Nerhinn
8.8.2012 15:53
Amazing Encounters
Zápisky: Aiss, Sven1, Sven2, Sven3, ostatní
Užitečné: diskuse, wiki
Ikony: seznam, fungování
.

IKONY
1) Vecna (tak trochu Lich King a tak trochu Princ stínů)
2) Igwilv/Baba Jaga/Démoni/Stínopádové hnusky (Diabolistka)
3) Letní dvůr/Tiandra (Elfí královna)
4) Zimní dvůr/Ledopaní/Herald zimy (ano, všechno hezky pohromadě)
5) Peklo (Asmodeus, Glasya a kdokoli další)
6) Havraní Královna/Maeve (Kněžka)
7) Divoké přírodní síly/gnollové/Zelený dvůr/Nifterlú/Jaseb (High Druid)
8) Vládci Varteny/Stornonti/ Mori (?) (Císař) chápejte jako "civilizace, řád" a lidstvo vůbec

A nyní rozdělení shora uvedených ikon kvůli bodům:
hrdinská (heroic): Císař, Tiandra
dvojznačná (ambiguous): Havraní královna, High Druid
záporácká (villainous): Vecna, Igwilv, Peklo, Ledopaní

Příští hra: ST 3.12.
6.6.2014 14:26 - Nerhinn
Shako: OK, mea culpa. Promiň.

Takže... úterý nebo pátek. Jak jsou na tom ostatní?
6.6.2014 15:37 - Sethi
Za mě úterý ok, pátek méně ok.
6.6.2014 15:52 - Smud
Za me utery i patek ok.
6.6.2014 16:37 - noir
V úterý bych dorazil až kolem sedmé, ale jinak v poho.
7.6.2014 08:59 - Shako
Utery určitě lepší.
7.6.2014 10:29 - Almi
Za mne pátek určitě ne, jedu pryč. K úterý se vyjádřím, jak se v pondělí ráno podívám do diáře v práci...
7.6.2014 15:45 - Smud
Aha tak ja utery nemuzu :/ Cili to vypada blede...
8.6.2014 14:13 - Shako
Za me dobry i po nebo st. Pokud je to volba mezi Noirem od 19h (v utery) nebo Smudem hned (jiny den), tak sorry, ale Smud hned je lepsi.

Jinak Paluba asi nefunguje (ve st urcite ne, v po/ut mozna) a zena uz se vratila, takze u nas to taky nepujde.
9.6.2014 12:35 - noir
update. ze včerejší vody jsem se vrátil v tak špatném stavu, že se jen tak nezpavím. tenhle týden tudíž hraní pro mě nepřipadá v úvahu vůbec...
9.6.2014 13:32 - Nerhinn
No, takže buďto ve čtvrtek bez Shaka (jestli budeme pokračovat ve Fey'ri flashbacku, tak tam Shako stejně nebyl) anebo příští týden. Komentáře?
9.6.2014 13:39 - Shako
Nerhinn píše:
No, takže buďto ve čtvrtek bez Shaka (jestli budeme pokračovat ve Fey'ri flashbacku, tak tam Shako stejně nebyl)


Souhlas.
9.6.2014 13:40 - Almi
Hola, tak já v úterý také nemohu.

Pokud bychom hráli ve čtvrtek 12.06.2014, tak hlásím, že nelze hrát u nás (Soňa tam bude s několika lidma pracovat). Takže, pokud hrát tento týden, je nutné vyřešit i kde - na Palubě by to šlo?

ALL: S posunem na příští týden moc nepočítejte, je vysoce pravděpodobné, že budu celý týden prakticky mimo (nějaká laparoskopie, nebo jak se tomu nadává, u S. a pak, možná Slavnosti v Krumlově), ale to uvidím až právě v příštím týdnu.
9.6.2014 13:54 - Nerhinn
Dvakrát už jsme hráli v Mehpitu. A jestli to bude spíš... encountrovější hraní, tak by nám lidi kolem neměli tolik zavazet. No a to hraní u tebe v práci, Almi, to ještě nejde?
9.6.2014 17:24 - Smud
Mephit prosim neeee, na DnD to tam bylo dost hrozny. Moc hluku, malo mista.
9.6.2014 17:40 - Nerhinn
OK, tak můžeme hrát u mě doma.
9.6.2014 19:10 - Shako
Nerhinn píše:
OK, tak můžeme hrát u mě doma.


:-D
11.6.2014 08:02 - Almi
Shako: Půjde hrát na Palubě i bez Tebe, nebo?

Nerhinn: Bohužel tenhle týden v práci u mne hrát nepůjde.. už jsem se ptal, budou v práci ještě otravovat lidi a je tam nějaká schůzka :(
11.6.2014 11:56 - Shako
Almi píše:
Shako: Půjde hrát na Palubě i bez Tebe, nebo?


Tak to musíte skončit zároveň se Scrabblisty což je někdy mezi 20 a 21h, pokud se pamatuju. Případně ukecat někoho z místních, že tam bude. Ale pokud to bude Kamil, tak to znamená od 22h šeptat...

No, je to takový rizikový nápad.
11.6.2014 19:31 - Sethi
Jen tedy do záznamu, mě Mephit neuráží. NApoprvé to bylo takové stísněné ale řekla bych, že jak jsme tam hráli podruhé, už to docela šlo.
11.6.2014 20:09 - Almi
OK, tak to někdo klidně domluvte... já ještě pracuju a většinu zítřka budu na severu Čech.. tak mi jen, pls, dejte vědět, kdy a kde mám být smskou na telefon, ju?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.094972133636475 secREMOTE_IP: 3.147.47.59