Nerhinn
8.8.2012 15:53
Amazing Encounters
Zápisky: Aiss, Sven1, Sven2, Sven3, ostatní
Užitečné: diskuse, wiki
Ikony: seznam, fungování
.

IKONY
1) Vecna (tak trochu Lich King a tak trochu Princ stínů)
2) Igwilv/Baba Jaga/Démoni/Stínopádové hnusky (Diabolistka)
3) Letní dvůr/Tiandra (Elfí královna)
4) Zimní dvůr/Ledopaní/Herald zimy (ano, všechno hezky pohromadě)
5) Peklo (Asmodeus, Glasya a kdokoli další)
6) Havraní Královna/Maeve (Kněžka)
7) Divoké přírodní síly/gnollové/Zelený dvůr/Nifterlú/Jaseb (High Druid)
8) Vládci Varteny/Stornonti/ Mori (?) (Císař) chápejte jako "civilizace, řád" a lidstvo vůbec

A nyní rozdělení shora uvedených ikon kvůli bodům:
hrdinská (heroic): Císař, Tiandra
dvojznačná (ambiguous): Havraní královna, High Druid
záporácká (villainous): Vecna, Igwilv, Peklo, Ledopaní

Příští hra: ST 3.12.
23.7.2013 21:19 - Sethi
Auto máme, můžeme se přepravit společně. Jen tedy hrozí, že pojedeme až večer. Jestli pojedeme ve čtyřech, bude to úplně v pohodě, vešlo by se i pět, i když méně pohodlně. Dokonce nově klimatizuje klimatizace =)

Paweł říkal, že si rád zahraje, tak bych mu když tak uvařila nějakou postavu. Šlo by pořád o obranu Nové Varteny?
23.7.2013 21:52 - noir
U mě to zatím vypadá tak, že v pátek pojedu do Brna dřív a provedu nezbytné návštěvy - k Nerhinn bych tím pádem dorazil asi stejně jako vy... Ale jak to dopadne nakonec, to je samozřejmě ve hvězdách.
31.7.2013 11:18 - noir
Almi naznačoval něco v tom smyslu, že by se hrálo s nějakými jinými postavami. Respektive jaké postavy si teda máme vzít? Jestli mám oprášit Konstantina, Hiraka, Adaru, nebo něco úplně jiného?
31.7.2013 13:05 - Nerhinn
Jo, zatím to vypadá, že jelikož bude hrát Pawel a možná ještě někdo "cizí", bylo by lepší, kdyby se sestavila nifterluská banda (jak byla v Lair Assaultu... ale tam jich dost pochcípalo) nebo obránci Nové Varteny, kde jsou stejně posily z Nifterlu... nebo obměněná nifterluská banda. Tím pádem by to nemusel být level 20 (ale mohl by, nebo aspoň paragon; heroic nemám moc ráda).
Adara je awesome :)
31.7.2013 13:09 - noir
Já budu prakticky celý příští týden pryč, tak bych potřeboval vědět, co a jak, co nejdřív. Pokud mám připravit třeba postavu i pro Pawla, tak dejte vědět. Víkend strávím ležením, takže by to časově šlo. Jen ať víme nějaký koncepty/představy - nebo nástin příběhu...
1.8.2013 09:44 - Almi
Hola,
tak je tu požadavek na hraní na paragonu, tož ok - což takhle cca. 12. úroveň?

A o co půjde? Klidně to může být směska Nifterluské bandy či obránců Nové Varteny.. protože příběh se bude odehrávat v divočině i vesnici. V našem herním světě... a dotyční budou odhalovat, proč jsou duchové země a přírody neklidní, co se stalo s původními obyvateli z dávných časů... takže se připravte na:
- Stínopád,
- tajemno,
- zjišťování informací,
- (snad i zajímavý souboj či víc),
- možnágnolly a možná že ne,
- a podle situace a herního času možná i trochu horor. Mnoo..uvidíme. Znám Vás..a znám sebe :-)

..příběh ještě ladím, pořeším ho finálně zkraje příštího týdne. Level tedy předpokládám paragonský, ale ne moc vysoký.

Co se postav a ras týče, preferovány jsou jakékoli trochu normální (hlavně pro Tebe, Noire! Krvesajové a jim podobní by to měli těžké :D). Překvapivě ale by mohl být zajímavý i jakýkoli genasi, shardmind (nebo jak se ti krystaláci jmenujou) a tak. V takovém případě bych je asi dokázal zakomponovat a hezky to ozvláštnilo hru s elementy přírody.
1.8.2013 18:44 - Sethi
Pawlovi postavu udělám. Radši bych level spíš nízký než vyšší, ale nižší paragon by měl být v pohodě.
5.8.2013 08:59 - noir
Udělal jsem si nakonec úplně jednoduchou essentials postavu, na víc nebyl čas. Half-elf sorcerer-elementalist. Takže striker. Z Nové Varteny...

Až do čtvrtka do večera nebo do pátku budu v kraji bez signálu i bez netu, takže se tímto loučím :)
5.8.2013 09:46 - Beltar
Hraje se něco ve čtvrtek? Já můžu!
5.8.2013 12:39 - Shako
Beltar: Tak muzeme dat leda nejake deskovky. Na AE ani ne E to nevypada. Ale treba svym prohlasenim motivujes Almiho. :-D
6.8.2013 11:59 - Almi
Beltar, Shako: Bohužel, hrát ve čtvrtek nebudeme. Nějak bohuju už týden s rýmyčkou a snažím se se z toho dostat, abych fungoval na víkend... :/
6.8.2013 12:38 - Shako
Ja mam ctvrtek volny, takze kdyby chtel nekdo dat nejakou deskovku (treba DnD Drizzta), tak muzem.
6.8.2013 13:00 - Beltar
No na deskovky zas takovou chuť nemám :-(.
6.8.2013 13:45 - Nerhinn
Spravila jsem sprchu a pomalu uklízím pokoje, začíná to tu vypadat jako u lidí :)

Beltare, pojedeš, nebo ne? Chtěl ses ozvat na poslední chvíli, což tohle tak nějak je.
6.8.2013 14:18 - Beltar
Nerhinn: Bohužel nepojedu
7.8.2013 13:49 - Almi
Nerhinn. Moc se těším!

Ostatně, i na Sethi a Pawla (snad to píšu správně) a zbytek lidí :)

Beltar: Já bohužel rýmičkuju...a dodělávám nějaké drobnosti na víkend... tak snad příště, budeš-li chtít.
8.8.2013 00:02 - Sethi
Tak Paweł má Paladin - Cavalier (Defender) a já Druid - Sentinel (Leader).

To bude divoké, ani o jednom z těch povolání nic moc nevím =)
8.8.2013 02:07 - Nerhinn
Já mám stále ranger-cleric lukostřílícího hybrida, kdyby se to někomu hodilo vědět.
A Hadrian, jestli přijde, swordmage.
8.8.2013 09:43 - Almi
Sethi, Nerhinn: Hmm..tak to docela dobře zapadá do kontextu, jsem zvědavý, jak to dopadne :)
8.8.2013 09:50 - Shako
Sakra, sakra, sakra...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.094157934188843 secREMOTE_IP: 18.218.66.149