Nerhinn
8.8.2012 15:53
Amazing Encounters
Zápisky: Aiss, Sven1, Sven2, Sven3, ostatní
Užitečné: diskuse, wiki
Ikony: seznam, fungování
.

IKONY
1) Vecna (tak trochu Lich King a tak trochu Princ stínů)
2) Igwilv/Baba Jaga/Démoni/Stínopádové hnusky (Diabolistka)
3) Letní dvůr/Tiandra (Elfí královna)
4) Zimní dvůr/Ledopaní/Herald zimy (ano, všechno hezky pohromadě)
5) Peklo (Asmodeus, Glasya a kdokoli další)
6) Havraní Královna/Maeve (Kněžka)
7) Divoké přírodní síly/gnollové/Zelený dvůr/Nifterlú/Jaseb (High Druid)
8) Vládci Varteny/Stornonti/ Mori (?) (Císař) chápejte jako "civilizace, řád" a lidstvo vůbec

A nyní rozdělení shora uvedených ikon kvůli bodům:
hrdinská (heroic): Císař, Tiandra
dvojznačná (ambiguous): Havraní královna, High Druid
záporácká (villainous): Vecna, Igwilv, Peklo, Ledopaní

Příští hra: ST 3.12.
10.4.2013 14:11 - Sethi
Já zrovna něco přecházím, nevím v jakém stavu budu zítra. Pokud budu živá, nějaká cizí rýmička mi nevadí, ale nesmíte se smát mému červenému nosu. Kdybych měla být mrtvá, dám vědět ráno, so stay tuned.
10.4.2013 14:42 - Nerhinn
Super :)
10.4.2013 16:26 - Almi
Sethi, Nerhinn: Hola, marodi. Napište mi zítra ráno, jak na tom budete apodle toho se zařídím. Já v současné době zařizuju spoustu jiných věcí, neb jsem ukončil na správě pracovní poměr v pondělí. Takže - na jednu stranu mám dost času, na straně druhé ho právě vůbec nemám. Takže pokud se budete potřebovat vyležet, vůbec mi to nevadí. A pokud by se nehrálo, klidně zítra u Beltara podniknu i nějakou deskovku na vymytí hlavy :)

Ale - jak říkám, umím se přizpůsobit, jen to prostě nelámejte přes koleno.
10.4.2013 18:27 - Beltar
Taky dobře a Evička by byla ráda :-)
10.4.2013 23:21 - Shako
Ja jsem byl s rymickou minuly tyden, pres vikend jsem neumrel, takze za me uz skoro dobry. Dalsi nakazeni mam na 5 let vybrano, takze nic dalsiho mi nevadi.
Nicmene pouze deskovek bych se asi nezucastnil - pauzu uvitam. Zatim pocitam, ze se hraje. Odpoledne mrknu, jaky je stav - Nerhinn stejne vyrazi driv nez ja, takze staci info sem. :-)
11.4.2013 08:09 - Sethi
Já se moc omlouvám, ale nakonec to na mě sedlo a obávám se, že mi do večera žádné zázračné uzdravení nehrozí, tak dnes bohužel beze mě.
11.4.2013 08:17 - Nerhinn
Tajemné pouto mezi námi musí fungovat i nadále, protože jestli dneska někam pojedu, tak maximálně tak k doktorce. Když se mi udělá líp. Sorry :(
11.4.2013 09:03 - Almi
Perníček a Nerhinn: Tak se koukejte uzdravit a vyležet. Znáte to - čajíčky...obkládečky..a slušná gamesa k tomu! :))

Shako: Ty se nebudeš účastnit deskovek? Nevídáno, neslýcháno.. :))

ALL: Takže tenhle týden nehrajeme, s Beltarem (či dalšími) se uvidím večer a dáme nějakou tu deskovku..Beltare, písni mi, na kolikátou mám přijít...
11.4.2013 09:30 - Beltar
Normálně na 6, ale chce to tedy domluvit kdo bude. Jestli další je jen Smud, tak bychom mohli třeba Dungeon command...
11.4.2013 10:01 - noir
Mohl bych taky dorazit, na DC bych se mrkl rád..
11.4.2013 10:34 - Beltar
No tak zatím je to Já, Eva, Almi, Smud + mozna Noir.
Almi: Lze to hrát v 5? Dovezl by jsi tedy 2-3 DC? Drovove a cormyr je u me.
11.4.2013 10:35 - Smud
Ja dorazim na tu 6tou, a dame DC nebo neco.
11.4.2013 12:11 - noir
já se kliďo budu jen koukat a kecat...
11.4.2013 14:22 - Almi
Hola, OK? přivezu Gobliny a Nemrtvé. A stavím se po cestě koupit ty nové (Orky), ať si zahrajou všichni. V 5ti je to v pohodě hratelný, vždycky hraješ v reálu s/proti hráčem v pravo či vlevo :)
11.4.2013 17:22 - Shako
Tak si to uzijte, ja budu relaxovat a brousit mece na priste. :-)
12.4.2013 10:22 - Almi
ALL: Díky za včerejšek, užil jsem si to dokonale. Přesně tohle jsem potřeboval :))

..a gratulace Smudovi k super taktickému výkonu ;)
12.4.2013 10:36 - Beltar
Příště všichni na Smuda :D
17.4.2013 12:43 - Almi
ALL: Zítra, tj. čtvrtek 18.04. hrajeme Encounters. Stejně tak i příští týden (čtvrtek 25.04.), vzhledem k tomu, že Sethi bude pryč.

AE budou tedy až v týdnu/týdnech dalších (možná i 2 hry po sobě). Vzhledem k tomu, že je za začátku května 2x volná středa, uvidíme, zda budete moct či zda to nějak ovlivní určení data. To už nechávám na vás, já se budu (snad) schopný přizpůsobit :)
25.4.2013 18:28 - Nerhinn
Platí příští čtvrtek, tj.2.5.?
26.4.2013 09:43 - Smud
Ja s tim pocitam.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.050457000732422 secREMOTE_IP: 3.137.181.66