Jerred Landson Windgate

Původ
Los Angeles
Zaměření
Scientist, IT, physics
Osud postavy je otevřen
Ikona postavy

Cíl postavy

Zajistit vytvoření SF zázemí, ochránit realitu, rozvinout dědovu firmu, pomoci sestře

Životní moto

There will be world where technology will surround us and give us everything we need. And I'm going to participate in delivery of this world

Vlastní popis postavy

Character sheet

Jerredův dědeček (*1940), Roderick Gordon Windgate založil Windgate Ltd. a chtěl, aby se jeho syn, Fraser Windgate, (*1965) stal jeho nástupcem. Bohužel, Roderick měl tendence chovat se ve své rodině podobně, jako ve své firmě. Zatímco ve firmě to fungovalo, v rodině působil takřka despoticky a jeho vztahy se synem by se daly těžko označit jako pozitivní.

Fraser se otci nakonec vzepřel a po dokončení střední školy odešel z domu a začal pracovat na stavbách ve snaze najít si vlastní cestu životem. Ironií osudu se nicméně stal jen neúspěšnou kopií svého svého otce - s tradiční rodinou, domkem na hypotéku, pomalou dělnickou kariérou a s dětmi, které se snažil násilím tlačit do stejného životního stylu, jako byl jeho vlastní.
Spory mezi ním a jeho otcem nikdy neustaly, ačkoliv se na nějakou dobu navenek umírnili, když byla Jerredově babičce diagnostikována rakovina. V té době se Jerred poprvé začal více stýkat s dědečkem, který v něm uviděl naději na tradiční pokračování rodinné firmy. Během let přesvědčil Jerreda o nutnosti absolvování vysoké školy, což ale bylo rozhodnutí, které vedlo k hádce mezi Jerredem a jeho otcem. Jerred nakonec opustil domov ve stejném věku a atmosféře, jako Fraser opouštěl dům vlastního otce.

Jerred nakonec vystudoval soukromou technickou školu (?? možná Kalifornskou větev MIT nebo tak něco) na účet svého dědy - ten jej podporoval, ale ne zadarmo: Jerred začal pracovat ve Windgate Ltd., nejprve jako pomocník, pak přímo ve výzkumu, až si u dědy vydobil postavení, které mu umožňovalo firmu ovlivňovat a z vedení výzkumu se poměrně rychle přehoupl přímo do firemního vedení.
Pod Jerredovým vlivem firma postupně asimilovala nové obory: industriálně-průmyslová řešení tak rozšířila divize pro specifická IT řešení, autmatizaci a "smart" procedury. Původně dílčí divize firmy dnes tvoří její významnou část a Jerred postupně přebírá větší a větší část faktického vedení firmy, zatímco se jeho děda dobrovolně stále více přesouvá do pozice reprezentativního předsedy spravujícího převážně původní firemní úseky.

Jerred strávil většinu posledních let v časovém presu - studium tří oborů (IT a fyziku dokončil, MBA třikrát nastsoupil a opustil, neboť se nestíhal věnovat předmětům které nesouvisely přímo s jeho prací) a stále narůstající podíl na vedení firmy mu nedávaly moc prostoru k tomu aby se věnoval něčemu jinému.
Enlightenment, kterého dosáhl během zoufalé snahy naučit se na poslendí chvíli na zkoušku z kvantové fyziky, mu na jednu stranu v jeho studiu pomohl, na stranu druhou se mu ke studiu a firmě přidal ještě průběžný výcvik u Void Engineers v podobě několika let průběžných měsíčních bloků, maskovaných za studijní stáže.
Před několika měsíci Jerred dokončil obě studia i základní Technokratický výcvik a najednou zjistil, že disponuje ohromnými zdroji a neskutečným množstvím volného času.

Jerred má mladšího bratra (*89) a sestru (*96), oba rodiče, dědu a tetu z otcovi strany, strýce z matčiny, oba prarodiče z matčiny strany, nějaké sestřenky a bratránky a podobnej póvl.

(Nejspíš, tu rodinu ještě porůznu doladim)
Postavu spravuje: sirien
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.04582405090332 secREMOTE_IP: 3.233.219.103