Nerhinn
8.8.2012 15:53
Amazing Encounters
Zápisky: Aiss, Sven1, Sven2, Sven3, ostatní
Užitečné: diskuse, wiki
Ikony: seznam, fungování
.

IKONY
1) Vecna (tak trochu Lich King a tak trochu Princ stínů)
2) Igwilv/Baba Jaga/Démoni/Stínopádové hnusky (Diabolistka)
3) Letní dvůr/Tiandra (Elfí královna)
4) Zimní dvůr/Ledopaní/Herald zimy (ano, všechno hezky pohromadě)
5) Peklo (Asmodeus, Glasya a kdokoli další)
6) Havraní Královna/Maeve (Kněžka)
7) Divoké přírodní síly/gnollové/Zelený dvůr/Nifterlú/Jaseb (High Druid)
8) Vládci Varteny/Stornonti/ Mori (?) (Císař) chápejte jako "civilizace, řád" a lidstvo vůbec

A nyní rozdělení shora uvedených ikon kvůli bodům:
hrdinská (heroic): Císař, Tiandra
dvojznačná (ambiguous): Havraní královna, High Druid
záporácká (villainous): Vecna, Igwilv, Peklo, Ledopaní

Příští hra: ST 3.12.
4.11.2014 17:47 - Shako
Jo, to už je jakože zítra... aha. No, tak to je účast 0%.
4.11.2014 18:49 - Sethi
Tak já zavolám, až se ztratím :)
4.11.2014 18:52 - noir
Shako: Neboj, ten první rok uteče jako nic...
5.11.2014 08:26 - Beltar
Tak snad v těch 6 stihneme začít. Zjišťuji, že musím odejít ve 21:45, abych stihl poslední dnešní vlak v 22:49 :-(. Ach jo, já se neměl stěhovat.
5.11.2014 13:27 - Almi
Beltar: Pokud dorazíte včas, tak včas začneme. Tady je vše připraveno, já tu jsem už teď.. :))

ALL: Našel jsem papír, kde mám napsané rozdělení bodů Ikon u jednotlivých postav.
5.11.2014 14:12 - Smud
Super, budu tam na sestou.
5.11.2014 23:35 - Sethi
Já bych tedy chtěla ještě jednou pogratulovat našemu mladému (sort of) páru, a ať ta děcka nemají moc růžky...
6.11.2014 08:46 - Beltar
Díky všem moc za hru, bylo to dobré.

Sethi: Takže Ainar zbouchnul Kilaru?
6.11.2014 09:20 - Smud
Co zbouchnul, ozenil se :) A co je spatneho na ruzkach? :P
6.11.2014 09:24 - Shako
Beltar píše:
Takže Ainar zbouchnul Kilaru?


Smud píše:
Co zbouchnul, ozenil se


A Patrikovi bude někdo vyčítat, že se nechal pobláznit Igwilv?
6.11.2014 09:46 - Almi
No, včerejší hra byla plná silných zážitků, tušil jsem, že to bude jízda, poté, co Gaerwynn odpráskla suše Arehila... :))

Musím říct, že se mi líbí, jak se nebojíte nových herních výzev!
6.11.2014 09:57 - Beltar
A byla svatba aspoň v kostele?

Almi: Bylo to silně inspirativní a dalo mi to zpoustu inspirace pro cíle a minulost mé postavy.

To All: Koukal jsem, že kdyby jste někteří o Jasebovi věděli víc, tak jsem ani nemusel měnit postavu, protože jste ho měli za mnohem temnějšího než byl :-)
6.11.2014 17:41 - Almi
Beltar píše:
A byla svatba aspoň v kostele?


V hradním kostele, oddávala (trochu nuceně) Aiss... a za svědka šla..samotná pekelná Paní Glasya, která si to opravdu vychutnala, což bylo VELMI vtipné :D
10.11.2014 08:04 - Beltar
Tak abychom se tím nezdržovali ve hře, co tedy prodebatovat náš další postup?
1. Máme stále namířeno do polosféry děsu? Co tam budeme dělat?
2. Je naším bezprostředním cílem vyšachovat, případně zničit Feyry? Budeme se snažit docílit toho tím, že získáme lepší spojenectví pro Zimní dvůr, aby on samotný se postavil proti nim?
3. Budeme se snažit vyeskalovat kontflikt mezi dvory, či přinést mír?
4. Stojíme na straně Zimního dvora, nebo jsme jako celek neutrální?
5. Jací jsou další potenciální spojenci?
10.11.2014 08:59 - Shako
Beltar píše:
2. Je naším bezprostředním cílem vyšachovat, případně zničit Feyry?


Na zničení by nejspíš byla i všeobecná shoda...

Beltar píše:
Stojíme na straně Zimního dvora, nebo jsme jako celek neutrální?


Jako celek jsem měl za to, že stojíme za Civilizaci, nikoliv za někým/nečím dalším...
10.11.2014 10:30 - Nerhinn
Sorry, mám to rozepsané, ale zatím nikoliv hotové.

1. Ano. Plán je následující: rozlouskneme doménu -> Janos, aspekt Královny bude osvobozen -> skrz něj se chceme dostat ke Královně/Setbě zimy -> použít Setbu na vzkříšení Stromu zimy (případně pokud by byla ochotna se s ní rozloučit, tak vzít Setbu) -> nabídnout Strom (+ příp. Setbu) Ledopaní coby alternativu za fey'ri -> silný Zimní dvůr -> rovnováha
2. Bezprostředním ne. Prvotní cíl je vyšachovat je. Otázka je, nakolik to jde mírumilovnou cestou. Krom toho mezi námi moc milovníků fey'ri není, rozhodně nevidím jako reálnou možnost, že dopadl-li by jejich osud tragicky, někdo z nás by nad nimi zaplakal :)
3. Gaerwyn usiluje o rovnováhu, chlad střídající se s teplem.
4. Jako celek jsme spíš neutrální, ale pochybuju, že nás tak někdo vnímá - s Letním dvorem máme vztahy více než chladné a krev (Ledopaní = sestra Gaerwyn) není voda.
5. Možná (!) Iggwilv. Snad Havraní Královna? Zvažovali jsme Zelený dvůr. To, že se Letní a Zimní dvůr perou spolu, by mohlo posílit Zelený dvůr. Plus máme nějaké spojence z minula, jedno něco čeká, až se to bude moct vrhnout na ledového primordiála Cryonaxe a mám takový dojem, že gnollí armáda to něco docela poslouchá.
10.11.2014 11:13 - Beltar
Můžete mi někdo, jestli to máte v hlavě v rychlosti připomenout, proč je vlastně na Zimním dvoře takový bordel?
10.11.2014 11:52 - Nerhinn
Zimní dvůr nemá jednoznačného vládce jako Letní, a je to tak už dlouho - má nějaké arcivíly, ale nikdo není král/ovna Zimního dvora.
Silný byl Princ zimy, ale ten zmizel/padl.
Supersilné artefakty Strom zimy (poražen) a Setba zimy (odcizena) už nejsou v držení Zimního dvora.
11.11.2014 10:12 - Almi
Nerhinn: Stále musím obdivovat Tvojí schopnost jasně, stručně a výstižně shrnout to podstatné. Super!

ALL: Líbí se mi, jak se radíte, začíná to být zajímavé :)
12.11.2014 14:42 - Beltar
A jak se vyjádří Sethi a Smud? Nebo ten posledně zmíněný už nemá vlastní vůli?
Co Patrikův plán na vytvoření nemrtvé hraničířské jednotky, která bude schopna vzdorovat nebezpečím talčícím se ze všech stran na ubohou Civilizaci.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.089080095291138 secREMOTE_IP: 3.138.181.145