Produkty

Lotrando
28.8.2009 22:29
Je to už rok, co v mé schránce přistálo oznámení o uložení zásilky. Tenkrát to byla první objednávka příručky z amerického Amazonu a po zaplacení cla jsem z pošty přinesl Adventurer's Vault 2. Po roce držím v ruce příručku se stejným názvem doplnění pořadovou číslicí dvě.
Autorská citace #1
28.8.2009 22:29 - ShadoWWW
Super! Díky za podnětnou recenzi.

Jen mě utvrdila v tom, že jsem se správně rozhodl, ať mi ji Amazon přibalí k DMG2. Jen pro jednu příručku se mi totiž na poštu nechce... :)
Autorská citace #2
29.8.2009 11:51 - Blaine
Nas druid uz si ho objednal, rikal, ze proste nebude cekat a ze ho nebavi vybirat si veci pro wizarda, ale ze chce svoje vlastni druidovske predmety. No a muj swordmgae z toho bude mooooc pekne profitovat!:P
Autorská citace #3
29.8.2009 12:02 - Lotrando
pro swordmagy jsem tam viděl set a ještě něco. nějaký songblades a songbows pro bardy, zdálo s emi, že je tam dost věcí co vyvolají safe apod.
Autorská citace #4
4.9.2009 12:28 - Kostej
Myslím, že by stálo za to, když už píšu recenzi knížky, podívat se, jakže se vlastně jmenuje.
Autorská citace #5
4.9.2009 12:34 - Lotrando
Dík za reakci, opravil jsem tu nepěknou chybu.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.061640977859497 secREMOTE_IP: 35.175.212.5