Nerhinn
8.8.2012 15:53
Amazing Encounters
Zápisky: Aiss, Sven1, Sven2, Sven3, ostatní
Užitečné: diskuse, wiki
Ikony: seznam, fungování
.

IKONY
1) Vecna (tak trochu Lich King a tak trochu Princ stínů)
2) Igwilv/Baba Jaga/Démoni/Stínopádové hnusky (Diabolistka)
3) Letní dvůr/Tiandra (Elfí královna)
4) Zimní dvůr/Ledopaní/Herald zimy (ano, všechno hezky pohromadě)
5) Peklo (Asmodeus, Glasya a kdokoli další)
6) Havraní Královna/Maeve (Kněžka)
7) Divoké přírodní síly/gnollové/Zelený dvůr/Nifterlú/Jaseb (High Druid)
8) Vládci Varteny/Stornonti/ Mori (?) (Císař) chápejte jako "civilizace, řád" a lidstvo vůbec

A nyní rozdělení shora uvedených ikon kvůli bodům:
hrdinská (heroic): Císař, Tiandra
dvojznačná (ambiguous): Havraní královna, High Druid
záporácká (villainous): Vecna, Igwilv, Peklo, Ledopaní

Příští hra: ST 3.12.
3.7.2013 13:17 - noir
Smud: Nohu... Ale nezlomil, jen přetrhal vazy. Ale paní doktorka mi objevila dvě (možná tři) předchozí zlomeniny na stejném místě, takže to bude blbě regenerovat. Divný ale je, že si ty staré zlomeniny vůbec nepamatuju...
3.7.2013 17:25 - Almi
Shako: Ta 18:00 u tebe myslím, bude fajn..

Noir: Jsi neskutečnej člověk..nepamatovat si své zlomeniny.. lol :)

ALL: Takže zítra v 18:00 u Shaka. Dobrou náladu a deníky sebou! :D
6.7.2013 21:22 - Nerhinn
Almimu a všem díky za hru (byla výborná a konečně i trochu delší) a Shakovi za azyl :)
Do sumarizace se snad pustíme co nejdřív.

K Brnu: shodli jsme se na tom, že ideální by byl nějaký víkend.
-Almi a Shako a já můžeme o víkendech kromě GameConu a Colours (takže padá 19.-21.7.)
-Smud nemůže o víkendu vůbec, takže se Brna nejspíš nezúčastní :/

Tudíž potřebujeme bližší specifikaci k termínům od Sethi, Beltara a Noira.
6.7.2013 21:52 - noir
Já vůbec nemůžu další tři týdny kvůli zranění. Předposlední týden prázdnin bych měl být v Jižní Osetii a poslední týden zase v Čečensku...
6.7.2013 21:56 - Sethi
Woodkid - Run Boy Run
Woodkid - I Love You

Jak už jsem zmiňovala letmo na hře, od patnáctého mám dovolenou a dva týdny tu na hraní nebudu, pak už bych měla být až do konce srpna zase v Praze.

Co se toho Brna týče - vadilo by, kdyby se mnou jel i Paweł? V hraní by nám nebránil, je relativně tichý a nenáročný =) Já mám jinak volné srpnové víkendy, zřejmě bych ale potřebovala pak vědět s dostatečným předstihem, který to bude, asi to bude chtít připlácnout den dovolené.
6.7.2013 23:33 - Shako
Taky diky za hru, Nerhinn za pokec a Sethi za zbyle hrozno - je moc dobre a do dalsi hry asi nevydrzi.:)

Vikendy mam v zasade volne. Nemuzu ten Gameconovy (20.-21.) a pak 16.-17.8. Jinak zatim kdykoliv.

Jizni Osetie a Cecensko: Jeste te potom nekdy uvidime, Noire? :-D
7.7.2013 00:30 - Sethi
Hrozno je úplata Shakovo domácím bůžkům, takže pokud do příště zmizí, oběť byla přijata =)
7.7.2013 10:34 - Nerhinn
Pawel je samozřejmě zván taky :)

Takže momentální shrnutí:
-ne 20-21/7 (A+Sh+Ne), ne 16-17/8 (Sh), ne červenec (no), ne 20-28/7 (Se), ne 24-25/8 (no).

Celkově mi z toho zatím vychází, že náš hledaný termín v sestavě A+Sh+Ne+Se+no(+Pa) se nachází v srpnu: 3.-4.8. nebo 10.-11.8.
8.7.2013 00:40 - Shako
Sethi: Zitra bude obet dokonana. :)

Nehrinn: Jsi skoro tak dobra jako doodle. :-D O neco vic se mi hodi 3.-4.8.
8.7.2013 08:46 - Beltar
U mě je ten bohužel vše nejasné, nemám život v nové lokalitě ještě stabilizován, takže až vyhlásíte datum a pujdelito, tak se rád přidám.
8.7.2013 09:20 - noir
Aneb: Dejte Beltarovi 5-6 let, pak si to sedne :) (soudím podle vlastní zkušenosti, i když z Brna do Prahy to byl větší kulturní šok, to přiznávám)
8.7.2013 11:48 - Nerhinn
Jinak jsem se chtěla zeptat: na hře padlo, že příští hra by mohla být za tři týdny, tj.25.7. Platí to, anebo už je léto a my máme pauzu a řešíme jenom hraní v Brně?

Jo, a vyjádřete se, prosím, k termínům 3.-4.8. a 10.-11.8., ať máme na čem stavět. Díky :)
8.7.2013 12:22 - Sethi
Já toho 25. určitě nemůžu, nejspíš ani ještě nebudeme v Praze.

Co se navrhovaných víkendů týče, asi by nebyl problém ani jeden.
8.7.2013 14:21 - Almi
Nerhinn: Já mohu teoreticky oba navrhované termíny. Nicméně by mi o dost víc vyhovoval ten druhý, tj. 10.-11.08.2013 i proto, že ten první by těsně navazoval na GC a já taky potřebuju někdy domů a hlavně z relaxovat z GC a připravit pro vás odpovídající hru :-)
8.7.2013 16:53 - Shako
Beltar, Noir: :-D :-D :-D

Almi: Jak navazoval na GC? Gamecon (18.-21.7) trva 5 dni a vikend v Brne je za 2 nebo 3 tydny po skonceni GC. Podivej se do kalendare. :-)

Nerhinn: Muzu kterykoliv ctvrtek, vcetne toho Gameconoveho. :-) Ale Almi musi rict, jestli se hraje AE nebo E.
8.7.2013 22:37 - Smud
Ja ctvrtky pravdepodobne vsechny, krome 18.7. to jsme na dovce pryc. Vikend jsem jeste probiral doma a bylo by to moc komplikovany, Marek je jeste moc malej. Za rok uz by to ale slo :)
8.7.2013 22:46 - Shako
Nerhinn píše:
3.-4.8. a 10.-11.8.


Prave jsem odepsal ten vikend 10.-11.8, takze muzu uz jen v 3.-4.8.
8.7.2013 23:57 - Nerhinn
Odepsal? Poté, co Almi napsal, že chce víc času na přípravu? Ach jo :(
9.7.2013 11:00 - noir
Já vám řeknu víc po čtvrteční kontrole nožky...
9.7.2013 13:03 - Almi
Shako, ALL: Aha, mea culpa. Máš pravdu. Je tam 14 dní prodleva, takže mohu oba dva termíny, není problém.

noir: držím palce, ať není třeba amputace :)

Sethi: Určitě nebude probléms Pavlem, naopak :)

hraní přes prázdniny: Zatím to budeme řešit operativně. Pokud nebude Sethi moct toho 25.07.2013, budou buď Encounters nebo nebude nic. To už je úděl prádznin, že všichni jsou někde a aspoň se pak víc těší na hru po prázdninách.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.084333896636963 secREMOTE_IP: 3.145.130.227