sirien
13.4.2022 16:24
Jarní Dálava 2-5. června 2022
Jarní Dálava je letos posunutá a bude se konat (čt) 2. - (ne) 5.6.


Pro nováčky připomínám že jde o otevřený primárně společenský/socializační sraz Dálavské komunity, což je divná skupina lidí původně odvozená od RPGčkařů a deskovkářů ze srazů Kostky (a RPG Fóra) rozšířená o všechny možné i nemožné sourozence, partnery a partnerky, kamarády, sestřenky, psy, děti a zlaté rybičky. Zúčastnit se může kdokoliv kdo tam někoho zná (klidně z online) NEBO kdo tam nikoho nezná, ale čte to tady a má zájem o hry a herní komunitu.

Na jarním srazu se hrají hry (převážně deskovky), ale jsou na rovinu s obecnou socializací, grilováním atp. (někdy až druhé v pořadí). Nicméně zejména po předchozí dohodě se dá samozřejmě i hrát jak o život :)

Účast, cesta, přehled nákupů atp.

Info o Dálavě

* = až od pátku, jinak od čtvrtka

Sichr
  1. Sathel
  2. Kryšof
  3. sirien
  4. Cemi
  5. *Demonica
  6. Nacht
  7. Eva
  8. *Dukolm
  9. Satáňa
  10. Michal
  11. KDolecek
  12. Ugy
  13. Log
  14. Gurney
  15. Selhan
.

Villeicht
  1. Almi
  2. Kin
.

Nicht
  • Pjotr
  • Ebon
  • Nina
  • Quasit
  • Tarfil
  • Merlin
  • Naoki
Autorská citace #41
28.5.2022 14:53 - todor
jo to jsem cetl. no co, zkusim to na podzim :)
Autorská citace #42
29.5.2022 00:03 - Log 1=0
Tak teoreticky tu jsou tři hráči na sobotní mágy.
Ale chápu, že Sirien chce držet sllovo a zároveň něchce hrát dvoje mágy za víkend.
Autorská citace #43
29.5.2022 21:55 - Nachtrose
Tak jak psal todor, odložíme je na podzim. A možná přijde i kouzelník... teda Captain... a bude to masterovat on.
Autorská citace #44
31.5.2022 18:10 - Selhan
Já se obejdu i bez Mágů, když to bude vyhovovat víc lidem. Klidně si zahraju i něco jiného.
Autorská citace #45
31.5.2022 18:39 - Jerson
Vzhledem k tomu, že na Omegu se hlásí jen Loki, budu počítat spíše s tím, že bych si také nějaké RPG zahrál jako hráč.
Autorská citace #46
31.5.2022 19:26 - sirien
ok, tak pokud by to Selhan oželel, tak bych v sobotu počítal na Mágy s Karlem, Logem, todorem a Nachtem?
Autorská citace #47
31.5.2022 19:53 - LokiB
No joo, sobota ... to by byla uplne jiná story i na Mágy se mnou ;)
Autorská citace #48
31.5.2022 20:03 - sirien
ok, to by nás bylo pět :)
Autorská citace #49
31.5.2022 20:50 - Jerson
Hm, to už se asi nevejdu, co?
Autorská citace #50
31.5.2022 22:32 - sirien
jako už 5 je na Mage dost, kdyby je Nacht neznal a Loki už nepotkal, tak bych to asi stopnul na 4.
Autorská citace #51
1.6.2022 00:09 - KDolecek
Já svou účast musím odvolat. Poslední dva týdny se mi objevily zdravotní problémy, které se mi nedaří setřást. Snažil jsem se to hecnout i přesto, ale nakonec jsem usoudil, že by to bylo na sílu a akorát bych si svůj stav zhoršil. Mrzí mne to, těšil jsem se na nové lidí (a již známé lidi) a taky jsem siriena požádal o Mágy a Gumshoe a tvářilo se to i na Blades, ale budu doufat, že v budoucnu se naskytne další příležitost.
Autorská citace #52
1.6.2022 00:59 - sirien
;(
Autorská citace #53
1.6.2022 10:19 - RoVan
KDolecek: K Mágům si můžeš dát špendlík a před podzimní Dálavou je připomenout, když se najde někdo kdo to tam odvede, tak se rád přidal. Tak snad se potkáme tam. Drž se Chlape.
Autorská citace #54
1.6.2022 22:06 - Nachtrose
sirien píše:
ok, tak pokud by to Selhan oželel, tak bych v sobotu počítal na Mágy s Karlem, Logem, todorem a Nachtem?


Hele, na jarní, jelikož jedu s Evčou, to bude trochu složitější se utrhnout na 8+ hodin na mágy. Jedine, že by se začínalo nejak později ( řekněme 20h+ ), což jde ale do konfliktu s délkou hraní. Takže bych klidně nechal místo třeba Jersonovi tentokráte. A nebo Petrovi. On mágy taky rád a nakonec bychom ho měli přivézt.
Autorská citace #55
2.6.2022 06:57 - A15
Měl bych prosbu - mohl by mne někdo v pátek v 19:40 stáhnout od zastávky Dluhoště na Dálavu? Případně nepojede někdo kolem 19. hodiny přes Kaplici?
Autorská citace #56
2.6.2022 08:02 - Jerson
A nechceš vyrazit dřív se mnou? Nakonec budu mít auto.
Autorská citace #57
2.6.2022 11:54 - todor
kin píše:
Já snad taky pojedu. Kdyby jo, chtěl by někdo vzít z Plzně? :)


Kdy pojedes? Resim tedka cestu z Plzene.. asi vezmu auto, ikdyz se mi uplne nechce. Pojedu nejdriv zitra vecer, pokud to pujde spatne v praci v sobotu brzo rano.

Obecny dotaz:
Mam vzit nejake deskovky? Ikdyz si mam v planu zahrat Mage, treba si nekdo bude chtit zahrat neco z:
- Duna
- Nemesis
- Firefly
- par dalsich mensich her, obvykle nekooperativnich
Autorská citace #58
2.6.2022 12:55 - sirien
Deskovky se neztratí, ale počítej s tím že se zdaleka ne všechny zahrají. Kdy se co hraje z deskovek je hlavně o náladě a tak.

Co kdo veze viz ta org tabulka, jeden z dalších tabů.
Autorská citace #59
2.6.2022 13:23 - todor
Ja to tak beru, muj plan jsou hlavne Mage, ale pokud by si chtel nekdo neco z toho zahrat, tak to vezmu sebou. Pokud nikdo nic chtit nebude, vezmu par malych veci a zbytek tahat nebudu.
Autorská citace #60
2.6.2022 13:25 - Jerson
Firefly zní podle názvu zajímavě.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.066716909408569 secREMOTE_IP: 18.220.11.34