Dukolm
3.4.2015 23:23
Grey Council
.
I'm Grey. I stand between the candle and the star.
We are Grey. We stand between the darkness and the light


http://www.d20.cz/_admin/ - admin rozhraní (banování a různé manipulace s webem)
http://www.d20.cz/ip.php - IP log, odkud kdo
http://www.d20.cz/ip2.php - IP log, kdo odkud

Nightfall

Expirace domény: 30.11.2023
Expirace hostingu: 23.12.2023



Redakce

  • Středa 12.4.2023 Překlad: City of Mist - Quick Start Rules
  • Středa 19.4.2023 Rasa Fey´Ri
  • Hromada Robovejch překladů v bufferu
.


Přislíbeno:
  • DrDII v Kostce (MarkyParky)
  • C'thulhu RPGs srovnání (Shako)
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
Autorská citace #61
19.5.2015 22:22 - sirien
Mnohokrát děkuji :)

Jo, vím, že DrD termíny můžou napomáhat konverzi, proto píšu, že chápu, proč je používáš, ale Moudrá Sova mi přišla už trochu přes čáru poměru užitečnost / too-much-DrD :)

Gueney: Tyvole, já Tě taktně pošlu k čertu s... se sedmi konkrétníma barbarskejma jednotkama a Ty přitáhneš osmou, ještě pochybnější :D

(i když uznávám, žes mě dostal s těmi civilizovanými lidmi a časy, proti Římu v tomhle směru nedokážu nic namítnout :/ )


ShadoWWW: Nejlepší z hrozných možností je vzít Yard a zaokrouhlit ho o jeho blbou desetinu nahoru, abys dostal imperiálně pojmenovanou SI jednotku. S tím by dokonce narozdíl od stop, palců a mílí dokázal žít i takový SI-nazi jako já.
Autorská citace #62
19.5.2015 22:54 - ShadoWWW
Ad yard: no jo, ale na bojové mapě bys byl na tom stejně, jako teď s metry. Typicky chůze 7,5 metrů (yardů) nebo dostřel 24 metrů (yardů) - kolik je to čtverců??? 3, 2, 1, stop! (5 a 16) Naopak je to jednodušší. Kolik je dostřel dlouhého luku (30/120) čtverců v metrech? Snadné! 45 a 180 metrů.
Autorská citace #63
25.5.2015 23:20 - ShadoWWW
Pro info: Tento týden napíšu ještě jeden článek a příští taky.
Autorská citace #64
26.5.2015 00:26 - sirien
Super... můj čas navíc teď žere titulkování Strange a Norrella :)

Ale zkusim dát dohromady tenhle tejden ještě tu čtvrtou scénáristiku snad...
Autorská citace #65
26.5.2015 17:03 - sirien
ShadoWWW: poslyš, nechtěl bys udělat k těm DnD 5e překladům článek a tu stávající diskusi k němu připnout? (dělá se to přes edit záhlaví diskuse, v "typ a číslo reference" zadáš "články" a dopíšeš číslo které Ti generuje editor článku v URL řádku jako identifikátor toho článku - takové to co by tvořilo adresu článku pokud bys nezadal URL klíč)

Přijde mi trochu divné, že na jiné překlady tu máme články, ale tady máme jen záhalví diskuse. Působí to... tak nějak odflákle a nehezky se na to odkazuje když chci někoho nasměrovat k překladům.
Autorská citace #66
2.6.2015 14:55 - sirien
WOW, vidíte to taky!?

Dalcor žije! :D


(jinak já mám příští středu státnice a projebal sem teď zas dva dny titulkama ke 3. dílu Strange a Norrella, takže se mnou asi minimálně do konce dalšího týdne na články nepočítejte... Dalcor teď docela pomohl, ale kdybyste někdo měli něco na příští týden, bylo by to super)
Autorská citace #67
2.6.2015 16:37 - ShadoWWW
Wow, Dalcor se vrátil! (BTW Bez Dalcora bych se k D&D nejspíš nikdy nedostal.)
Autorská citace #68
2.6.2015 17:13 - sirien
Bez Dalcora by tolik z nás nedělalo takovejch věcí :)
Autorská citace #69
2.6.2015 19:41 - Gurney
Hej, kdy jsem slíbil obecny d20 v kostce?! To spis bude 5e v kostce nebo mozna 13th Age, proste neco co aspon obcas hraju (nwod uz sirien udelal...)
Autorská citace #70
2.6.2015 20:17 - ShadoWWW
Mě teď zaměstnává hlavně překlad 7. kapitoly DMG a je to editorské peklo. Ale stojí to za to. Je to nejúžasnější část celé páté edice.
Autorská citace #71
2.6.2015 20:36 - sirien
ShadoWWW: kdybys to konečně vyhodil z toho záhlaví a udělal z toho průběžně updatovanej článek, byl by to profit for free ;)


Gurney: někde pocestě kolem SWSE když jsi řekl, že by to chtělo nejdřív základ a SWSE až potom k tomu ;)
Autorská citace #72
12.6.2015 12:11 - Gurney
Jen tak mimochodem, změnit článek na blog (podobně jako diskuzi na blog a naopak) asi nejde?
Autorská citace #73
12.6.2015 23:31 - sirien
Ne. Tato transformace byla provedena právě jednou při přechodu na Sunrise, manuálně Maxem. Můžeš ale smazat ten článek a pak změnit jeho diskusi na blog.

Nejdřív možná odděl diskusi od článku, nevím jisté co se stane se spárovanou diskusí poté, co smažeš její článek.
Autorská citace #74
15.6.2015 23:32 - sirien
Dovolil jsem si předpokládat, že otázka směřovala k RIP pro Leeho a tak jsem to dneska naklikal.
Autorská citace #75
23.6.2015 00:11 - sirien
Malej @all check - předpokládám, že larpy tady u nás můžeme technicky brát jako takový okrajový intopic, kdyby na to v budoucnu došlo?
Autorská citace #76
23.6.2015 00:16 - ShadoWWW
jj, určitě.
Autorská citace #77
4.7.2015 00:27 - Dukolm
Vítáme Demonicu mezi námi zde se řeší články a jejich zveřejňování kdy, kde, co a kdo.
Autorská citace #78
4.7.2015 03:02 - Demonica
Dukolm Diky. Doufam, ze tu budu neco platna :)
Autorská citace #79
8.7.2015 23:33 - Gurney
Schváli jsem si už delší dobu rozpřekládaný článek, doufám že nikomu nekřížím plány s jeho vlastními články
Autorská citace #80
9.7.2015 15:26 - sirien
To asi těžko vzhledem k tomu propadu produkce, co tu máme poslední měsíc, zato si dokážu živě představit, co Ti bude chtít Dukolm udělat potom co sme tu řešili čistotu kódu kvůli převodům do PDF až uvidí Tvůj zdroják :)

Sem to opravil, point is: P a /P jsou taky tagy a pokud vím, tak u BR se má psát mezera před "/" - jakože "br /". Nevím jak moc tohle hraje roli, ale držím se toho potom co mě za to jeden ITák jednou seřval, že ho z mýho "br/" bolej oči.

Jo - při přepisování zdroje jsem si všiml, že tam máš místy odentrování, které ale není tagované, tak jsem si dovolil usoudit, že tam má být odstavec co zůstal přehlédnut a doplnil jsem je tam (asi na dvou nebo třech místech)
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.090284109115601 secREMOTE_IP: 44.212.39.149