Střípky

Jakub88
23.1.2014 12:51
PragoFFest 2014 Bez RPG linie???
Je to šokující, neuvěřitelné, skandální... Linie RPG není, RPG Aliance prý nenašla organizátora.
PragoFFest 2014 se koná už příští týden od 30.1. do 2.2...

Je otázkou, jsme schopní s tím něco udělat?

AKTUALIZACE
Dobře dámy a pánové, jsem domluvený, máme 20-22. hod. naše otevřený hraní v jedný z šaten (každý den festu, tedy 30.1.-2.2.).
K tomu máme čas v Pátek, místnost 16 ,od 9 hodin až po 16. hodinu... Na přednášky.

Potřebuju vás, a to rychle!
Již dnes do večera musíme odevzdat náš program aby nás ještě zařadili, a aby samostatná RPG linie nevyhasla... Hledám především lidi na přednášky, a případně lidi do zálohy na otevřené večerní hraní.
Autorská citace #1
23.1.2014 15:06 - Shako
Hasis to hodne brzo... proc se sem neprisel hasit nekdo z RPG Alince tak o mesic az dva drive?

Patek 9-16h jsem pro me nedosazitelne casy a urcite nejsem sam. Tak jsem zvedav koho na takove prednasky nalakas - jak na prednaseni, tak na poslech.
Uvazoval jsem o prednasce o deskovkach... dalo by se z toho vykresat neco na tema deskovky pro hrace rpg, aby to zapadlo k tematu linie. Ale stejne jsem nepotkal na prvni pohled linii, kam to zaradit mezi ty throne a pony cony. :-D Jinak bych to klidne nabidnul k dispozici.

Hrani 20-22h, za dve hodiny se sehraje RPG? To jako vazne?


Me tedy program na Pragoffestu prijde kazdym rokem o neco slabsi... takze me absence rpg linie, az tak neprekvapuje.
Takze obdivuju tvoji snahu a treba neco vykouzlis.
Autorská citace #2
23.1.2014 17:32 - Jakub88
Já ale právě nejsem z RPGA! Dozvěděl sem se, že to od nich nikdo neorganizuje až ve středu, Pátek byl myšlen 31.1...
Proč se o to RPGA pořádně nepostarala nevím, je docela možný že RPGA prostě přestala regulérně fungovat, jelikož jejich web byl naposled aktivní před půl rokem.
Já jsem z HnH (Hry na Hrdiny, fb komunita, ale do budoucna nejen na fb, už děláme stránky, a pokud bude RPGA kaput tak jí pravděpodobně postupně nahradíme na všech akcích co zvládnem, ale takhle na rychlo se těžko shání lidi, a tak hledám kde můžu, pokud jste nekdo tady, schopný mít hodinkovou přednášku, budu velmi rád, vždyť to je vlastně pro nás všechny, myslim že všichni chcem aby RPG v ČR trochu žilo a ne jen přežívalo...)
Autorská citace #3
23.1.2014 17:43 - sirien
RPG program na conech kdysi pradávno dělali Prague by Night a další s nimi spjaté tehdejší skupiny a jedinci.
Štafetu později převzal Maelström. Pod mým osobním vedením vznikaly RPG linie... dohromady možná i 5 let na cca 4 akcích ročně (PGC/PGF, FF, FFS, nepravidelně pak na další cca jedné ročně).
Na PGF se delší dobu poflakovaly RPG skupiny typu Andor, Aragorn, dacidoupe.cz atp., které se nedávno zformovaly v RPG Alianci, která dělala program na conech - kolik, rok, rok a půl? Možná i dva, nevim úplně jistě.

Každopádně představovat si jak "nahradíte" RPG A na všech akcích co zvládnete - jako jsem fakt zvědavej a bojím se, že netušíš, jaké všechny překážky Tě pro takový dlouhodobý úkol čekají.
Napadlo Tě třeba, proč Maelström už nedělá ve velké míře RPGčka, přestože původně vzešel z lidí takřka výhradně kolem RPG a přestože stále funguje a dělá na conech programy, dokonce pořád programy o velmi vysoké a na conové poměry značně nadprůměrné kvalitě?

Možná si zkus testnout, jak moc jsi schopný lidi aktivizovat a pojďte nabídnout program pro letošní GameCon - centrálnější RPG akci u nás už pár let (od doby úpadku původního Pragoconu) nenajdeš...
Autorská citace #4
23.1.2014 18:34 - Shako
Jakub88 píše:
Já ale právě nejsem z RPGA! Dozvěděl sem se, že to od nich nikdo neorganizuje až ve středu, Pátek byl myšlen 31.1...
Proč se o to RPGA pořádně nepostarala nevím, je docela možný že RPGA prostě přestala regulérně fungovat, jelikož jejich web byl naposled aktivní před půl rokem.


Achjo, pamatuju se jak to loni nebo predloni byla velka slava, kdyz vznikla RPGA... :-D

Jasny, snaz se, jak muzes. Kdyz budes hodny, ehm, dost dobry.... mozna te Sirien vezme i na Gamecon - taky tam porad lamentuje, ze nemam vypravece. ;-)
Autorská citace #5
23.1.2014 18:42 - sirien
...a co s tim má Sirien společnýho, když linii otevřených RPG dělá letos Dukolm?
Že ty jsi vůbec nedával pozor na organizačním srazu? Počkej až to nabonzuju šéfovi...
Autorská citace #6
23.1.2014 19:29 - Jarik
OT: Velky sef to vidi :D Ma na to sve sponzory, teda senzory, teda praskace :)

A neni to poprve, co Shako rekl neco, co na org.srazu GC bylo receno nahlas (a opakovane) :D
Autorská citace #7
23.1.2014 21:00 - Shako
Sirien: Sakra, si na to nejak nemuzu zvyknout.. jsem si za ta leta vsiml, jak porad nadavas na maly pocet vypravecu rpg. A ted je to najednou dukolmova starost. :-D

Jarik: Dalsi takovy... :-D
Autorská citace #8
24.1.2014 06:35 - Shako
Jakub: Stale nad tim premyslim, jak to podporit. Neco bych mozna vykresal - viz PM.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.072020053863525 secREMOTE_IP: 35.172.223.130