jira
23.5.2011 13:43
Battletech
bude se hrat klasicka doba ta vyhovuje vsem

Máte zájem o sérii článků/videí o BattleTechu (deskové hře)?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Anokladné body11
Nekladné body1
1.7.2011 15:21 - jira
misto penez ktery ste meli dostat na bojisti za posledni misi zhruba 1,4 mil tak dostanete unionku s vesmirnou lodi se to ma tak lialo vam ji dal do pronajmu kdyz obcas pronej udelate nejakou tu sluzbu
1.7.2011 21:54 - tony
1)Assault je 90tun a víc ale neva
2)jestli se tu rozdávají těžké mechy chci taky upravenýho thuga :)
1.7.2011 23:17 - Fibriso
spise nez mechove by se taky mohly kromě učtu za opravy rozdavat Expy za minulou hru...

assault je 80 a více, trvám na svém a na pravidlech :)
2.7.2011 07:44 - Vojtěch
Ještě je otázka jak to bylo ve staré třetí edici, do které pánové pořád koukají, ale při nejmenším od čtvrté je to od 80 t výš. (ty knížky co mám já jsou už myslím 5. nebo 6. edice... jen těch změn není tolik jako u D&D :) )
2.7.2011 12:00 - jira
tak jinak muzete mit mechy jaky chcete jeto celkem jedno pokud na ne budete mit penize ted si mechy i upravy musite platit
2.7.2011 12:01 - jira
takze petr,fibri,vojta maj 5 bodu a pavel a tonda 8 bodu
2.7.2011 12:05 - jira
kdyz tak muzem dat nejakou rychlou misi 5 nebo 6
2.7.2011 18:48 - Fibriso
ja mám čas, takže jensem proti
2.7.2011 20:15 - Vojtěch
Já jeden den z toho makám, ale zrovna nevím který.
3.7.2011 09:10 - tony
ve středu mám volno takže já bych taky něco dal :)
3.7.2011 14:42 - Hunter
OK, jsem taky pro stredu vic... Budu tady, takze se mnou pocitejte... Hrat muzeme bud u me, nebo zase na te ceskomoravske, je mi to jedno :-)

Co se tyka mechu, Jirka mi zatim nenapsal cenu za toho Thuga, takze netusim, na kolik vyjde... Pocitam, ze ramcove mame k dispozici cca 5M ze stareho rozpoctu jednotky + cca 3M z noveho. Pokud nebudeme nijak zvlast nuceni investovat do techniky (tanky, delostrelectvo, letectvo), tak by to melo byt v pohode... K tomu muzeme nase stavajici mechy, Tondo, prodat. Osobne bych to nedelal - zatim se blizime k situaci, kdy bude k dispozici pro kazdeho pilota mech hlavni a pak nejaky rychlejsi, lehci, ale zalozni. To, ze jsi si rozflakal Tondo toho posledniho asi tedy nakonec prejdem :-)

Jo, pokud mate nekdo tiskarnu, vytisknete mi, prosim, ten soupis techniky z mych stranek, co mame jako jednotka - at to kdyztak dopiseme...

A Jirko, prosim o napsani jake mechy jsme to tedy ziskali po tomto boji, popripade jejich statistiky. Vim, ze tam byl Assassin a pak jeste nejaky mensi mech, ale co to presne bylo uz nevim... K tomu mame asi dva dalsi stredni mechy v zasobe jeste ze stare mise. Jeden z nich dostal nove Tonda, takze zbyva posledni, ktery patri Jirkove postave mechanika. Teoreticky tedy mame k dispozici cca 5 strednich/lehkych mechu a pokud si ja s Tondou koupime tezke, tak 5 tezkych...
3.7.2011 21:20 - Vojtěch
Z předchozí mise tam byli Archer, Warhammer, Asassin, Mongoose, vozítka pochybné kvality 4x Bulldog, 4x Demolisher, asi 4x Swiftwind, 4x Striker + totálně rozšmelcovaná lokomotiva :)

Jinak ve středu makám.
4.7.2011 07:43 - jira
ok tak ve stredu budem hrat mechy asi na ceskomoravske pokud ma nekdo misto tak napiste
4.7.2011 08:33 - Fibriso
Ok, budu tam
4.7.2011 09:56 - Hunter
Muzeme hrat i u me doma, pokud bude zajem :-) Ale nemam tak obrovskou desku na poskladani nekolika map :-) Jenom jidelni stul...
4.7.2011 11:04 - tony
ale no tak Pavle nelži na půdě máte místa hafo.
Jinak steda je svátek mají na téčeskomoravské URČITĚ otevřeno?
4.7.2011 11:32 - Hunter
Jo, Tondo, nezapomen mi vzit tu hnedou mikinu, co jsem u vas nechal, prosim :-)
4.7.2011 11:43 - Fibriso
Píše:
Jinak steda je svátek mají na téčeskomoravské URČITĚ otevřeno?

To je poměrně dost zásadní otázka... kouknu na to


a do psí doprdele. myslím, že mají v úterý, středu a po zbytek roku (a těch dalších taky) zavřeno.
http://www.mysticshop.cz/novinky.php?idn=330
4.7.2011 12:21 - jira
moznost je jeste hrat u tondy v praci v utery pokud jeto mozny
4.7.2011 14:33 - jira
jinak posly mi pavle nazev mecha jaky tam chces vybaveni a ja ti poslu cenu jak sem napsal jediny co ste ziskaly je asasin bez ruky a rozebranej pancir a unionku to je vsechno

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.087287902832031 secREMOTE_IP: 44.222.116.199