Nerhinn
8.8.2012 15:53
Amazing Encounters
Zápisky: Aiss, Sven1, Sven2, Sven3, ostatní
Užitečné: diskuse, wiki
Ikony: seznam, fungování
.

IKONY
1) Vecna (tak trochu Lich King a tak trochu Princ stínů)
2) Igwilv/Baba Jaga/Démoni/Stínopádové hnusky (Diabolistka)
3) Letní dvůr/Tiandra (Elfí královna)
4) Zimní dvůr/Ledopaní/Herald zimy (ano, všechno hezky pohromadě)
5) Peklo (Asmodeus, Glasya a kdokoli další)
6) Havraní Královna/Maeve (Kněžka)
7) Divoké přírodní síly/gnollové/Zelený dvůr/Nifterlú/Jaseb (High Druid)
8) Vládci Varteny/Stornonti/ Mori (?) (Císař) chápejte jako "civilizace, řád" a lidstvo vůbec

A nyní rozdělení shora uvedených ikon kvůli bodům:
hrdinská (heroic): Císař, Tiandra
dvojznačná (ambiguous): Havraní královna, High Druid
záporácká (villainous): Vecna, Igwilv, Peklo, Ledopaní

Příští hra: ST 3.12.
8.10.2014 14:18 - noir
+1Shako.
Beltar:
Tři featy na tohle kombo je fakt nesmysl. Na epiku se můžeš bát různých věcí, ale chargující potvory to fakt nejsou :)
8.10.2014 14:33 - Beltar
Noir: To je pravda, proto jsem si taky vzal itemy proti stunu a Výhodu na každý save co házím :-)
8.10.2014 15:17 - Smud
Za me obecne utery az ctvrtek fajn. Pondeli mam taky cas ale moc me hrani hned po vikendu nebavilo, uz jsme to jednou zkouseli.
8.10.2014 15:31 - Beltar
čtvrtek asi ok
8.10.2014 16:01 - Beltar
Noire a další kombeři - jsem v téhle úvaze správně? - Sešlu fireball skrze long sword, který říká, že all damage dealt by this weapon is cold damage. Long sword je muj implement pro wizarda protože Eladrin Sword wizardry feat. Je v tu chvíli Fireball Cold a Fire? Můžu si přičíst třeba bonus za Gloves of Ice, které říkají, že mám bonus ke cold damage?
8.10.2014 16:05 - noir
Ano. Přesně tak - dostává to další keyword.
Sakra, zase su za kombera...
8.10.2014 16:14 - Shako
Fire Ice dmg, to mi připomíná Mage Knighta. :)
8.10.2014 17:58 - Almi
Beltar, Nerhinn: Hlavně spolu hezky polaďte zapadnutí do příběhu. Nerhinn je v současné době příběhová kronikářka, ví to skoro líp než já sám :)

za mne čtvrtky ok...
8.10.2014 21:08 - Nerhinn
Mám napsat nějaké shrnutí toho, co se dělo v poslední době? Jestli ano, odkdy zhruba?
9.10.2014 12:00 - Beltar
Nerhin: Ani nemusím být tak informamovaný. Spíše bych byl rád interesovaný. Měl stranu, úkol, cíl. Jo a budu hodný, jen trochu rasista, ale to Eladrinum patří.
9.10.2014 12:01 - Beltar
Jinak naposled jsem byl v půlce útoku na Gnoly.
9.10.2014 13:17 - Nerhinn
Tak možná bychom ti mohli vypsat, jaké máme cíle a zájmy (a ikony) my ostatní, aby se ti líp hledalo, ke komu patřit?
9.10.2014 13:22 - Beltar
To by bylo fajn. Ale jak jsem avizoval, mám chuť být dobrý a nápomocný aspoň některým z postav. Nedávno na Encounters, jsem si takhle trochu zakooperoval se Shakem. Chudák Meldin :-).
9.10.2014 14:26 - Shako
Beltar píše:
Nedávno na Encounters, jsem si takhle trochu zakooperoval se Shakem. Chudák Meldin :-).


Tak když kooperují věrní Stínového prince, tak to musí někdo odnést... :-D
9.10.2014 15:48 - Nerhinn
OK. Co se ikon týče, máme Ledopaní, Tiandru, Erathis, Iggwilv, Zelený dvůr, Vecnu, Havraní Královnu, Glasyu... a asi draky?

Tiandra je paní Letního dvora. Pod Zelený dvůr spadá Nifterlu (odtud pochází Gaerwyn (moje postava) a jedna z noirových postav), pod Erathis je civilizace a Sarbatoin a Vartena a Einarrův (smudova postava) hrad, Glasya reprezentuje Peklo. A draci... Patrik (Shakova postava) se napil nějakého bordelu a slouží drakům, protože mu nestačilo, že je zamilovaný do Iggwilv.

Co se postoje vůči těmhle věcem týče, všichni máme rádi civilizaci a je tu taky opatrná shoda v nelásce vůči intrikám Letního dvoru. Myslím, že nikdo nemá to, že by mu ikony kolidovaly s někým jiným.

Ostatní mě budou muset doplnit, každopádně za Gaerwyn je to nadvakrát pozitivní vztah k Ledopaní (je to její sestra), pozitivní se Zeleným dvorem a Erathis a rozporuplný z Letním dvorem.
Převedeno do lidštiny: konflik ve Vílí divočině se vyostřuje a vypadá to, Letní dvůr chce jednou provždy vyhladit Zimní. Aby vyrovnali síly, chystá se spojení Ledopaní s králem Fey'ri a tudíž z démonickými vílami. Vypadá to, že Letní dvůr nechce zůstat pozadu a docela si rozumí s Peklem. A zatahuje do toho Zelený dvůr. A taky to vypadá, že se chystají obětovat svět Středu a všechny ty armády, co se jim nehodí, cesty, po kterých nechtějí, aby prošly, se přesměrují tam a zdecimují ty, co za nic nemůžou.
Aspoň tak to vidí Gaerwyn. Její motivace je jasná - je zastáncem rovnováhy, zimy, co vyvažuje léto. Nechce, aby Vartena byla smetena, nechce, aby to, co zbylo z její sestry, spalo s démony. Viníka toho všeho vidí v nenasytnosti Tiandry, paní Letního dvora. Takže zatímco se snaží posílit obrany světa Středu, chystá se na výpravu za Ledopaní, v zoufalé snaze ji přesvědčit, aby zastavila další eskalaci konfliktu.

EDIT: Pamatuju si toho asi i docela dost k ostatním, ale myslím, že takové shrnutí od všech nám prospěje.
9.10.2014 15:54 - Shako
Nerhinn píše:
Shako se napil nějakého bordelu a slouží drakům, protože mu nestačilo, že je zamilovaný do Iggwilv.


Patrik, prosím, neměnit postavy a hráče, děkuji. Jinak je to pravda. :-) Jen Draci tuším patří pod zelené/přírodu - Almi kdyžtak upřesní.

Patrik mě něco jako:
pozitivní - civilizace
konfliktní - Iggwilv, zelení, peklo
9.10.2014 16:01 - Nerhinn
Sorry, opraveno.
9.10.2014 16:06 - Shako
Doplnění: To s těmi draky bylo trošku komplikovanější... Shako na chvíli opoměl, že hraje Patrika a chtěl trošku po rengovsku "výhodu bez závazků", dopadlo to spíš jako "nevýhoda hned a pokud tě to nezabije, tak později výhoda".

Zasazení Patrika není moc jasné, tedy krom věrnosti k civilizaci. Motá se někde mezi touhou usadit se někde v civilizaci a zaujmout relativně mocnou pozici (reprezentativní/vládnoucí/intrikánskou nebo všechno dohromady) a touhou být ten, kdo zachrání nebo spíš bude věčně chránit civilizaci evidetně za jakoukoliv cenu a klidně ve spojení se vším možným (elfové, démoni, draci, klidně i pekelníci, pokud to bude potřeba).
9.10.2014 16:51 - Almi
ALL: V hlouby téhle diskuze jsou někde vypíchnuty Ikony docela srozumitelně. Ode mne. Jen nemám teď čas to hledat... :(
9.10.2014 17:42 - Beltar
Takže já jsem byl vyslán svým patronem, který je příznivcem Zimního dvora, abych podpořil Gaerweninu snahu. I když osobně moc nechápu, proč prostě nesmeteme ty nafoukané teplouše z teplého dvora a neobsadíme i Střed, jehož obyvatele jsou bezvýznamní a nesahají nám ani po paty.Rozkaz je, ale rozkaz.

Je to tak zatím OK?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.068878889083862 secREMOTE_IP: 3.129.23.214