Dukolm
26.9.2014 20:27
Nightfall
Grey Council

"neviditelné" (s uvozovkami), uzamčené jen pro členy skupiny

Feature list spreadsheet

Midday which never was

Součet článků v klíčích

dev

Call #1
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
26.11.2014 02:47 - sirien
OFFTOPIC

hele děcka, to ste v září věnovali mému egu k narozeninám showtime na celou podzimní sezónu? Od září tu publikuju jen já, to je skoro jak můj vlastní blog :D
26.11.2014 04:00 - Gurney
Já zas dodám nějaký překlad, ale nejdřív začátkem prosince, momentálně jsem mimo čr, bez notebooku a mnohdy i bez netu.
26.11.2014 10:12 - ShadoWWW
Já mám v plánu publikovat články od ledna, abych zas moc nevyčníval v Aleph0vých statistikách. ;)

Spíš jsem ale chtěl dát prostor ostatním, protože tu bylo už dost přeShadowováno. Od ledna ale zase budu publikovat tak jeden článek týdně, tak se připravte. ;)
26.11.2014 11:12 - Dukolm
Když chceš mít Nightfall tak odemně nic moc nečekej.
Ale tohle asi nebylo adresováno mé osobě.
28.11.2014 03:18 - sirien
když už tu píšu nějaké admin poznámky:

- vyčistil jsem z bufferu svoje kdysi nastřelené články které byly očividně odsouzeny k tomu nebýt nikdy dopsány

- scénář k hunterům je sice starý jak sviň, ale dokončím ho v dohledné době, slibuju

- ORIGINAL a TRANSFER mi prosím přetrpěte - ta povídka utrpěla těžkou sodu chybným uložením ve starém formátu a bohužel tenhle systém dvou článků potřebuju, abych jí mohl zrestaurovat; ne, že by byla tak dobrá, ale má pro mě určitou osobní melancholickou hodnotu, tak bych jí rád postupně skutečně dokončil


EDIT: ShadoWWW: jo vidíš, Alef0ův každoroční pověstný audit se blíží... to sem zvědavej, jestli ke svému každoročně brutálnímu výčtu nezapomene přičíst fakt, že ty překlady co tu vyšly fakticky jako pouhé tři položky efektivně reprezentují tři kompletně přeložené příručky, několik rozdělaných plus dopracovávání částí starých překladů :D
7.12.2014 20:34 - sirien
jak těžké je implementovat @mention funkci s notifika...
...blbej nápad, chápu.
7.12.2014 20:56 - Dukolm
Až budou standardní věci můžeme se o tomhle bavit
7.12.2014 21:30 - Gurney
sirien píše:
Alef0ův každoroční pověstný audit se blíží...

Úplně bych zapoměl... sice nevím jak to vzniklo ani co chtěl původně dokázat, ale nakonec je to docela užitečná funkce :)
7.12.2014 21:42 - sirien
že jo? :)

Kdysi tu byla nějaká hádka ohledně produktivity mezi formátem Kostky a formátem Fóra a Alef0 na to reagoval tak, že provedl tento audit, na němž chtěl demonstrovat, že tu je jen omezený počet produktivních autorů a že se ten počet zmenšuje či co - tak něco.
Samozřejmě to nedává smysl, protože "auditem" RPG F bys snadno zjistil, že... aha, PHP BB RPG fóra nemá to handy zobrazení - nevím, cca 40% veškerého trafic tvoří velmi malá skupina žvanilů. (EDIT: jo, tak přes 40% obsahu celého RPG F tvoří dohromady cca 15 jedinců - přičemž to teda bere v úvahu i staré firmy a Rozličné shity, takže to je zkreslené jak sviň, ale pro představu to myslím docela stačí /EDIT)

Každopádně ty meziroční přehledy se hoděj, možná by je stálo za to vytahat někam bokem minimálně odkazama vedle sebe :)
7.12.2014 22:22 - Dukolm
něco ve stylu Alefových auditů plánuji mít minimálně interně v Nightfall
7.12.2014 22:33 - sirien
To bude hezké a užitečné, zejména, pokud bude nastavitelná perioda zájmu, nicméně nebude to tak zábavné :)
Ale pohoda, přinejhorším o těch interních auto-reportech Alef0ovi neřekneme a necháme ho pokračovat v jeho práci :D
9.12.2014 16:59 - Alnag
Jo mimochodem, protože to asi nevíte:

na http://www.d20.cz/_admin/ je přístup k administraci webu, tam se dají např. nastavit blokování IP adres (např. zlobivé spamery jako toho dnešního)

a na http://www.d20.cz/ip.php resp. http://www.d20.cz/ip2.php PHP se dá podívat, kdo píše z jaké IP adresy nebo z jakých adres kdo přispívá.
9.12.2014 19:49 - sirien
sme ho asi zabanovali oba :)
ten link jsem všem posílal v PM nebo mailu, ale hodim ho tu do záhlaví, ať je poruce
11.12.2014 18:11 - Gurney
Jen tak mimochodem k současnému fungování webu - zas, nebo možná ještě, nejede SRD d20, docela užitečný to nástroj. Bude se ješě spravovat v této verzi nebo to nemá smysl a bude to až v Nightfallu?
11.12.2014 18:32 - Alnag
Tam by asi stačilo upravit odkaz, protože jinak je to statická stránka html, ale to může asi jen Dukolm.
11.12.2014 21:46 - Dukolm
Předpokládám že to mluvíte o SRD pravidla nahoře ve stránce.

Alnagu: neházel si někde odkaz který fungoval? že bych to jen nahradil než kontaktoval Maxe protože nad doménou a jejím směřování a sub doménách mám pořád možnost změny jen on.


Ohledně domény je potřeba se domluvit s Rytířem. Jestli ji převést na někoho jiného nebo aby nás tam někoho přidal jako správce.
11.12.2014 22:09 - Alnag
Podle mne je to tohle: http://www.d20.cz/preklady/srd/

Rytíře můžete zkusit kontaktovat na: jan.pleskac@zvvz.cz (myslel jsem, že už máme všechno, včetně přístupu ke správě domény, trochu mne překvapuje, že ne)
16.12.2014 23:07 - sirien
máme všechno od Maxe pokud se pamatuju - ani jsem netušil, že máme chtít něco i po Rytířovi.
Mám se mu ozvat?


Redakční poznámka
Docela se mi zalíbil ten formát "[Systém] v Kostce", přijde mi to jako docela hodnotnej dlouhodobej obsah a rád bych z toho udělal postupně databázi jdoucí přes většinu havních systémů a systémů co jsou místní klasiky. Takový malý projekt, který má podle mě smysl (rozhodně víc než Drakkar a jiné nesmysly)

Celkově bych rád udělal nejdřív základy (Core systémy) a pak bych na to navazoval rozšiřováním přes jednotlivé hry.

Já mám aktuálně hotové STs a Fate. Zvládnu udělat i GURPS, staré Shadowruny atp. a pak případně nějaká rozšíření (další WoD hry, Fate hry), ale na některé věci si netroufám a tak bych rád poprosil o pomoc:

Gurney: Můžeš prosím sepsa d20 core? takový ten co jde napříč SWSE, DnD atp. Později bych poprosil asi ještě o tu SWSE specificky

ShadoWWW: DnD 5e pls?

Alnag: Zvládnul bys 4e? Vim že už teď moc nepíšeš, ale nenapadá mě kam jinam se na to obrátit.


Asi řeknu Faskalovi o AW / DW, popřípadě kdyby nechtěl zkusím Quentina, nejspíš řeknu Jersonovi o CPH a Omegu protože to je takovej "lacinej profit" navíc u nás se CPH asi i hraje (? co víme...), teoreticky Marky Parkymu o DrDII, pak bych mohl někomu... Kinovi? říct o WHFR2e... nějaké další tipy?
17.12.2014 11:40 - Gurney
Systém v kostce je rozhodně fajn, akorát co se týká toho d20, d20 Core je D&D 3e a na to se moc necítím, prakticky vždycky jsem hrál nějaké jeho deriváty nebo těžce houserulované varianty a tím pádem nemám vyzkoušeno co přesně hráči potřebují vědět a co jim může GM naservírovat až u stolu.

Krom toho, nějaký článek představující 3e tady někde stoprocetně být musí.

SWSE udělat můžu.
17.12.2014 17:59 - Alnag
Já ještě mám nějaké věci, které chci napsat, ale upřímně řečeno - rozjíždím teď vlastní firmu a nevím, kde mi hlava stojí. Třeba až se to trochu uklidní. (Což nic nemění na faktu, že začátkem roku zahájím poslední fázi svého ústupu z administrátorské pozice).
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.059881925582886 secREMOTE_IP: 3.133.131.168