Lotrando
7.1.2009 14:40
První část kampaně s podtitulem "Let Šedé Vrány", představuje úvodní seznámení kumpanie "Šťastná Pětka" s dlouhou historií zvláštní, legendy tradované lidem obývajícím hory zvané Bouřné.
19.2.2009 15:01 - Jane
GABIK: Ty byt kungfu panda - ty byt vtipny!!!
23.2.2009 17:47 - Beny
jak zítra?
23.2.2009 19:39 - Gabik
Zítra v 6 platí, aspoñ co já vím.
23.2.2009 19:51 - Lotrando
jj
24.2.2009 09:53 - Lotrando
Dnes v šest, jak je zvykem. Přineste si dobrou náladu. Příběh prozatím pokračuje vzpomínkami Elerdiela na první setkání s osvobozenou Rime. Přeji příjemné čtení. Gabikovi děkuji za hezkou kapitolu.
24.2.2009 11:04 - Jane
S tou náladou nevím, nevím :-) Koho můžeme dnes zlobit?
24.2.2009 11:15 - Gabik
Jak zlobit? Proč mám pocit, že to zase nakoupim já? :)
Ještě že jsi se minule neodebrala do věčných lovišť, to bych ten svitek asi poslouchal do smrti.
24.2.2009 11:23 - Lotrando
Ještě že jsem vás minule upozornil, že vám asi zhebne postava. To bych to poslouchal do smrti :)
24.2.2009 11:52 - Gabik
Jo drobná poznámka k mému pánování. V pracovně jste našli 1500g, jeden 5lvl kouzelný předmět - co to je je tentokrát na vaší volbě a deník Goméze. Ten je pro další pokračování klíčový. Pokusím založit ten topik, jen co se k tomu dostanu - mám docela hoňky - všechno se připravuje na prodej a sou zmatky nad zmatky.
2.3.2009 13:49 - Lotrando
Zítra v šest hrajem a potřeboval bych vědět,jestli jdete předem nebo hledáte jiný vchod. Čistě z organizačních důvodů, abych nepřipravoval něco co nepoužijeme,
2.3.2009 14:07 - Gabik
Já pochopil, že hledáme boční vchod (teda jinak já hledám Lamii, protože jsem o ní slyšel v pohádkách a chci jí poznat :) ). Aspoň minule jste na tom končili, co si pamatuju.
2.3.2009 14:25 - Jane
Posledně jsme se dohodli, že hledáme boční vchod.
2.3.2009 14:33 - Gabik
Ano družina hledá boční vchod. Správně :)


...a El hledá průser :)
2.3.2009 15:40 - Beny
a Thorek jde s Elem, takže je v průseru taky :))
3.3.2009 14:31 - Jane
K tomu nemám co dodat...
3.3.2009 22:14 - Beny
Ele Ele, po dnešku jsem se rozhodl, že si začnu na hraní tahat kobercovou pásku :))))
3.3.2009 22:19 - Lotrando
ano, stádo draků se poměrně snadno nominuje mezi nejlepší výsledky střetnutí všech dob.
4.3.2009 07:21 - Gabik
Co sem provedl? Já jsem říkal jdu hledat Lamii a začal jsem nebojové střetnutí a NIKDO neprotestoval a ještě jste mi pomáhali (teda je fakt, že jste si mysleli že hledáme tajný vchod - no já si to myslel taky, že mě Lotrando veme vážně, mě dostalo jako vás :) ). Konec konců, za tou Lamii mohl bejt průchod do Labyrintu, mi to tam neprohledávali.

Jen tak mimochodem, koukal jsem na ně do MM a oni jsou fakt hovadský. A to ta Lamie to může daleko víc prasit. Jako připravme se na to, že jsme na prahu Paragonu a ty nestvůry tam mají staty že i trpaslíka v plechu daj při hodu cca 8-10. Chudáka Elíka maj zásah automaticky (pomalu). Musíme víc taktizovat, což se nám od poražení "paní hor" nějak moc nedaří :(. Vždycky se nám to nějak rozpadne - nestvůry asi ví, kde máme slabiny a řekli si to navzájem. :)

A mimochodem vám se to včera nelíbilo? :)
Co našli jsme Lamii, našli jsme i draka, musim vymyslet co najdem příště :). Mam to - pujdem hledat průchod do astrálního moře :), Elík tam ještě nebyl.
4.3.2009 08:30 - Lotrando
Encounter byl jasně definovaný: "Hledáme boční vchod a Lamii." V modulu je jediný kandidát na boční vchod, doupě Gloomfanga a nepřišlo mi dobrý v tak krátký době bojovat s drakem. Tak jsem tam dal Lamii, kterou jste chtěli :)

tady jsou nějaké obrázky

nejdřív na Live

Malory + Lamia

zdroje na Skydrive (asf - větší - nyní se streamuje do přehrávače)

Stanovení cíl střetnutí I. - stádo draků

Výsledek střetnutí
4.3.2009 09:04 - Gabik
Všichni: Vidíte i Lotrando potvrdil, že jsem šel zprávně a hledal jsem boční vchod, takže makám pro družinu do roztrhání těla, navíc jsem v bažině ztratil boty, a to taky nikdo nedocení - tu mojí obětavst :(.

Lotrando: Pěkný. Líbí se mi titulek Elerdiel Down :). Už se těšim na doma na ty avíčka, v práci se k nim nedostanu.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.087046146392822 secREMOTE_IP: 34.204.196.206