Nerhinn
8.8.2012 15:53
Amazing Encounters
Zápisky: Aiss, Sven1, Sven2, Sven3, ostatní
Užitečné: diskuse, wiki
Ikony: seznam, fungování
.

IKONY
1) Vecna (tak trochu Lich King a tak trochu Princ stínů)
2) Igwilv/Baba Jaga/Démoni/Stínopádové hnusky (Diabolistka)
3) Letní dvůr/Tiandra (Elfí královna)
4) Zimní dvůr/Ledopaní/Herald zimy (ano, všechno hezky pohromadě)
5) Peklo (Asmodeus, Glasya a kdokoli další)
6) Havraní Královna/Maeve (Kněžka)
7) Divoké přírodní síly/gnollové/Zelený dvůr/Nifterlú/Jaseb (High Druid)
8) Vládci Varteny/Stornonti/ Mori (?) (Císař) chápejte jako "civilizace, řád" a lidstvo vůbec

A nyní rozdělení shora uvedených ikon kvůli bodům:
hrdinská (heroic): Císař, Tiandra
dvojznačná (ambiguous): Havraní královna, High Druid
záporácká (villainous): Vecna, Igwilv, Peklo, Ledopaní

Příští hra: ST 3.12.
6.5.2013 18:59 - Almi
ALL: VZhledem k tomu, že se u Beltara nedá hrát a nelze zaručit, že tomu tak bude ani do budoucna, začal jsem už minule řešit místo na hraní. V létě by neměl být problém hrát u Shaka a od cca. června/léta i u mne. Nicméně teď ani jedno nejde a já oceňuji, že mi Sparkle vyšla vstříc a tak budeme ve čtvrtek hrát AE v Mephitu.

Hrát se bude od 18,00 hod., jak je obvyklé. Většinou tam končí v 22.hod., ale mám předběžně slíbeno, že by neměl být problém protáhnout do obvyklých 23.hod.

Je fajn, že čtvrtky tam mívají obecně poloprázdno, od šesti tam budeme prakticky sami. Max. budou hrát Vampíry, ale 2 skupiny se myslím vejdeme bez problémů. V okolí je místa na jídlo docela dost, takže se budu ve čtvrtek moc těšit!
6.5.2013 20:48 - Smud
Ok dobra prace Almi!

Pokud by to preci jen slo u Beltara, hodime to radeji tam? Treba kdyz to potvrdi ve ctvrtek rano?
6.5.2013 22:23 - Almi
Smud: Sparkle by to asi nijak nevadilo, dal bych jí to vědět. Ale s hraním u Beltara teď ve čtvrtek, co vím, určitě nepočítej. Mephit platí na 95%.
6.5.2013 23:07 - Smud
Ok.
8.5.2013 22:11 - Shako
Se mnou to na zitra vypada zatim spis spatne. :-/
8.5.2013 23:23 - Nerhinn
Já jestli to najdu, tak tam budu.
9.5.2013 14:36 - Smud
Budu tam na tu sestou, jako obvykle.
10.5.2013 10:28 - Smud
Uprimne, v te herne me to moc nebavilo. Coz jste si asi vsimli. Prilis rozptytelni, malo mista a na 5 hodin sezeni nepohodlne zidlicky. Ale pokud nebude kde jinde hrat, budu si muset zvyknout.
10.5.2013 17:48 - Shako
Cekal jsem, ze to v herne bude horsi. Takze jsem spis prijemne prekvapen...
13.5.2013 22:58 - Nerhinn
Takže platí, že tenhle čtvrtek můžete?
14.5.2013 08:13 - Beltar
Asi jo, ale ne u mě :-(.
14.5.2013 15:54 - Almi
Hola,
ano, tenhle čtvrtek (16.05.) platí AE. Vzhledem dotazu Nerhinn počítám s tím, že se budou hrát AE. Bohužel to vypadá, že opět v Mephitu. Ještě se domluvím se Sparkle a zítra finálně potvrdím...
14.5.2013 22:17 - Shako
Almi: No, mkrnu jestli je neco na Palube. Minimalne bychom meli mistnost pro sebe, coz by jiste bylo zlepseni... kdyz se tedy bude hrat v herne.

EDIT: Potvrzuju. Je moznost hrat na Palube (Lidicka 40). Mela by byt volna cela jedna mistnost, kterou muzeme zabrat. Ve vedlejsi minstosti bude Scrabble, tak bychom nemuseli hrat moc hlucne.:-) Ale jinak by to melo byt v pohode.
15.5.2013 16:15 - Almi
Shako: Tak to je super! Sparkle mi sice vyšla vstříc, ale přece jen bude na Palubě víc v klidu. A dělají tam ještě pořád ty výborné tousty? :))))

Jinak, Paluba (někde mají i stránky) má vchod ze dvora (na vratech do dvora je velký nápis), je to suterénní prostor. Z Anděla je to pár kroků směrem k řece.
15.5.2013 18:24 - Shako
All: Paluba ma stranky tady. Doporucuju mrknout zejmena na mapu, je to tam pekne vyznacene, ze se musi az do dvora. Je to trosku temny pruchod, ale to urcite zvladnete.
To, ze je oficialne zavreno (podle webu) je v poradku. Lidi (na srabble) tam budou uz od 17:30, ja to zkusim stihnout na 18:00. Takze nekdo vas dovnitr pusti. Budeme v prvni herni mistnosti. Skoncit muzeme kdykoliv.

Almi: Tousty, pripadne jine obcerstveni bude v zavislosti na tom, jake budou zrovna zasoby. Tipuju spis spatne.
15.5.2013 21:30 - Smud
Ok super, pocitam s Palubou zitra na sestou.
16.5.2013 09:20 - Beltar
Tak bohužel dnes beze mě, úřední šiml opět řehtá.
16.5.2013 09:22 - noir
Já bych dneska pro změnu mohl :)
16.5.2013 10:09 - Almi
Noir: No, tak to bude zajímavé! :))

Hrajou se AE, a to od 18. hodin na Palubě (Lidická 40 nebo tak nějak). A bude hra s gnollama, takže..hmm... postavu na 19. levelu :)
17.5.2013 13:15 - Beltar
Tak jak to dopadlo?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.076958894729614 secREMOTE_IP: 3.138.108.183