Pravidla

Grejny
17.2.2024 03:37
Autorská citace #1
17.2.2024 03:37 - Chyba
Pár věcí co jsem si všiml na první přečtení. Plánuju se na to podívat znovu ve vhodnější denní dobu.

lvl 3 honed... Tady vidím problém v tom, že hráč při útoku nemá důvod si nemyslet, že nepřítel je shapeshifter (nebo tak něco). Pokud je, má bonus, pokud ne, tak se nic neděje.
lvl 3 rite... bod 3 není napsáno co se stane když neuspěje.
lvl 7 bude asi špatně to DC "hemocraft modifier + hemocraft modifier"
lvl 15 tímto způsobem rozdávat Vulnerability může být dost silné
lvl 18 pokud dobře chápu, tak celá schopnost je použitelná pouze pokud chceš zrušit pakt mezi běsem a nějakou osobou, ale pokud PJ žádnou takovou postavu do hry neumístí, tak je ta schopnost bezcenná. Což je trochu nepříjemné, vzhledem k tomu že to má být vrchol toho co ze subclassy dostaneš.
Bloodhunter class was created by Matthew Mercer... Ano, ale práva na něj vlastní WotC pokud se nepletu :)
Autorská citace #2
17.2.2024 12:16 - Grejny
Děkuju za recenzi. Bohužel jsem asi smazal jednu schopnost, na 15. úrovni se má získat to zakletí o ničení paktů na osmnácte úrovni se získá jiné zakletí. Chyby se pokusím dneska opravit.
Autorská citace #3
17.2.2024 20:47 - Grejny
Zkusil jsem chyby opravit. Ke prohlídnutí je už novější verze.
Autorská citace #4
28.2.2024 11:25 - Tarfill
Grejny, chceš zpětnou vazbu a máš to pouze v angličtině... hmmm, to si ten okruh lidí na feedback pěkně ořezal...
Autorská citace #5
3.3.2024 16:01 - Grejny
Z tou angličtinou jsem to trochu nedomyslel. Nejspíš to ještě přeložím do češtiny

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.070538997650146 secREMOTE_IP: 18.118.2.15