Pravidla

Rurik
12.9.2007 17:07
Saga edition-talent juggernaut
Narazil jsem na drobný problém u talentu Juggernaut (str 52). Znamená to, že mě žádná zbroj neomezuje v pohybu (vždycky mám jako středně velká postava rychlost 6 čtverců, nebo malá 4 čtverce), nebo můžu běžet 4-násobnou rychlostí i v těžké zbroji, ale střední a těžká zbroj mi snižuje základní rychlost? Díky za odpověď.
Autorská citace #1
12.9.2007 17:29 - Alnag
Já myslím, že tam je podstatné to slovo while running. Znamená to (dle mého soudu), že když běžíš, počítá se to jako bys tu zbroj de facto neměl - tj. jak čtyřnásobkem tak 6 čtverců = 24 čtverců. Co to znamená run je vysvětleno na straně 155 (Run - celokolová akce, pohyb čtyřnásobkem tvé rychlosti v přímé linii, ztrácíš Dex bonus k reflexní obraně...)
Pokud děláš normální pohyb jsi omezen dle pravidel (snižená rychlost na 3/4).
Autorská citace #2
12.9.2007 17:45 - Rurik
Wau. To pak není něco ve zbroji ale menší tank. Díky za pomoc.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.075981855392456 secREMOTE_IP: 3.238.62.124