Hlášky

Co nechce mág od učedníka slyšet
Učedník je někdo kdo by měl svému mistrovi pomáhat. Co se ale stane pokud tomu tak není ?
[#71] Pane, v salónku na vás čeká takový velký rohatý pán. Vyletěl z té lampy, co na ní bylo napsáno NEOTVÍRAT.
[#69] Včera jsem potkal fajn dívku. V posteli se mě vyptávala, co je vaší silnými stránkámi a naopak slabostmi. Tak jsem jí to řekl. Třeba si s vámi chce něco začít.
[#68] (sech necromancerů)
"Oživ upíra!......Mistře, mistře, jak je ten rituál na podvolení nemrtvých?"
[#67] ...Už mě to kouzlení přestává bavit!...
[#66] Ehm, mistře? Náhodou jsem nahoře v knihovně našel vaše vysvědčení... Neříkal jste, že jste byl premiant?
[#65] "Mistře, budíček!"
[#64] Mimochodem pane konečně se mi podařilo otevřít ten zaseklej zámek na těch dveřích do sklepa co sou na nich nakreslený ty podivný obrázky...
[#63] "A co je na tom špatného? Viděl jsem to dělat Harryho Pottera."
[#62] "Mistře, testoval jsem tu novou hůlku ohnivých koulí, a zjistil jsem, že byste měl zavírat dveře do knihovny."
[#61] "Ona může být na magii taky alergie, Mistře?"
[#60] (absolutní ticho, hodinu za hodinou) ... "AAAAAAA!!! Ty proklatý učedníku! Vím, ze jsi vzhůru, slyším tvůj dech. Slyším tvůj dech!!! Kde jsi? Řekni něco!!! Přivedeš mne k ŠÍLENSTVÍ!!! Ponaučení: Občas je tichý učedník ještě děsivější než ten, který bez přemýšlení otevře pusu...
[#59] "Poslouchete vy blbý prosťáci!!! Buď poslechnete mýho mistra nebo vás všechny promění v ropuchy! JO!!! Myslíte si, že jen proto že jste si sebou přivedli čtyři paladiny, že se vás lekne? NEPŘIPADÁ V ÚVAHU!! A jen co vyleze ze záchoda tak vám dá lekci na kterou do smrti nezapomenete!"
[#58] "Poslouchejte mistře, tohle parádní kouzlo: 'Jak čtete toto kouzlo Jazykové vady, vy a všichni ve vašem okolí postubně ztlatíte schoupnoust kouminikovet f jafika ktend blablablabla..."
[#57] "Představte si to! Ha, ha! Zaměnil jsem lektvar nezvratného stárnutí za salátový dressing. Ha, ha! Víte... ty bílé vlasy vám sluší, pane!"
[#56] "Je mí líto mistře, ale nenašel jsem žádný česnek. Ale třeba toho upíra vyděsí stejně dobře i brokolice!"
[#55] "Poslouchejte, tady na tomto svitku se píše: 'K seslání permanentního zastavení čas do prostoru na dohled od vás, stačí říct slovo Blablabla.' Hmmm! Myslíte, že to bude fungovat? ... Mistře, mluvím s vámi. ... Mistře? ... Mistře?"
[#54] "Prosím mistře, dovolte mi abych vám připálil pomocí svého kouzla Hořící ruce." PUF! "Jsem si jist, že vám to obočí zase doroste, pane."
[#53] "Ne, vy jděte první... Já šel první posledně."
[#52] "Takovej pomenší chlapík z toho cechu dole z města se tu stavil aby si půjčil věrtel mouky. Ale když jsem se otočil byl pryč... a s ním i většina vašich kouzelnických knih!"
[#51] "Ten hodný kouzelník odnaproti mi zaplatil 2000 zlatých abych vám donesl tuhle krabici. Musejí to být nějaké hodiny či co!"

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.091912984848022 secREMOTE_IP: 18.232.59.38