Lotrando
21.4.2009 08:51
Náhodný návštěvník Proskuru by se mohl spokojit s prvním dojmem a považovat tuto křižovatku cest na západních hranicích Cormyru za jedno velké tržiště.
Autorská citace #21
29.4.2009 19:30 - Beny
sem spočítal svoje finance, nejak sem se nemohl dopočítat, musim do banky, to nemůžu tahat u sebe :)
Autorská citace #22
7.5.2009 12:10 - Lotrando
Rekapitulace po včerejšku:

- pátrání v dostupných svazcích nepřineslo žádný úspěch. navštívené zdroje informací, konkrétně Corellonův chrám, obsahují jen obecné info. Kněz Cavil, který léčil Evelínu potvrdil informaci o tom, že Geofreyovi poradil kde hledat lék. Chrám si od Bruga občas nechá něco obstarat. Bývají to různé drogy s léčivými účinky, některé pocházejí z Divočiny.

- sehnat medvěda potřebného k vyplacení Bruga je možné několika způsoby. Jeden je vydat Taraka, to však způsobí potíže s uživěním rodiny. Tarak je poslední atrakce ale hlavně poslední spojení s cirkusovou minulostí. Geofrey neochotně souhlasí, nicméně rozhodnutí ještě nepadlo.

- medvěda lze také získat odjinud, nabízí se soukromá zoo Orsika, obchodníka a presidenta jedné z nějvětších gild. Orsikova zoo se specializuje na exotická zvířata a nachází se v areálu jeho residence.

- družina zvažovala možnost jít hledat Prunellu v Divočině na vlastní pěst. Přitom zjistila podivné okolnosti při mizení dětí v Proskuru. Část těchto incidentů lze přičíst obchodu s otroky, ale některé další okolnosti ukazují na hlubší problém.

- při pátrání v chrámu byl zakoupen rituál Fey Passage umožňující prolnutí sfér v blízkosti Křižovatky. Další pátrání vedlo k objevení vhodného místa s neaktivním portálem.

- pátrání po ztracených dětech a okolnostech jednoho z případů dovedlo Tiff k věštkyni a vykladačce Vani. kromě faktu, že nebyla svému příteli a mocnému mágovi Karliovi nevěrná od příjezdu do Proskuru se dozvěděli o dalším místě, kde lze vyvolat rituál prolnutí. Navíc se ukázalo, že Vani před pár lety pátrala po osudu jednoho ze ztracených dětí, bohužel dítě bylo zabito.

- Cora navštívila Bruga a požádalo jej o bylinu Prunella, půl-ork si však stanovil neobvyklou cenu. Kromě finanční odměny žádá i malé dítě.

- Družina nakonec vstoupila do Divočiny v místě, které jí ukázala Vani. Na druhé straně však není dlážděná ulice, jen slepé rameno řeky zarostlé rákosím. Kameny vyznačující umístění přechodu mezi plány jsou v hloubce asi 5 stop na dně řeky.

- Elerdiel zjistil, že nemá dostatek surovin pro opakované vyvolání ritálu. Karlisu se tváří, že jeho zásoby jsou velmi cenné.


Do příště prosím upřesněte, kam se vrhnete. Zda se jen pokusíte dostat zpět, nebo půjdete hledat léčivku. Podle všeho neroste jen tak.
Autorská citace #23
7.5.2009 12:20 - Jane
Určitě budeme hledat rostlinu. Místo si nějak označníme.
Autorská citace #24
7.5.2009 14:14 - Gabik
Lotrando: no když jsme v divočině tak budem pokračovat v pátrání tam. Zpátky se dostanem i kdybych měl rozebrat svojí +1 kouzelnou palici. I když Karlius má určitě surovin ranec a sedí na nich.
Kytku budem hledat v divočině. Konec konců jsem ztrávil den hledáním v knihovně abych o ní něco věděl. Pokud mi to dalo jenom to, že je červená a má stonek tak jsem asi družině zcela zbytečný.
Autorská citace #25
7.5.2009 15:20 - Lotrando
- znalosti se projeví v případné SC
Autorská citace #26
7.5.2009 18:23 - Gabik
Naprosto v pohodě, nic víc si nepřeju. :)
Autorská citace #27
8.5.2009 09:56 - Beny
Gabi doufám, že máš v batohu nafukovací rukávky, protože jdu jinak ke dnu jako šutr, no ale alespoň najdu ty kameny od portálu -:)))
Autorská citace #28
11.5.2009 17:17 - Lotrando
Protože se nedokážeme pořádně domluvit, platí prozatím hra ve čtvrtek, 14.5. 18:00
Autorská citace #29
12.5.2009 13:33 - Beny
Oki
Autorská citace #30
20.5.2009 19:41 - Beny
hojky, mám technickej dotaz, zkoušel jsem Thorekovi 13. level a když mu chci navolit 13tkovou encounter power, tak mě builder tvrdí, že si mám nejdříve odebrat jinou na nižšim levelu, o co to jde? Nějak tomu nerozumim -:))))
Autorská citace #31
20.5.2009 19:49 - Sethi
od 13tého levelu se vyměňují slabší powery za silnější... prostě musíš jeden z těch starších oplakat a vzít si místo něj něco meganaboostěného =)
Autorská citace #32
20.5.2009 19:53 - Beny
To jako trpaslík nepřenesu přes svoje kamenné srdce, jdu se vybrečet do hospody -:)) pětipivo to spraví...
Autorská citace #33
20.5.2009 21:05 - Lotrando
jak říká Sethi. udělat to ale nemusíš
Autorská citace #34
21.5.2009 06:57 - Gabik
Neboj Beny, v budoucnu tahlu změnu provádíš na každém lichém levelu, kromě 21ky. To se upětipivuješ.
Autorská citace #35
29.5.2009 08:27 - Beny
koukám, že Wizardi stáhli aktualizaci CB z kalendáře, asi nebylo co aktualizovat -:))
Autorská citace #36
29.5.2009 08:37 - Nachtrose
Píše:
koukám, že Wizardi stáhli aktualizaci CB z kalendáře, asi nebylo co aktualizovat -:))


IT sekce nedostala vyplatu? :-D Ale porad je co opravovat a zlepsovat. I kdyz je CB oproti te prapuvodni verzi uz mnohem lepsi, stale je ve fazi nekde kolem nekompletni bety...
Autorská citace #37
29.5.2009 09:04 - Lotrando
Podle všeho aspoň resetli počítadlo
Autorská citace #38
29.5.2009 09:08 - Gabik
Jako že bych si tenhle měsíc mohl hodit CBčko i do noťásku?
Autorská citace #39
29.5.2009 09:09 - Nachtrose
Na updaty? Aspon neco. Chci CB rozhodit do party. Nekdo kdysi v jine diskuzi rikal, ze to zkousel pres virtual machine. Nebyl to nekdo z vas? Jestli jo, jak to slo? A jaky presne SW byl pouzit? Pry jich je minimalne 7 ruznych.
Autorská citace #40
29.5.2009 09:21 - Lotrando
Já myslim, že jsme to minulý měsíc vyčerpali a teď mi update po přeinstalaci ntbk prošel.

Nachtrose: to se dá udělat snadno, jen je to docela velký - 3GB+ - a musí se vždy rozdistribuovat po updatu. Osobně dávám přednost VMwaru, ale stejně dobře poslouží určitě i VirtualBox nebo Virtual PC.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.083575010299683 secREMOTE_IP: 18.227.161.132