Příběhy

Sethi
21.3.2009 14:25
kapitola sedmá - ve které se něco dozvíme, ale stejně ne vše co bychom se dozvědět chtěli...
víc interakce s NPC... a víc, a víc. přiznávám, že se jí valná část odehrávala v mé hlavě a pak přeneseně v povídce... ale do dalších her se to hodilo jak spoluhráčům, tak GM, který to obratně a s chutí zneužíval. a J.E.Scott... ten mi byl nejmilejší =)
Autorská citace #1
21.3.2009 14:26 - sirien
Píše:
„Ty malá nešťastnice,“ citoval jsem toho modrookého svxpfxakru! „Víš ty, jakou máš vlastně doopravdy kliku?“

hh, dokonce si Osirise vybavuju, jak sedí u mě na posteli a drží v ruce vytištěný předchozí povídky, ze kterejch to cituje :D

Mimochodem, to jak si tam odpráskla tu ochranku - o mě tvrdíš, že sem maniak kterej bezúčelně zabíjí lidi v čajovně? :)
Autorská citace #2
22.3.2009 09:48 - Sethi
nechceš doufám srovnávat zabití ochranky, kteréžto práce je ohrožovat nás, a nechat je jako svědky, kteří pět vteřin po našem zmizení vzburcují poplach, a likvidování hostů čajovny, kteří sedí a (ó hrůzo) pijí čaj...
Autorská citace #3
22.3.2009 11:49 - sirien
Ochranky, která se vzdala a žádný poplach už vyvolat pořádně nemohla, protože už jsme vystříleli celou vstupní halu.
A ten host čajovny se bránil...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.062150955200195 secREMOTE_IP: 3.233.221.42