Střípky

riebaro
28.11.2011 17:13
Deskové hry v Ostravě
Hledám hráče z OSTRAVY!!
Jsem vedoucí kroužku deskových her a her na hrdiny v DDM Ostrava-Poruba ul.Polská 1624 a kroužek mám každou středu od 17:00-19:30. Mám všechny pravidla drd, drd+ možno i zakoupit drd2 nebo jiné. Mám roky zkušeností s drd tuny map a dobrodružství propracovaných do detailu, máme tam místnost jen pro sebe. Pro bližší info mě kontaktujte na přiložený email nebo telefon.

Informace o kroužku:
Kdy: středa 17:00 – 19:30
Kde: Polská 1624, 708 00 Ostrava – Poruba (naproti Kauflandu)
Cena: 800,- (školní rok 2011/2012)
Doporučený věk: 12let +
Kroužek vede: Tomáš Hluchník
Pro bližší informace o kroužku tel.: 607 160 943
E-mail: tomashluchnik@seznam.cz

Vyjadřování svých představ a fantazii, kreativnímu myšlení v kolektivu dalších dětí a prožití mnoha dobrodružství a zábavy to je náplň tohoto kroužku.

Možnost zahrát si s ostatními od šachů až po hry na hrdiny (dračí doupě, dračí doupě plus), mnoha deskových her a samozřejmě i vlastních, které si můžete přinést.

Zápis:
Přihlášení a zaplacení kurzovného probíhá osobně v budově na Polské ulici.
Mgr. Vítězslav Lasota
Tel.: 725 037 079, e-mail: v.lasota@seznam.cz
Autorská citace #1
1.4.2015 14:08 - ShadoWWW
Na Hrajeme.cz vytvořili seznam heren v ČR.
Autorská citace #2
2.4.2015 09:46 - PetrH
no moc jich neni a na tak veliky pragl 5 to je cca 1 herna na bratru 250 000 potencionalnich hlav. daleko mensi ostrava ma 4, asi lepsi oddil:)
Autorská citace #3
2.4.2015 10:00 - Shako
PetrH píše:
no moc jich neni a na tak veliky pragl 5 to je cca 1 herna na bratru 250 000 potencionalnich hlav. daleko mensi ostrava ma 4, asi lepsi oddil:)


Tak čti dál. V Ostravě má každá z uvedených her otevřeno jednou týdně (Korunka dvakrát), takže celkem 5 herní dní. Oproti tomu v Praze má každá "herna" otevřeno aspoň dvakrát týdně. ;-)

Nemluvě o tom, že jsou vypsané jen oficiální otevíračky pro veřejnost. Kdo se trošku pohybuje okolo deskovkových klubů, tak ví, že ofiko termíny jsou spíš ta menší část týdne, kdy se v daném místě hrají deskovky.

Dále v Praze je půlka heren spíš/navíc obchod. V Ostravě jsou to skutečně jen herny. S tím hodně souvisí téma, co to znamená "otevřeno", protože to zdaleka není u všech klubů/obchodů to samé - liší se to počet her, volným prostorem, počet volných spoluhráčů, zaneprázdněností "obsluhy", občerstvením...


EDIT: Při podrobnější zkoumání upravuju údaje. V Praze 3x obchod. Oproti tomu v Ostravě 3x hraní v něčí klubovně, která primárně slouží k jiným účelům (2x mládežnický oddíl, 1x církevní budova). Korunka je výjimka - je to v prostorách (bývalého) DDM.

Btw. V Brně znám minimálně dvě další veřejná místa, kde se hrají deskovky.
Autorská citace #4
2.4.2015 10:15 - PetrH
ja se jen podivil nad tim, ze pocet v Praze je daleko mensi vuci poctu obyvatel + spadove oblasti. Kdyz vezmu dojezd do Praglu na PID 3-4 pasmo (Melnik, Kralupy, Kladno, Beroun, Ricany...) skorem ku mega a pul lidi a jen 5 moznosti. nersim oteviracky apod. Jen bych tu cekal vicero.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.066124200820923 secREMOTE_IP: 3.238.62.119