Pravidla

Jarik
24.3.2009 19:36
Dragonborn Paladin - snadno a rychle?
Z dlouhe chvile jsem premyslel o tom, jak (ne hrat) tvorit dragonborniho paladina. Kam jej smerovat? Jsou me plany na cesto do 10.lvl. spravne? Nebo si maluji budoucnost na ruzovo, ... byt je temna jako slunce pri zatmeni?

Chtel bych nastinit svou postavu, charakter. A Vas - diskutery - prosim o schovivavost i napadu :D

Druzina - slozeni : dragongorn paladin Bahamuta, tiefling knez Havrani kralovny, pulelf bard, gnoll ranger, elf rogue (ranger nebo kouzelnik... klame telem :D ).
Postava: Paladin fungujici jako ... osobni strazce s vlivem ve viru v prastareho boha. Do budoucna by se mel stat (snad) potulnym soudcem.
Poradi vlastnosti (o cisla nejde, ale o poradi jiste): Cha, Str, Wis, Con, Dex, Int

V ostatnim nechavam volnost diskusi - jak byste to resili VY?
Autorská citace #21
24.3.2009 22:22 - Jarik
mno, jesti se mi bude stavat porad (jako ted), ze jsem bloodied... tak si dam Dragonborn Frenzy :)
ale tomuto featu se snazim vyhnout... protoze se snazim byt vyrovnanym dragonbornem... a ne silencem :)
my se teprve hledame (bojove, i osobne).. kdo komu pomuze a kdy :) (otazka je mozna.. i kam)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.066883087158203 secREMOTE_IP: 44.222.175.73