Nerhinn
8.8.2012 15:53
Amazing Encounters
Zápisky: Aiss, Sven1, Sven2, Sven3, ostatní
Užitečné: diskuse, wiki
Ikony: seznam, fungování
.

IKONY
1) Vecna (tak trochu Lich King a tak trochu Princ stínů)
2) Igwilv/Baba Jaga/Démoni/Stínopádové hnusky (Diabolistka)
3) Letní dvůr/Tiandra (Elfí královna)
4) Zimní dvůr/Ledopaní/Herald zimy (ano, všechno hezky pohromadě)
5) Peklo (Asmodeus, Glasya a kdokoli další)
6) Havraní Královna/Maeve (Kněžka)
7) Divoké přírodní síly/gnollové/Zelený dvůr/Nifterlú/Jaseb (High Druid)
8) Vládci Varteny/Stornonti/ Mori (?) (Císař) chápejte jako "civilizace, řád" a lidstvo vůbec

A nyní rozdělení shora uvedených ikon kvůli bodům:
hrdinská (heroic): Císař, Tiandra
dvojznačná (ambiguous): Havraní královna, High Druid
záporácká (villainous): Vecna, Igwilv, Peklo, Ledopaní

Příští hra: ST 3.12.
6.6.2013 13:59 - noir
Smud: Za pět minut jsem ti udělal postavu. Je ready...
6.6.2013 14:17 - Almi
noir: jsi neskutečnej..nebo máte neskutečné porady :)

ALL: Beltar by měl být, co vím, tak tvoří pixie warlocka (myslím, že psal warlock :-)))

..gtakže bude VESELÁ hra... :)

Kdo vymyslí zajímavou postavu/background postavě a proč je v Nifterlu, tak získá "privilegium" existovat v univerzu AE jako NPC či příležitostná one-shot vedlejší postava :)
6.6.2013 14:31 - noir
ALmi: dal jsem takový to vytvoř rychle postavu a pak prohodil asi 6 věcí. Fakt práce na pět minut... A ano, čtvrtek je u nás den porad. Jenže porad o věcech, které se mě vůbec netýkají a stejně tam musím bejt :)
6.6.2013 15:18 - Sethi
Já budu asi vytvářet až na místě, tak uvidíme, co z toho bude... =)
6.6.2013 15:24 - noir
Sethi: Já si myslím, že by mohl být docela zajímavý ensnaring swordmage - což je sice jinak hrozně slabá volba, ale při lítání by to nemuselo být marný. Odteleportovat někoho ze sedla jeho lítačky jako oportunita, to mi přijde docela krutý :)
6.6.2013 16:03 - Beltar
V kolik tam mám být, počká tam někdo na mě venku ať se netoulám?
7.6.2013 14:38 - Nerhinn
Wizards: Temple of the Sky God offers players a choice of flying. Which of these mounts would you choose?

Greg Bilsland, Designer: As I said, the mounts cater to certain characters and play styles. I like high defenses, so I’d probably go with Tulanni the Indomitable. That being said, hippogriffs aren’t nearly as cool as griffons, so I’d have to go with Shiriki Sharpbeak for my real-life steed.

10.6.2013 12:36 - Nerhinn
Ještě jednou díky za super hru, akorát škoda toho odchodu v deset. Bylo by příště možné tedy začínat v pět? No a příště... je příští hra příští čtvrtek, tj. 20.6.?
12.6.2013 21:42 - Almi
Nerhinn: Příští hra by měla být toho 20.6.

Já taky moc děkuju za hru, užil jsem si jí! A díky Noirovi a všem ostatním, snažil jsem se, aby (byť to byl Lair Assault), tak to byla AE verze, tj. hlavně legrace a (kupodivu) i na konci trochu příběh.

Co se odchodů týče - Beltar, Sethi. Chápu, že máte partnery a taky chápu, že ráno pracujete. Přesto se zeptám Alnagovsky - mohu něco já nebo kdokoli jiný udělat proto, abychom nakonec nekončili v deset večer běžně? Pokud je téma hlubší, písněte mi do PM nebo se rád potkám klidně v příštím týdnu třeba v Mandragoře na šálku dobrého moku... :)
..můj zájem je čistě sobecký. Nerad o vás přicházím! :)
13.6.2013 07:06 - Shako
Nerhinn: V 17h to nejspis nestiham, ale treba 17:10/17:15 jsem ready. Pokud to pomuze, tak klidne.
13.6.2013 08:45 - Sethi
Almi píše:
mohu něco já nebo kdokoli jiný udělat proto, abychom nakonec nekončili v deset večer běžně?

Jasně, stačí zabránit povodním a tomu zmatku, to provádí s dopravou =)

Na vážnější notu, je pravda, že mě ta hra moc nebavila, takže jsem ani neměla chuť snažit se zůstávat déle. Druhý týden za sebou masivní, zdlouhavá řežba vytržená z kontextu, ve které jsem těžko hledala nějaké osobní zapojení. Navíc mi přišlo, že když jsme se jednou rozhodli věnovat pozornost bojišti, namísto toho, abychom to jen tradičně pobili a pak řešili, co je vlastně kolem, byli jsme za to potrestání více protivníky, v rozporu se Tvým 'využívejte akce ke zkoumání a interakci s prostředím, aby jste získali výhody' - z toho viním princip toto-není-lair-assaultu, ale je to prostě demotivující.

Jinak se snažím hledat bydlení v lokaci, která mi umožní bezpečnější a tedy pozdější návraty, tak to snad pak bude lepčejší.
13.6.2013 09:22 - Almi
Sethi: Neboj, další ala Lair Assault tam už nebude... pravda ale je, že jste sice zkoumali, ale tak nějak podivně. Drakovi hodně bodlo, že se jádro družiny drželo hezky pohromadě. Ale konce, po vašem odchodu byl hezky epic, skoro až příběhovej. A vy jste k tomu položili základy svým zkoumáním.

A pokud bdueš bydlet blíž, bude to úplně super! Já bych Tě klidně vozil domů i tam, ale jak hrajeme na Andělu, tak nemám kde kloudně zaparkovat auto. Takže stěhování blíže mne těší! Když už se Beltar stěhuje blíže (k vodě)...
14.6.2013 13:38 - Smud
Pocitam opet se ctvrtekm 20.6. ale stiham tech 17:30, driv jen pokud doprava dovoli, slibit to nedokazu.
17.6.2013 20:12 - Shako
Pocitam s tim.
Tady mame level 18, je to tak?

Extra pro Almiho: Stihas sraz uz na 17:30 nebo se nemame ani my ostatni snazit dorazit drive?:)
17.6.2013 21:55 - Shako
Aha, tak zmena ve ctvrtek nemuzu. :-/ Pokud se to tedy nevyresi jinak. :-(
19.6.2013 07:22 - Shako
Tak muzu dorazit po 20h. Na zacatek vas tam nekdo pusti, nakonci muzu zavrit. Pokud je to tedy "hratelna" varianta, tak se nemusi hrani ani rusit, ani presunovat jinam.
19.6.2013 08:59 - Smud
Jsme level 19 uz asi asi 3 hrani zpet :)
19.6.2013 21:35 - Sethi
Tak co tedy zítra? Hrajeme? S hlavními postavami? V kolik? Kde?
20.6.2013 08:31 - Almi
Ahoj,
bohužel musím dnešní hru odříct. Mám nějaké vyřizování a musím to zvládnout před víkendem. Takže se uvidíme až příští týden... :(
20.6.2013 09:22 - Smud
Ok, to se stane. Diky za zpravu. Pristi tyden AE nebo E?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.079294919967651 secREMOTE_IP: 3.17.176.70