Nerhinn
8.8.2012 15:53
Amazing Encounters
Zápisky: Aiss, Sven1, Sven2, Sven3, ostatní
Užitečné: diskuse, wiki
Ikony: seznam, fungování
.

IKONY
1) Vecna (tak trochu Lich King a tak trochu Princ stínů)
2) Igwilv/Baba Jaga/Démoni/Stínopádové hnusky (Diabolistka)
3) Letní dvůr/Tiandra (Elfí královna)
4) Zimní dvůr/Ledopaní/Herald zimy (ano, všechno hezky pohromadě)
5) Peklo (Asmodeus, Glasya a kdokoli další)
6) Havraní Královna/Maeve (Kněžka)
7) Divoké přírodní síly/gnollové/Zelený dvůr/Nifterlú/Jaseb (High Druid)
8) Vládci Varteny/Stornonti/ Mori (?) (Císař) chápejte jako "civilizace, řád" a lidstvo vůbec

A nyní rozdělení shora uvedených ikon kvůli bodům:
hrdinská (heroic): Císař, Tiandra
dvojznačná (ambiguous): Havraní královna, High Druid
záporácká (villainous): Vecna, Igwilv, Peklo, Ledopaní

Příští hra: ST 3.12.
2.5.2014 00:45 - Smud
Jak vypadame pristi tyden? Shako nemuze, bude to ctvrtek 8.5. cili opet statni svatek. Ja muzu.
2.5.2014 10:45 - Shako
Potvrzuju, že nejspíš nejsem... moji pozornost bude vyžadovat klan Gangrelů v Pražské Maškarádě. :-) Tak leda by se hrálo přes den.
2.5.2014 10:54 - Nerhinn
No, pořád čekáme, jak je na tom noir toho 15. Myslím, že příští týden nemůže.
5.5.2014 11:33 - noir
Já fakt nevím. Vím, že 14. mám strašně důležitou akci, pracovní a budu tam tak do čtyř do pěti do rána... V podstatě bych řekl, že druhý den budu KO, ale taky je možný, že to doapdne úplně jinak. Spíš bych řekl, že se mnou nepočítejte...
6.5.2014 14:02 - Almi
OK, takže jestli to chápu správně, tak Shako ve svátek 8. května může jen přes den a Noir se neví, ale nejspíš až večer? Chcete tedy hrát? Nemám problém s posunem na další týden či jinak, jen to potřebuji vědět, bych se přizpůsobil.
6.5.2014 14:16 - noir
Můžu po celý den... Hrál bych docela rád, ale Meldin má něco v Mephitu, tak to asi nevyjde...
6.5.2014 15:00 - Shako
Meldin se nas netyka, kdyz budou AE.

No, dorazi maminka na navstevu, ale zatim nevim, zda ma neco lepsiho nebo se bude dozadovat meho casu. :-D Takze za svoji ucast uz nerucim ani pres den. :-/
6.5.2014 20:26 - Nerhinn
No, já sice počítala s tím 15., ale s trochou překopání termínů bych měla být schopná dorazit. Kdyžtak i dřív než obyčejně, kdyby to něčemu pomohlo.
6.5.2014 21:54 - Almi
Nerhinn: tak, jestli jsi s tím počítala až na 15. května, tak mi to vyhovuje víc.. OK, tak AE budou 15. května a tenhle čtvrtek dám s klukama 13th age..kdo chce přijít k Alnagovi, může a je vítán.
12.5.2014 14:55 - Nerhinn
OK, takže ve čtvrtek? I Noir?
12.5.2014 15:02 - Almi
Určitě se čtvrtkem počítám a těším se..
12.5.2014 15:19 - noir
Nerhinn: Já to teď opravdu nedokážu říct. Jak na tom budu, poznám až ve čtvrtek ráno. Slibovat cokoliv víc by bylo nefér...
12.5.2014 18:31 - Smud
Ja se ctvrtkem pocitam.
13.5.2014 00:16 - Sethi
U mě čtvrtek dobrý. Bude možná hrát na Palubě? Nic proti Barrandovu, ale dovedu si představit příjemnější místa pro noční návraty :)
13.5.2014 09:36 - Shako
Sethi píše:
U mě čtvrtek dobrý. Bude možná hrát na Palubě? Nic proti Barrandovu, ale dovedu si představit příjemnější místa pro noční návraty :)


Jo, asi bude. :-)


Co mame za lvl a co se delo naposled?
13.5.2014 09:43 - Almi
Shako: Naposled se hrála vedlejší hra o fey´ri... budeme však navazovat na váš útěk pod kořeny ostnatého stromu před hejny erinií... směr Prastarý chrám (pokud to ještě platí).

ad level: to prozradí Nerhinn, družinová kronikářka a vůbec znalec lecčeho :)

Sethinka píše:
Nic proti Barrandovu, ale dovedu si představit příjemnější místa pro noční návraty :)


..si budu pamatovat... :D
14.5.2014 10:22 - Nerhinn
No, pokud nám Almi nedal nový level, měli bychom být lvl23. Teda aspoň já jsem :)
14.5.2014 11:26 - Shako
Nerhinn píše:
měli bychom být lvl23.


Aha, já mám 22 naposled, ale je fakt, že pak by nějaký lvl up.
14.5.2014 12:13 - Almi
Jo, díval jsem se, měli byste mít 23. level...

..btw: Nerhinn si tak trochu napsala a tak trochu objednala docela zajímavou scénu..těším se na ní. Pokud byste i někdo další měl nutkání si nějakou scénu objednat/zahrát/řešit, sem s ní.

..kampaň se nám pomalu nachyluje a já se čím dál tím víc přikláním k myšlence končit kampaň nejrůznějšími prostřihy, dodatečnými hrami na vyžádání a vůbec čímkoli dokonale AMAZING! :)
14.5.2014 13:08 - Nerhinn
No a jak vlastně s těma ikonama, Almi?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.092267990112305 secREMOTE_IP: 18.191.240.80