Příběhy

Sethi
8.3.2009 02:04
kapitola čtvrtá - ve které je začínáme už fakt štvát. (alespoň si to rádi namlouváme.)
začíná se formovat zápletka, možní spojenci a pravděpodobní nepřátelé. tady už byl alespoň náznak nějakého pokusu o kvalitně odvedenou práci, co na tom, že to ne vždycky vyjde...
trocha klišoidních scén, ano, stydím se =)
Autorská citace #1
8.3.2009 02:04 - sirien
Hm. VŽDYCKY mě při čtení tohodle runu zajímalo... proč ste sakra odcházeli vrtulníkem na střeše!?!? Nestačilo prostě odejít stejnou cestou, jakou jste přišli?
Autorská citace #2
8.3.2009 04:34 - Lokken
Freeman? Gordon Freeman? Vy tam máte v záloze i mimozemšťany?
Autorská citace #3
8.3.2009 10:40 - Sethi
my jsmě měli odejít vrtulníkem na střeše, já si to nevymyslela, to byl jakože... supermegapromyšlený doktorův plán >.>'

mimozemšťany v záloze nemáme, ale hodně jsme těžili ze současnosti, především co se náhodných jmen týče...
Autorská citace #4
8.3.2009 12:54 - sirien
Jména byla často generována pomocí hudebních CD - jméno z jednoho, příjimení z druhého. Nebo různými narážkami na filmy, seriály atp.

Supermegapromyšlený plán byl trochu překombeně pitomej. Z nenápadný akce neni zrovna moc nenápadný odejít vrtulníkem přímo ze střechy.
Autorská citace #5
8.3.2009 13:05 - Sethi
koukni se na to trochu metagame... my jsme si chtěli zastřílet. pochybuju, že ta touha byla tak silná, abychom ten vrtulník odstřelili sami, kdyby to někdo neudělal za nás...

a jak říkám... já plány nevymýšlím. plán B a technika "chaaaaarge!" mi docela vyhovují =D
Autorská citace #6
8.3.2009 14:55 - sirien
Tak zastřílet jste si mohli na odchodu v mezipatře, hned co by se vám ten plán podělal, žejo :)
To nic nemění na tom že odchod vrtulníkem byl trochu dost kontraproduktivní u nenápadný akce...

(sethi se naučila pojem "matagame". Začíná bejt zle...)
Autorská citace #7
8.3.2009 21:33 - Sethi
Píše:
(sethi se naučila pojem "matagame". Začíná bejt zle...)


nj, to už je jen krůček k tomu, abych třeba začala číst další pravidla a než se naděješ tak tě na celé čáře přegeekuju =)

třeba to byl tichej vrtulník. vznášedlo s tichým pohonem. co já vím.
Autorská citace #8
9.3.2009 10:57 - Rogan
Vrtulníky v takovém městě a v takové době létají běžně. Nic co by bylo nějak extrémně nápadné. Tady je jinak pěkně vidět tendence vzestupné kvality :)
Autorská citace #9
9.3.2009 11:05 - Sethi
to byla vlastně první povídka, kterou jsem psala tak nějak realtime a uvědoměle... z těch předtím to byl jednou náhodný výstřel do tmy, jednu jsem psala s několikaměsíčním odkladem a u jedné jsem vůbec nebyla, když se to hrálo. to už bylo tak nějak jednodušší...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.077394962310791 secREMOTE_IP: 44.222.175.73