Nerhinn
8.8.2012 15:53
Amazing Encounters
Zápisky: Aiss, Sven1, Sven2, Sven3, ostatní
Užitečné: diskuse, wiki
Ikony: seznam, fungování
.

IKONY
1) Vecna (tak trochu Lich King a tak trochu Princ stínů)
2) Igwilv/Baba Jaga/Démoni/Stínopádové hnusky (Diabolistka)
3) Letní dvůr/Tiandra (Elfí královna)
4) Zimní dvůr/Ledopaní/Herald zimy (ano, všechno hezky pohromadě)
5) Peklo (Asmodeus, Glasya a kdokoli další)
6) Havraní Královna/Maeve (Kněžka)
7) Divoké přírodní síly/gnollové/Zelený dvůr/Nifterlú/Jaseb (High Druid)
8) Vládci Varteny/Stornonti/ Mori (?) (Císař) chápejte jako "civilizace, řád" a lidstvo vůbec

A nyní rozdělení shora uvedených ikon kvůli bodům:
hrdinská (heroic): Císař, Tiandra
dvojznačná (ambiguous): Havraní královna, High Druid
záporácká (villainous): Vecna, Igwilv, Peklo, Ledopaní

Příští hra: ST 3.12.
18.5.2013 11:57 - Nerhinn
Noirova postava "ví všechno o všem" a tím bych to asi tak shrnula.

(Pokud potřebuješ detaily, pak se stalo to, že jsme se připlížili do gnollího ležení k místu, kde probíhal rituál, noir zakouzlil vlastní rituál, dva bossy na tři hodiny uspal, jednoho z nich jsme přemluvili k tomu, aby si to s náma někdy později rozdal na férovku, a druhý dostal sedm coup de grace. Vendamir přežil a gnollové se dočasně stáhli.)

Almi, kdy budeš vědět, jestli můžeš toho 30.5.?
19.5.2013 15:43 - noir
Nerhinn: Tak bych to neviděl. On si jen myslí, že ví všechno o všem. Pro mě je krásnou parodií na šílené české buddhisty, kterých bohužel kolem sebe vidím čím dál víc.

A použil jsem jen jedno jediné útočné kouzlo - Slumber of the Winter Court, což je docela standardní záležitost. Jen když se postavě dají nějaké postihy na první save hod (já dával -11, ale mohl být i -16, ale to mi přišlo nefér, chtěl jsem, aby Almi měl šanci to hodit), je to docela encounter breaking.

Slumber of the Winter Court
As you whisper a slow chant, your foes suddenly stumble and sink to the ground in a magical slumber.
Daily - Arcane, Charm, Enchantment, Implement
Standard Action Area burst 2 within 20 squares
Target: Each creature in the burst
Attack: Intelligence vs. Will
Hit: The target is dazed and slowed (save ends both).
First Failed Saving Throw: The target instead falls unconscious. The unconsciousness ends if the target takes damage, or after 1d4 hours.
Miss: The target is slowed (save ends).
First Failed Saving Throw: The target instead falls unconscious (save ends).
20.5.2013 13:12 - Almi
noir píše:
ale to mi přišlo nefér, chtěl jsem, aby Almi měl šanci to hodit


..pokrytče! Neříkals, že mám šanci to hodit, když hodím -2?! :-)))))

..ale, přestože jste mi pěkně zhatili plány, hru jsem si užil. Místo se mi líbilo. A vaše hra taky. Chudák to odnesl Shako, dvojitý stuned je svinstvo. Sice jsem se mu to snažil vykompenzovat AP, ale stejně. No, nevadí.

Na obou příštích hrách, jak AE, tak Encounters, se nebude Shako bojově ani příběhově nudit :)

Jo, já si dokonale užil to, jak Noir vymýšlel, aby nedostal záporák žádné zranění..snažil jsem se být hodný, ale dalo to práci.. ;-)
20.5.2013 13:18 - Almi
Nerhinn a všichni: Tenhle týden nemůžu ve čtvrtek 23.05. opravdu hrát. Takže - jsou nějaké návrhy ohledně hraní tenhle týden?

Hrát budeme Encounters, ale píšu to i sem, protože to může ovlivnit termíny hrsní i AE..
21.5.2013 08:42 - Nerhinn
Počkám, jak se vám vyřeší Encounters, AE zatím nemá smysl řešit. Když bude pauza, tak holt bude pauza.

A můžeme příště zase hrát na Palubě?
21.5.2013 10:36 - Almi
Nerhinn: Zatím to vypadá, že se tenhle týden asi hrát nebude. V takovém případě se posunou Encounters na příští týden a tím pádem dojde k posunu i AE..

Co se týše Paluby, tak pokud to Shako dokáže domluvit, osobně budu jen rád. I když vidět Noira šeptat ve finálové scéně byl pohled pro bohy :))
2.6.2013 08:30 - Smud
Cili hrajeme ted 6.6. ve ctvrtek opet od 17:30? AE?
2.6.2013 13:05 - Shako
S hranim pocitam.
Opet na Palube? Budeme tam hrat cely cerven? Ze bych to rovnou napsal do nasi konference, at to tam nepisu kazdy tyden, ze si zabiram ctvrtek. :-)
2.6.2013 19:50 - Almi
Shako: ano, napiš to tam. Zarezervuj na hraní celý červen, děkuji.. :)
3.6.2013 09:26 - noir
Ono se uvidí, jestli Paluba nebude ve čtvrtek spíš podpalubí...
3.6.2013 16:29 - Almi
noir: No, toho se taky trochu bojím...
3.6.2013 17:16 - Shako
Nestraste, tak vysoko zase Vltava zatim neni... Tak doufam, ze se ve ctvrtek uvidime.
4.6.2013 09:52 - Nerhinn
S mojí účastí je to momentálně takové nahnuté. Umřel mi děda a možná pojedeme právě čtvrtek do Německa... řešit věci.
4.6.2013 17:10 - Almi
Nerhinn: Ajaj! Tak to upřímnou soustrast.. :((
4.6.2013 17:30 - Almi
ALL: Protože jsem Vám slíbil, že si trochu zalítáme a trochu si zpestříme hru, zahrajete si jednu session za hraničáře/obyvatele Nifterlu, kteří opatří lítací potvory pro finální střet s gnolly.

Myslím, že se Vám minipříběh bude líbit, od Vás potřebuji jen, abyste si připravili (pokud to zvládnete - vím, je to na honem a pozdě) postavu ideálně na 7. úrovni. Volba předmětů bude snadná - můžete mít 3 magické předměty úrovně max. 6, 7 a 8, kde jen jeden z nich může být raritní. Případně (pro Noira :-)) ) nějakou obdobnou kombinaci. Máte 1800 gp, které můžete libovolně utratit, přičemž jen 2 věci mohou být spotřebovatelné (consumables) s úrovní maximálně 7.

Pokud někdo bude mít problém, pořešíme to za běhu.
Rasa postavy je na vás, v Nifterlu už jste byli (takže asi elfové, optimálně, ale jakýkoli fay je taky fajn). Je ale o zábavu, takže když přijdete s čímkoli jiným, beru to :)

A nač se můžete těšit? Pokud uspějete, nejen, že získáte krásný lítací mounty, ale navíc získáte přátelství entity známé jako Hlas větru... a porazíte jednoho z draků, které měl získal v portfoliu kdysi Ghar..
4.6.2013 20:28 - noir
Já jen drobnost: nebudu mít optimizovanou postavu! Snad jen ty věci si beru, aby mi sedly, jinak si vezmu hodně špatnýho controllera - v podstatě se říká, že jednoho z nejhorších. Ale bude

Pro všechny: feyové nejsou jen elfové, ale mohou to být i dost bizarní rasy :)

Wizardi k tomuhle vydali comics. Je sice blebej, ale za kouknutí možná stojí:http://www.wizards.com/DnD/Article.aspx?x=dnd/toon/20130201

Nerhinn: Ať to všechno zvládneš!
4.6.2013 23:04 - Almi
noir: To znamená, že nebudeš mít trpaslíka? :-))

Ten příběh je geniální, umíral jsem smíchy.. :)
4.6.2013 23:17 - noir
Ale jo, je to roztomilý, svým způsobem :)
Ne, hraju podle pravidel, trpaslík není fey. Já budu mít Blair Witch!Húúúú!
5.6.2013 07:04 - Shako
Kdyby se nahodou dneska nekdo nudil a udelal mi postavu, tak se nebudu zlobit. Jinak zkusim vecer neco zplacat, pokud se tu neobjevi nejaky dobrovolnik behem dne... :-)
Zkusil bych neco primal - Shaman, Warden nebo Druid.
5.6.2013 08:59 - noir
Shako: Tak že bych ti postavil druida nebo toho šamana? Čas je, povodně mi trochu brání v práci :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.060145139694214 secREMOTE_IP: 18.222.97.149