.3.2016 21:09 - Dukolm
Tak první omezení Sirien měl pravdu s IM = 12 tak jsem těm co to zadají do registrace ji zablokoval uvidíme jak moc bude klid.
9.3.2016 23:32 - Demonica
Jestli nemate nic proti, zverejnim si zitra Ravenloft.
10.3.2016 00:10 - sirien
Asi vpohodě, stejně koukám že se prošvihlo včerejší zveřejnění :)

Mimochodem, ShadoWWW mě naučil už nejen nutné základy s Acrobatem a Photoshopem, ale už i tvorbu a úpravy fontů, čímž jsem se stal teoreticky samostatným :)

Tzn. FAE bude doražené a zkorekturované tento týden, čímž se unlocknou hned čtyři články (FAE, Kombinování přístupů, Co znamenají atributy a Materiály ke stažení);

System Toolkit už od dokončení taky dělí jen pár detailů, ale tam si budu chtít ještě udělat alfakorekci, takže ten chvilku počká, rád bych ho poslal ven na první dobrou.


Co velkého budu dělat dál netušim - trochu si pohrávám s myšlenkou fakt přeložit Apocalypse world nebo 13th Age... nebo Ashen Stars... ale alternativně uvažuju, že bych sepsal některé své scénáře do full-style PDF adventure modulů, jen tak for fun; ještě uvidim :) Každopádně se určitě budu mít čas zase vrátit ke Scénáristice a případně přeložit zase pár věcí od Roba kdyby nám docházel materiál.

Tj. tempo publikací můžeme zatím asi zachovat.
10.3.2016 00:16 - sirien
btw. neodolal sem a přečet si to a možná si tam budeš chtít opravit to datum - pochybuju, že si Tracy s manželkou koukali na film z roku 19.316 který jim zpátky v čase poslal O'Connor, aby vytvořením horror lore pro DnD změnil historii lidské rasy. I když by to určitě bylo mnohem víc cool storka než Terminátor 4...
10.3.2016 07:00 - Demonica
Díky za upozornění :)
13.3.2016 13:55 - Gurney
Historická města 4 - Řemesla a obchod jsou připravná, pokud nikdo nemáte nic proti, tak je dneska zveřejním.
13.3.2016 15:26 - sirien
Asi klidně do toho :)


Jinak já dneska dokončím korekci FAE... tak kdyby si někdo chtěl udělat chvilku a projít těch 50 stránek na korekce, tak by to bylo super.

(zveřejnění FAE mi zároveň unlockne ty tři další články co k tomu navazují)
13.3.2016 15:32 - Demonica
Já se ti na FAE kouknu, tak pak jen nahoď link.
13.3.2016 19:40 - sirien
Poslal sem to mailem :)
14.3.2016 20:50 - ShadoWWW
Zablokován rozsah 109.95.76.1-109.95.76.254, přezdívka spamu: trdraithsanfo.
14.3.2016 22:37 - Dukolm
Ok koukám že boti jsou chytřěší než jesem si myslel takže věichni uživatelé s IM 12 kteří byly v db mají vynulovaný email většinou na podivných doménách a změněné heslo.
15.3.2016 14:22 - ShadoWWW
Zablokován rozsah 82.195.156.1-82.195.156.254, přezdívka spamu: lkamoalasheri.
15.3.2016 18:16 - sirien
Zveřejnil sem si Fredovo Chyťte svůj dech.

Jinak ve čtvrtek sem si říkal, že bych mohl pustit překlad FAE, v neděli bych k tomu pak případně přihodil ty Fate materiály ke stažení?
21.3.2016 04:07 - sirien
Dukolm: Mám takový malý problém.

- Kostka mi neumožňuje přiložit k článku .XLS(X)
- Kostka mi nedovoluje přiložit k článku .RAR, pouze .ZIP (a obrázky)
- To co chci přiložit nelze zkomprimovat do .ZIP (obsahuje to pro ZIP nepřijatelné znaky)
- Soubory, které uložím na FTP, nemají korektní (resp. přístupnou) URL (používám FireFTP, když dám "copy URL" nebo "View on the Web", hodí mi to 404)

- To co chci přiložit je docela fundamentální součást toho článku, resp. jsou to dost důležité soubory odkazované přímo z přeložené příručky, takže to nechci ukládat nikam mimo Kostku (gDrive, Dropbox atp.), protože chci mít jistotu, že to bude přístupné tady odtud.
- Soubory jsou přeložené do češtiny, originály jsou v angličtině, takže nemůžu ani odkázat originály (o tom že by bylo dost blbé odkazovat en soubor z cz překladu nemluvě)

...existuje nějaké řešení?


Soubory jsou tyhle (provizorně na gDrive)
první
druhý

Chci to přiložit ideálně k tomuhle článku: http://www.d20.cz/clanky/pravidla/fate-prevodni-prirucka-core-fae.html

...nebo na FTP (ale rád bych k tomu tak nebo tak měl nějakou na pohled slušnou URL - nemusí to být nějaké dokonalé uhlazené, ale ideálně žádné $%#&^%&#$$#%.html nebo tak něco)


EDIT: add - mimochodem, máme fakt hnusně tuctovou čtyřistačtyřku, pro Nightfall bych kdyžtak udělal nějakou stylovější... nějakou prázdnou truhlici s nějakym stylovějšim nápisem nebo tak něco
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.076363086700439 secREMOTE_IP: 3.141.244.201