Nerhinn
8.8.2012 15:53
Amazing Encounters
Zápisky: Aiss, Sven1, Sven2, Sven3, ostatní
Užitečné: diskuse, wiki
Ikony: seznam, fungování
.

IKONY
1) Vecna (tak trochu Lich King a tak trochu Princ stínů)
2) Igwilv/Baba Jaga/Démoni/Stínopádové hnusky (Diabolistka)
3) Letní dvůr/Tiandra (Elfí královna)
4) Zimní dvůr/Ledopaní/Herald zimy (ano, všechno hezky pohromadě)
5) Peklo (Asmodeus, Glasya a kdokoli další)
6) Havraní Královna/Maeve (Kněžka)
7) Divoké přírodní síly/gnollové/Zelený dvůr/Nifterlú/Jaseb (High Druid)
8) Vládci Varteny/Stornonti/ Mori (?) (Císař) chápejte jako "civilizace, řád" a lidstvo vůbec

A nyní rozdělení shora uvedených ikon kvůli bodům:
hrdinská (heroic): Císař, Tiandra
dvojznačná (ambiguous): Havraní královna, High Druid
záporácká (villainous): Vecna, Igwilv, Peklo, Ledopaní

Příští hra: ST 3.12.
14.10.2014 11:25 - Shako
Situace je stále proměnlivá a tedy nejasná.

Lvl - posledního Patrika v builderu mám na 23.
14.10.2014 12:00 - noir
Shako: A tak to bude už navždy...
14.10.2014 12:44 - Nerhinn
Poslední hra byla lvl23.
15.10.2014 10:59 - Almi
Hola,
ještě stále nevím, kde budeme hrát. Nejpravděpodobnější varianta se jeví u nás v práci. Od 19. hodin (je fajn, když ideálně všichni vypadnou). Pokusím se mít auto a potřebné lidi na konci hry stáhnout aspoň na Anděla...

... já si skoro nepamatuju, kde že jsme to skončili, tak omluvte občasný výpadky paměti :)
15.10.2014 11:25 - Beltar
já určitě přijdu, ale nevím jak dlouho tam vydržím, mám trochu bobky, protože nemám vyzkoušenou unikovou trasu a dráhy tam mají zrovna teď výluku. A nerad bych zůstal přes noc v Praze v nějakém parku. Na rozdíl od mé postavy nemám resist cold.
15.10.2014 11:51 - Shako
Beltar píše:
já určitě přijdu, ale nevím jak dlouho tam vydržím, mám trochu bobky, protože nemám vyzkoušenou unikovou trasu a dráhy tam mají zrovna teď výluku. A nerad bych zůstal přes noc v Praze v nějakém parku. Na rozdíl od mé postavy nemám resist cold.


Pokud se objevím, tak můžeš klidně přespat... ;-)
15.10.2014 11:53 - Nerhinn
Chtěla bych se zeptat, jestli někdo nemáte nějaké místo, kde bych mohla složit hlavu (a spacák). Byla bych vám moc vděčná.
15.10.2014 12:14 - Shako
Nerhinn píše:
Chtěla bych se zeptat, jestli někdo nemáte nějaké místo, kde bych mohla složit hlavu (a spacák). Byla bych vám moc vděčná.


Ano, ale záleží to na situaci. Třeba budu zítra moudřejší.
15.10.2014 20:59 - Sethi
Bohužel stále nejsem schopná nabídnout nikomu nocleh (nikdo by se asi nechtěl choulit přes noc ve sprše).
Budu se tedy snažit lokalizovat Almiho pracovní hnízdo, prosím o sms kdyby se něco mělo měnit, přes den úplně nesleduji internety.
16.10.2014 00:03 - Shako
Pokud hraju je volný flek u nás, klidně od 18h. Bohužel situace je natolik nestabilní, že něco víc budu vědět až tak kolem poledne.
16.10.2014 00:53 - Nerhinn
OK. Takže hrajeme zítra od sedmi, možná bez Shaka. Já nemám kde spát, takže s trochou štěstí se nalodím čtvrt hodiny před půlnocí na noční vlak zpátky, tj. budu muset končit před jedenáctou.
Takže kvůli čtyřem hodinám hraní, kam možná někdo přijde a ze kterého pravděpodobně někdo odejde, budu trávit přes šest hodin na cestě, bude mě to stát čtyři stovky (pokud jsem něco nepřehlédla a nebude to stát mnohem víc) a již někdy po čtvrté v pátek ráno bych se mohla dostat domů. Krom toho, že v tom figurují čtyřky... heleďte, možná je to tím, že jsem zrovna teď hodně unavená a ještě pořád trochu zahořklá z toho léta, ale... v tuhle chvíli se na to úplně necítím.
EDIT: Prostě pokud bude hrát Shako a mohla bych u něj přespat, stojí mi to za to. Když Shako nebude, nemám kde spát a odpískala bych to.
16.10.2014 09:24 - Shako
Už jsem začínal přemýšlet, jak to dneska stihnu, ale situace se opět mění, takže dneska nestíhám, tedy nehraju.

A ani to přespání dneska asi neklapne.
16.10.2014 09:26 - Beltar
A já jsem myslel, že teď budete naštvaní jen na mě, protože jsem chtěl taky zrušit svou účast. Ráno mi volali, že mi večer přivezou objednaný kočárek a na zítra to přehodit nešlo :-(.
16.10.2014 09:53 - Smud
Ok, tak dnes tedy nic. Verco priste to vyjde!
16.10.2014 10:36 - Almi
OK, takže dnes nic.. škoda, nakonec jsem udělal docela mohutnou přípravu, a ráno tráil mohutným balením. Teď jsem přitáhl z nákupu (tož to sním a vypiju sám).

No nic, tož uvidíme, jak a kdy příště.

Dnešek jsem stejně počítal, že bude ovlivněn tím, jak dlouho jste se neviděli :)

Jinak - spát u mne nešlo jednorázově, příště už by to jít mělo.

ad. narážka na léto: Víš, Nerhinn, u většiny z nás se tohle léto (nebo už od jara) stalo opravdu hodně zásadních věcí (viz nynější baby boom a další věci, o kterých ani nevíš, neb dotyční je nemají potřebu ventilovat veřejně). Osobně jsem Ti naznačoval, že to spíše/určitě nedopadne. Kvůli tomu nemusíš být zklamaná.
16.10.2014 10:44 - Nerhinn
Mrzí mě to, tak snad za dva týdny.

Almi: Já vím, já vím. Já jen, ráda bych vás byla viděla klidně i po jednom. Nebo aspoň jednoho. A vypadalo to, že vás to spíš obtěžuje. Ale chápu, že jsou důležitější věci. Byla jsem unavená.
16.10.2014 11:08 - Almi
ALL: Trochu pozitivnějších věcí - příběh už sice nebude trvat příliš dlouho, ale chci Vám dát prostor splnit si svoje osobní příběhy. Proto počítejte s tím, že až se příště uvidíme, budu od každého z vás chtít, abyste odvyprávěli stručně:

- co jste dokázali (jo, pochlubte se - chci vědět, co je pro vás osobně důležité);
- co ještě chcete dokázat;
- proč;
- co se stane/může stát, když to nedokážete.

Klidně tenhle flame můžete rozjet i zde v diskuzi. Neskutečně moc se mi líbí Nerhinnina shrnutí (stručná, výstižná - doufám, že je někde ukládáš! - třeba na wiki :))

Dále - už jsem to říkal některým - počítejte s spíš s vyprávěním. Boje budou koření (a pokud bude od hráčů chuť). Pokud však bude boj, bude drsný. Ať už to stojí za to. Počítejte s používáním nefér triků, věcí které 4e téměř nezná a které jsem už trochu naznačil při posledních hrách. Slíbit mohu silné zážitky a to, že potvory nebudou trapný a nudný. Prostě - méně je někdy více. Těšte se! :)
16.10.2014 15:43 - Smud
To zni dobre :)

Vim jedno - za 2 tydny nemuzu ctvrtek vecer, budu bez Lucky cili musim hlidat deti. Leda ze byste chteli hrat u nas, ale to tak do deviti budou prckove lezt vsude mozne :D
16.10.2014 15:48 - Smud
Myslim ze u nas bysme toho za vecer odehrali tak pulku co normalne :)
16.10.2014 16:08 - Sethi
Noted with smutnápanda.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.062887907028198 secREMOTE_IP: 3.19.244.187