Pravidla

Malabar
17.7.2007 12:16
Preklad
Nez porad delat a delat nove diskuze o konkretnim slovicku tak mi docvaklo ze lepsi bude udelat jen jednu ale velkou :) tak tekdy jesli budete tak hodni a poradite mi s tim co nevim. Chtel bych jeste podotknout ze sem amater co se tice prekladu tak mejte se mnou strpeni.

Jde o preklad z Forgotten Realms
25.4.2014 15:01 - Andy
tak tam dajte polzlaťák a je to :)
27.6.2014 13:53 - Gurney
Potřeboval bych poradit s několika překlady (dostanete za to článek)

- jak se oficiálně překládá název knihy The Black Company od Glena Cooka?
- oficiální překlad druhé knihy ze stejné série (Shadow Linger)?
27.6.2014 13:58 - York
http://www.legie.info/serie/1-kroniky-cerne-legie

Když si 2x klikneš na obrázek obálkou, tak ti to protočí obálku všech tří dílů.
27.6.2014 14:19 - Gurney
J, díky.
27.6.2014 17:42 - Lokken
Gurney: The Black Company, Shadow Linger a The White Rose jsme četl tak 10 let zpátky, můžu kdyžtak poreferovat pokud chceš. Dokonce vlastním značně "očtený" výtisk Tyranova Stínu (Shadow Linger), 1. a 3. knihu jsem svéhočasu sháněl ale nechtělo se mi dávat 1000+ kč za knihu.
28.6.2014 22:36 - Gurney
Tak já si zkusím poshánět na vypujčení jedničku (nebo přinejhorším aspoň net by mohl poskytnout originál, i když na obrazovce čtu docela nerad) a pak bych si tu dvojku půjčil
30.6.2014 10:09 - Blaine
Pokud mi prodas svoji levou ledvinu, jsem ochoten poslat ti komplet prvni trilogii v dokonale (zdanlive nectena) zachovalem stavu. Cetl jsem ji vicekrat a rad sirim dobrou knizku. Ale nevim, jak bychom si to mohli predat jinak, nez ze bych ti to poslal postou. Pokud se samozrejme neukazes na FFku nebo nepojedes nekdy kolem Jihlavy a neudelas si odbocku.
Samozrejme jedname pouze o zapujceni, knizky neprodavam:)
3.7.2014 10:04 - Gurney
Dík za nabídku, ale zatím budu doufat, že se to dá sehnat někde podstatně blíž než v Jihlavě :) Navíc se koukám, že to prodává třeba i Amazon, tak to snad nebude tak vzácná věc (aspoň v originále).

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.068702220916748 secREMOTE_IP: 3.237.51.235