Nerhinn
8.8.2012 15:53
Amazing Encounters
Zápisky: Aiss, Sven1, Sven2, Sven3, ostatní
Užitečné: diskuse, wiki
Ikony: seznam, fungování
.

IKONY
1) Vecna (tak trochu Lich King a tak trochu Princ stínů)
2) Igwilv/Baba Jaga/Démoni/Stínopádové hnusky (Diabolistka)
3) Letní dvůr/Tiandra (Elfí královna)
4) Zimní dvůr/Ledopaní/Herald zimy (ano, všechno hezky pohromadě)
5) Peklo (Asmodeus, Glasya a kdokoli další)
6) Havraní Královna/Maeve (Kněžka)
7) Divoké přírodní síly/gnollové/Zelený dvůr/Nifterlú/Jaseb (High Druid)
8) Vládci Varteny/Stornonti/ Mori (?) (Císař) chápejte jako "civilizace, řád" a lidstvo vůbec

A nyní rozdělení shora uvedených ikon kvůli bodům:
hrdinská (heroic): Císař, Tiandra
dvojznačná (ambiguous): Havraní královna, High Druid
záporácká (villainous): Vecna, Igwilv, Peklo, Ledopaní

Příští hra: ST 3.12.
10.4.2014 12:18 - Nerhinn
Shako: Jasně, překlikla jsem, opravím.

No on se ten vztah právě dá měnit častěji - od paragonu výše prakticky pořád, pokud jsem to pochopila správně. Ale musí to být věrohodné a nějak zahrané, nebo aspoň odůvodněné před družinou nebo aspoň vypravěčem.
10.4.2014 13:05 - Shako
Rekl bych, ze Patrik ma

pozitivni vztah s lidskou civilizaci (Vartena, Sarbatoin... - Durmen, guilda, vartensti vojaci, Lanar, mestska hlidka, sarbatoinsti hranicari:)...)
pozitivni vztahy s uctivaci draku/draky
pozitivni vztahy s elfy z Nifterlu
rozporuplne vztahy s letnim dvorem
negativni vztah s gnollskou civilizaci
negativni vztah k mocnostem chladu (ta pani, co se mi pokousela sebrat zbrane... nekde po ceste:)) - pokud je to feyri, tak negativni s feyri

pozitivni vztah s rodem Stornontu
pozitivni/rozporuplny vztah s Iggwilv (matka carodejnic)
pozitivni/rozporuplny vztah s Talosem
rozporuplny vztah s Kylarou (pripadne jeji frakci)
rozporuplny vztah k Jasebovi :)
rozporuplny/negativni vztah ke Strbrnakovi

Nema vyhraneny vztah s Fomoriani, Harvani kralovnou, fey'ri...

Jestli jsem zapomel nekoho zminit z nasich dobrodruzstvi, ke komu bych mel mit vztah, tak dej vedet. Predpokladam, ze ty nejvyraznejsi vztahy se pokusime pretrasformovat do ikon.

Doufam, ze ty nazvy pisu spravne. :)
10.4.2014 13:25 - Nerhinn
Iggwilv, fomoriáni, fey'ri.

Kdo ti bral zbraně kromě Iggwilv? S Ledopaní se Patrik nesetkal, ne? Jediný další ledový byla ta fey'ri čarodějnice před příchodem do Nifterlu...

Asi to tak vážně bude nejlepší, když ikony uděláme jen z těch relevantních.

U mě jsou výraznější vztahy s Letním dvorem (Tiandra), Zimním (Ledopaní), možná Zeleným (přes Nifterlu), s Vartenou (civilizace-Avandra?), fey'ri (ten jejich král) a Kylarou & Peklem (Glasya).
10.4.2014 13:33 - Shako
Nerhinn: Diky, opraveno a doplneno.

Byl to nejaky encounter cestou tusim od Einara do Nifterlu (snad jsme sli pres Shadowfell nebo Fey) - napadli nas tam nejaci takovy chlado zombici nebo co to bylo... a byla tam nejaka brutalni sefka, co me v prvnim kole odzbrojila a hodila na zem. Feyri jsou az po Nifterlu, ne? Nebo se jen neorientuju? Je to mozne....
Pak (nebo chvili potom) jsme skoncili, tusim s Aiss na nejake ledove pousti, kde byl stan - nejaky dalsi encounter. Mam od tama jako trofej kuzi ledniho medveda - ze ktere mam pak z Nifterlu zbroj (takze to muselo byt predtim).

Pak si pamatuju jeste nejakou tu babu a jeji syny, co varila nase hranicare - ale ta si neni vyznamne CP, ktere je potreba zaradit. A pak nejake mrtve jednorozce, kteri vubec nevim k cemu patri.

A pak mam jeste nevyrizene ucty z toho encounteru, ze ktereho jsme utekli na letni dvur pres stroj dryady... to taky mozna byli Feiry a nebo neco jineho?
10.4.2014 14:30 - Nerhinn
Myslím, že fey'ri byli všechny ty věci. Zabili jednorožce na nějaký rituál, okupovali okolí Nifterlu, později ovládli některé lidi v Nifterlu. A ta čarodějnice byla tuším jedna z těch sester nejčernější noci (které myslím založila právě Iggwilv). Konflikt, ze kterého nás dryáda přesouvala na Letní dvůr, byl taky s Fey'ri - snažili jsme se zabránit povstat jejich králi :)
10.4.2014 15:36 - Beltar
Potvrzuji, že to byla Sestra nejčernější noci. Byl to skvělý encouter, nikdy jsem nebyl tak blízko tomu, aby mě zabil bůh :D.
17.4.2014 11:12 - Shako
Počítám s tím, že hrajeme ve čtvrtek 24.4., ale budu mít nejspíš problém dorazit na 18h, spíš tak kolem 20h.
23.4.2014 23:38 - Shako
Shako píše:
Počítám s tím, že hrajeme ve čtvrtek 24.4., ale budu mít nejspíš problém dorazit na 18h, spíš tak kolem 20h.


Potvrzuju, že jsem na tom zitra s casem spatne a nevim, jak budu mit chut na hrani... tak na 80% prijdu, na 100% ne driv jak v avizovanych 20h. Zvladnete to kdyztak na Palube bez me ucasti nebo jsme schopni zmenit misto?
24.4.2014 09:32 - Almi
ALL: Dneska určitě hrajeme, jen pořeším ještě, kde. Na Palubě by to bez Shaka prý nejspíš šlo, ale je otázka, na jak dlouho... po obědě písnu víc, ohledně alternativních míst hraní (u mne na firmě nebo u mne doma) a pošlu Vám to smskou.

Nevíte někdo, zda bude Noir?
24.4.2014 09:51 - noir
Noir bude :)
24.4.2014 10:38 - Shako
Almi píše:
ALL: Dneska určitě hrajeme, jen pořeším ještě, kde. Na Palubě by to bez Shaka prý nejspíš šlo, ale je otázka, na jak dlouho...


Bude potřeba být hodný na Kamila (ten co tam býva, když tam hrajeme) a přesvědčit ho, že tam s váma zůstane (výměnou za to, že budete šeptat). :-D
Pokud nebude lepší místo než Paluba, tak to zkusím nějak vykombinovat, aby to vyšlo...
Bohužel nějak nezvládám plánovat - situace se mění tak každý půlden. Takže prostě ráno nevím, co bude večer.
Omlouvám se za komplikace - tenhle týdne jsem to překombinoval a do toho ještě vznikli další problémy...
24.4.2014 14:22 - Almi
ALL: Dneska hrajeme u mne doma, tj. Lamačova 908/23. Bude fajn, pokud Smud vezme židli :)

Zvonek nemáme (ani nefunguje), takže při příchodu volat a říct, zda jste přišli zepředu (od parkoviště) nebo zezadu (většinou tudy se chodí od tramvaje).

Stručné info pro bloudící: stačí jet jakoukoli tramvají, která jede na Barrandov (12, 14, 20) a vystoupit na zelené zastávce (Poliklinika Barrandov), tak přes lesík nebo kolem pomníku mrtvé Aničky...

Budu se na Vás těšit od cca. 18. hodin.
24.4.2014 14:44 - noir
To je úplně nejlepší informace, kterou jsem mohl dostat!
25.4.2014 09:38 - noir
Včera moc pěkný! Jen k tomu, o čem jsme se bavili po odchodu Sethi:
1) Nevěřím, že v tom s Fey´-ri má prsty Kryonax. Je to primordial, tupá přírodní síla. Tohle je příliš rafinované a moc intrikánské.
2) Přijde mi, že to na něj někdo hází, aby odlákal pozornost od sebe. Máme jedinou indicii - doprovází ho extrémní chlad. Já to tipuju na Asmodea - žije v ledovém pekle, v pekle kdysi zemřel(takže i vládl?, říkal to tak Almi?) ten pra-bůh. A bylo by od něj fikané využívat své přirozené nepřátele polo-démony...
3) Pokud by to byla pravda, máme šanci Fey´-ri ovlivnit; asi by se jim úplně nelíbilo, že dělají pro konkurenci...
4) Nosíme u sebe kusy těla jednoho z prvních bohů, které mohou zabít jakéhokoliv jiného boha. Byl kladný, asi bůh člověka a možná jeho stvořitel. Zabili ho údajně Orcus a Vecna, čemuž nevěřím, bo mi to nesedí časově, ale těžko říct...
5) Což mě přivádí k Orcusovi. Narazilo se na něj nějak v kampani? Protože po Asmodeovi by to byl můj druhý hlavní podezřelý (Vecna mi tam moc nesedí, ani nevím proč) - je to přirozený vůdce Fey´-ri a současně manipulátor. Taky mě napadlo, že pokud ve hře zatím nebyl, mohlo by to být tím, že byl mrtvý. Tudíž ten oživený vládce Fey´-ri - nemohl by to být právě Orcus?

Tož tak, vic mě v metru nenapadlo :)
25.4.2014 09:47 - Sethi
Co se pekelných mocností spojených s chladem týče, ještě je ve hře Levistus.

Nicméně Aiss se s Cryonaxem setkala a jako tupá přírodní síla se neprojevoval.
25.4.2014 09:58 - Shako
Nejake presnejsi potrehy, co se vcera stalo? :-D
25.4.2014 11:04 - Shako
Pristi hrani je statni svatek - hrajeme?

EDIT: Ja asi nehraju... :-/
25.4.2014 11:35 - Almi
ALL: Děkuji za včerejší hru. Snad se líbila. Potřeboval jsem si trochu vymejt mozek po událostech všedního světa posledních dní.

Sethi: Mám u sebe Tvoje kostky. Pod dozorem (notářky) Nerhinn byly vzaty bez dotyku do pytlíčku a pečlivě zapečetěny :)

Shako: Udělal jsem (polouzavřenou) odbočku pro dokreslení událostí minulých/přítomných/budoucích o fey´ri. Drsný souboj v krámku "prodavače" zrcadel a výzkumníka tajemství i sfér Rogotroma s několika maskovanými fey´ri přinesl lecjaké poznatky o maskovaných (jak budu u papírů, shrnu více), včetně zisku 11ti vznášejících se howling daggers včetně ovládacího bandalíru a odhalení průchodu do jejich "sídla". Pokud to dokážete, protože mistra (mystrině) Moretta, jejíž vůni zachytil Einar, už doslova klepe na zrcadlo...
...a živé za sebou nenechává. Bez rozdílu, zda se jedná o vás nebo o selživší fey´ri níže postavené..
..ale to si necháme zase na někdy jindy. Zkrátka - městští hraničáři tentokrát odvedli fajn práci a umožnili tak zadusit činnost masek v Sarbatoin hnedka v zárodku.
28.4.2014 16:07 - Nerhinn
Noire, říkals, že se podíváš, jak jsi na tom s časem toho 15.5. Nebo to byl jiný den? Každopádně - jak to dopadlo?
28.4.2014 16:10 - noir
Ahoj, díval jsem se a nevím. Jsou tam nějaký potenciality, ale nevím o ničem jistě. Zatím to odpovědět nedokážu...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.070223093032837 secREMOTE_IP: 3.15.183.28