Produkty

Autorská citace #1
23.11.2022 20:27 - Necromancer
Nebylo by to v PDF?

Jako já bych to velice rád přečetl, ale jaksi neumím pracovat s .rar formátem.

Nicméně už teď oceňuji námahu k výkonu podanou. :-)
Autorská citace #2
23.11.2022 20:28 - Gergon
Je to v pdf
Autorská citace #3
23.11.2022 20:44 - Pan Bača
Necromancer píše:
ale jaksi neumím pracovat s .rar formátem.


Rar je jako zip. Musíš to někam rozbalit;-)
Autorská citace #4
23.11.2022 22:32 - smrq
Necromancer píše:

??? Je to zabalené v jednom ranci (v rar souboru) a pak ke stažení v PDF po jednotlivých částech. Hned pod tím. Celkem 12 PDF souborů.
Autorská citace #5
24.11.2022 05:39 - Necromancer
Oh, díky.
To rarko mi nejde nijak rozbalit ani extrahovat, aly ty jednotlivé soubory mám.
Autorská citace #6
24.11.2022 23:00 - Aramon
@Necromancer
Stiahni a nainštaluj si WinRAR - je to free verzia, aj česká.
https://www.win-rar.com/download.html?&L=0
Potom stačí kliknúť pravým myšítkom na súbor a vybrať "Extrahovat".
Autorská citace #7
25.11.2022 09:32 - Zonker
Wow, moc děkuji. Hned jsem se začetl a jen co dokončíme Ztraceny dul Fendelveru, zahrajeme. Už jsem si říkal, že bych chtěl nějakou změnu oproti našemu hraní. A tohle jsem ani nevěděl že existuje. Páradní práce. DĚKUJI ZA NAŠÍ CELOU SKUPINU.
Autorská citace #8
25.11.2022 13:20 - Tarfill
Díky za překlad, smrqu!!!
Autorská citace #9
25.11.2022 14:19 - smrq
Díky chlapi. ladmene, to ale není na dlouhé hraní. Je to jednorázovka. Víc jak dvě sezení bych od toho nečekal.
Autorská citace #10
18.10.2023 21:37 - Vousatýr
Chci se zeptat na zdroj, překladu, protože podle ofic. ENG příručky tam jsou dost rozdíly v postavách. Například viz přílohu deník Terry
https://imgur.com/zVvKI73

Všiml jsem si toho poprvé u Rain, kde jsou ty staty úplně blbě.
Autorská citace #11
19.10.2023 08:57 - Aegnor
srmq v článku píše:
Při překladu jsem se rozhodl pro kontroverzní krok a opravil nemálo věcí, především na kartách postav. Jsem přesvědčený, že jde o chyby, které autorům unikly.
Autorská citace #12
19.10.2023 10:39 - smrq
Perotin píše:
Je to tak, deníky jsou jinak. Přepočítával jsem body na kartách postav několikrát a opravdu si myslím, že to autoři špatně otečkovali a některým postavám nedali dostatečný počet bodíků (a některé zase přehnali, ale to si už nejsem jistý). Schválně si to zkus přepočítat a uvidíš sám.
Autorská citace #13
19.10.2023 13:32 - Vousatýr
Na tu chybu jsem přišel právě na roll20, když jsem převáděl deníky z písemného překladu tam, kde se hodnoty samy automaticky přepočítávají podle jejich ofiko deníku. Roll20 vypočítalo rozdílnou výši životů vs. překlad a v originální příručce v ENG tam jsou ty životy taky správně. Konkrétně to bylo u Sam, kde je v překladu 5 životů a v originále 6, to samé automaticky přepočteno na rollu.
Jsem ve světě WoD nový, takže nevím úplně jak se co správně počítá, ale o chybách jsem na ENG netu nenašel žádnou zmínku. Info o "kontroverzním kroku" jsem nějak missnul, pardon. Konkrétně u Rain mě ta předělávka dovedností (skills) dost překvapila.
Cením každopádně překlad zbytku textu a díky za něj. Nejspíš ale budu používat originální postavy. Stejně je to jen starter set a moji hráči se jdou se systémem jako já hlavně seznámit :)
Autorská citace #14
19.10.2023 19:30 - smrq
Vousatýr píše:
Jasně, v pořádku. Jen budou některé postavy mnohem slabší než jiné. Zatímco se některé koupou v záplavě teček a mají dobré kostky na skoro všechno, jiné živoří a nemají pomalu akci, ve které by vynikaly. (Tento nepomer jsem se snažil opravit.)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.078113794326782 secREMOTE_IP: 3.238.195.81