Nerhinn
8.8.2012 15:53
Amazing Encounters
Zápisky: Aiss, Sven1, Sven2, Sven3, ostatní
Užitečné: diskuse, wiki
Ikony: seznam, fungování
.

IKONY
1) Vecna (tak trochu Lich King a tak trochu Princ stínů)
2) Igwilv/Baba Jaga/Démoni/Stínopádové hnusky (Diabolistka)
3) Letní dvůr/Tiandra (Elfí královna)
4) Zimní dvůr/Ledopaní/Herald zimy (ano, všechno hezky pohromadě)
5) Peklo (Asmodeus, Glasya a kdokoli další)
6) Havraní Královna/Maeve (Kněžka)
7) Divoké přírodní síly/gnollové/Zelený dvůr/Nifterlú/Jaseb (High Druid)
8) Vládci Varteny/Stornonti/ Mori (?) (Císař) chápejte jako "civilizace, řád" a lidstvo vůbec

A nyní rozdělení shora uvedených ikon kvůli bodům:
hrdinská (heroic): Císař, Tiandra
dvojznačná (ambiguous): Havraní královna, High Druid
záporácká (villainous): Vecna, Igwilv, Peklo, Ledopaní

Příští hra: ST 3.12.
29.6.2014 11:06 - Nerhinn
Díky všem za hru, byla super. Zklamání postavy není zklamáním hráče :)

Našla jsem jeden obrázek, Nifterlu si představuju nějak podobně, akorát víc kamenné a ještě víc prorostlé/zarostlé. Ale ta atmosféra je tam.
1.7.2014 10:55 - Almi
Jsem rád, že se hra líbila. Abych dokázal spojit oba názorové proudy, snažím se decentně redesignovat epické hnusky, neb ty by jinak nebyly zajímavé. Věřím, že se to potkalo s úspěchem, ale soubojů bude méně a méně. Vyprávění naopak více. Příběh spěje ke svému závěru.

Nerhinn: ten obrázek je naprosto kouzelný! :)
28.7.2014 11:02 - Nerhinn
Vyjasnil se mi konečně program po zbytek léta, takže se můžeme asi začít domlouvat, kdy a jestli máte čas a chuť na víkend v Brně.
Mimochodem, vím, že v říjnu je Dálava, ale naši začátkem září jedou na dovolenou, takže zatímco v létě by to bylo u nás v bytě, tak v září bychom mohli být v Drásově v domě. Zájemci i v bazénu :)
28.7.2014 16:30 - Smud
Jaj to vychazi tedy blbe, zacatkem zari letime na dovcu. Tak to tedy za sebe asi nevidim.
28.7.2014 18:36 - Nerhinn
Mno a během srpna?
28.7.2014 20:48 - Smud
Ja to doma prodaval jako barak, ne byt. Ono s tema 2 prckama by to bylo asi na cely vikend v byte opruz :/
28.7.2014 22:13 - Nerhinn
No, je dvoupatrový, ale nechám to tobě na posouzení.
29.7.2014 08:19 - noir
Ahoj, za mě to bohužel nepřipadá vůbec nic v úvahu...
29.7.2014 12:03 - Almi
Za mne určitě srpen ne. Všechno ze září se mi přesunulo na srpen... vůněji budu mít až v září.
29.7.2014 13:30 - Nerhinn
Tak Almi je taková celkem podmínka, takže to asi můžeme s klidem dát na zářijový víkend, ideálně jeden z těch prvních.
1.8.2014 13:57 - Shako
Mám volné další 2 víkendy (9. a 16.8), dál to se mnou bude asi špatné.
1.8.2014 18:40 - Almi
Nerhinn: Včera jsme se Shakem a Smudem zjistili, že se bohužel nikde prakticky časově o víkendech neprotínáme. Vzhledem k tomu, že jsou u mne docela velké změny, neumím říct dopředu kdy a jak budu moct. I Encoutners teď jedeme přes léto hodně ad hoc... a díky bohu, že jsou připravené :)

btw: Meldin včera na hře měl dostal 2d20 zranění... hodil jsem 2x 20..chudák.. :)
15.8.2014 19:50 - Nerhinn
Nějak v poslední době už nemám chuť doprošovat se lidí, kdy mají čas, takže: jste zvaní. Jako grupa a klidně i sami. Pokud budete chtít, ohlašte se dopředu, a najdete tu ubytování, deskovky, možná i doprovod s autem na výlet a když to nahlásíte dost dopředu, tak snad i společnost na nějaké hraní. Ale prosit o další hraní v Brně vás nebudu. Nějak už na to nemám.
15.8.2014 20:10 - Almi
Nerhinn: Organizovaně určitě nepřijedeme, jednotlivě je hodně ve hvězdách. Za sebe neumím říct na září nic, žádnou aktivitu dopředu raději neslibuji.
29.8.2014 18:25 - Sethi
Ahoj mládeži,

Tak jak to s vámi vypadá? Já bych chtěla jen v předstihu ohlásit, že ke konci září tu dva týdny nebudu, ale jinak co se dní v týdnu týče, nic pravidelného naplánovaného nemám.

Tak asi tak.
29.8.2014 18:33 - Almi
Já budu někdy v září týden či dva také na dovolené. A stále nevím, kdy přesně... reálně budu tak někdy na 100% od konce září.
29.8.2014 19:05 - Nerhinn
Já se přizpůsobím.
29.8.2014 22:14 - Shako
Se mnou je to nějaké chaotické... naplánujte a uvidíme.
30.8.2014 13:28 - Smud
Ja tu nebudu od 4.9. do 12.9., jinak muzu.
30.8.2014 20:02 - Beltar
Já bych tedy rád začal opět pravidelně docházet na Amazing. Zvládnu jen jednu hru za 14 dní a radši bych tuhle

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.081755876541138 secREMOTE_IP: 18.225.55.151