Příběhy

Sethi
23.2.2009 23:29
Nakonec jsem podlehla nátlaku a dokopala se k jakémusi postupnému zkulturnění svých zápisů z našeho shadowrunu do takové míry, kdy jsem ochotná je zveřejnit.
sama jsem z toho po pravdě trochu nešťastná, protože si uvědomuju pochybnou kvalitu prvních kapitol, ale můžu vám slíbit, že se jak obsah tak zpracování bude postupně zlepšovat.
nesnažím se tu prezentovat naše výkony jako nějaké profesionální zásahy. jsem si vědoma toho, že i naše pojetí světa bylo - především ze začátku, kdy šlo hlavně o výbuchy a loot - ne zcela podle příruček. ale i tak si myslím, že se nám z toho vyvrbil pěkný příběh.
pokud vydržíte, můžete se těšit tak na 25 povídek, které postupně učešu a vypustím =)
pro zjednodušení orientace jsem dodala obsazení a k jednotlivým scénám přidala vyprávěče. přiznám se, že jsem se občas sama musela zamyslet, kdo to sakra...
Autorská citace #1
23.2.2009 23:30 - Alnag
Divím se, že tu zatím nikdo nic nenapsal. Vezmete-li si, že jsou to zápisy z hraní, tak nezbývá než smeknout před dramatickým střihem, bohatými dialogy a poměrně unikátní exkurzí do hraní někoho jiného.


EDIT: Á, už se tomu nedivím... nějaká chyba v zakládání otázek. :(
Autorská citace #2
23.2.2009 23:36 - sirien
jo, třeba já sem rozhodně psal...

...starý dobrý časy před sedmi nebo osmi lety :) , krásné frenzy hry :D
Nicméně s tím dostat někoho živého jsme měli problémy i o šest let později... a vzpomínám jak sme měli někoho odkrouhnout a omylem sme ho dostali živýho. Mám podezření jestli to neni jedinej člověk kterýho sme kdy dostali živýho...

doufám že Sethi to nadšení vydrží a pošle sem všechno :)
Kde sou ty časy kdy sme měli její zápis ze hry na dvacet pět stránek dva tejdny po dohrání hry, někdy i dřív, sem tam pozdějc...
Autorská citace #3
23.2.2009 23:44 - Sethi
já věřím, že budu schopná předložit několik důkazů o tom, že jsme měli i živé zajatce...

jak dlouho nám vydrželi je věc druhá.
Autorská citace #4
24.2.2009 00:51 - sirien
Jo moment... neunášeli jsme náhodou někoho zamotanýho do koberce? Nebo tak něco? Myslim že v některym z těch zápisů něco takovýho je, ale myslim že sem to nehrál, nejsem si už jistej.
Autorská citace #5
24.2.2009 00:54 - Sethi
co vím, v kobercích jsme jen odnášeli mrtvoly.
Autorská citace #6
24.2.2009 00:54 - sirien
aha, tak ten na živu možná už nebyl, no. Nebo pak už nebyl, možná, jak nás znám :)
Autorská citace #7
24.2.2009 06:58 - Gabik
Pěkný. Musím přiznat, že se těším na pokračování. Připomnělo mi to moje léta, kdy jsem sám na škole odehrál pár běhů. Doufám, že pokračování bude následovat.
Autorská citace #8
24.2.2009 07:56 - andtom
Sirien: Vidíš, vidíš, jak hezky vzpomínáš na staré dobré časy. Ani Ti nechybělo, že neznáš po kolena systémů :)

Snažení člověka často spočívá ve snaze se v nějaké sféře komplikovaně přiblížit prvotnímu emocionálnímu zážitku. A ten byl dosažen tak jednoduše, někdo by řekl, že technicky vzato tak nedokonale ...

Sethi: Omlouvám se za tuto vsuvku, mám nějakou melancholickou náladu po ránu :)
Co píšeš je hezké a směle dál.
Autorská citace #9
24.2.2009 10:05 - Rogan
Teda místo učení?? Sethi?? Ts, ts... Chci jen upozornit, že v popisku není vysvětleno proč je Umi emočně na úrovni kávovaru :-) Zadrátování je svinstvo a crossgender ještě větší. Dneska bych už ženskou nehrál.
Autorská citace #10
24.2.2009 11:31 - Sethi
pokračování následovat bude, v podstatě záleží jen na tom, kdy se odhodlám ho vypustit.

trochu jsem zapátrala a dohrabala se bližšího datování, tahle hra byla odehrána někdy v posledním kvartálu 2001, zapsaná někdy na jaře 2002. ostatní hry už byly zapisované ve více méně těsné návaznosti na sezení.

těší mě pozitivní přijetí, měla jsem obavu z vypuštění především těch prvních kousků.

rogan: na tom nezáleží, proč to tak bylo... i tak jsme ji měli rádi =)
Autorská citace #11
24.2.2009 15:28 - sirien
Píše:
Chci jen upozornit, že v popisku není vysvětleno proč je Umi emočně na úrovni kávovaru

Tos nikdy nevysvětlil :D . Umi prostě taková vždycky byla. Největší zranění pro ní byl poškrábanej lak na autě a její nejbližší intimní zážitek byl s domácími spotřebiči, to v Seattleskejch stínech věděli naprosto všichni :D

andtom: V době kdy se hrála tahle hra jsem znal DrD a rámcově SR, ne moc. Pak jsem s F´inëalar dalších pět runů nehrál, přidal jsem se až na sedmičku (Zelená míle? Možná, už si nejsem úplně jistý, je to dávno co sem to čet). To už sem znal DrD, kompletní SR, kompletní GURPS a začínal jsem se rozhlížet okolo po dalších pěkných hrách...
Autorská citace #12
26.2.2009 16:03 - Rytíř
Moc hezký, vážně! Jeden z mála zápisků ze hry, kde vůbec nevadí, že sem tu hru neprožil.
Také smekám klobouk! Nebo přílbu. Nebo co to vlastně rytíři nosej.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.048208951950073 secREMOTE_IP: 3.235.243.45