RPG odborně

ShadoWWW
28.4.2014 10:00
Autorská citace #21
29.4.2014 19:28 - Alnag
sirien píše:
Nechápu, co Ti vadí


Nevadí mi to. To není to správné slovo. Jen mi přijde, že tohle není ten čas něco takového řešit. Že základní pravidla mají mnoho jiných starostí než tohle.
Autorská citace #22
29.4.2014 21:02 - Jerson
Gurney píše:
Chudáci wargameři, scházej se v klubech a baví se odehráváním bitev co by se klidně daly nasimulovat počítačově a ani by kvůli tomu nemuseli vylézt z baráku. Fakt smutný :P

Jenže já mluvil o soubojích oddílů v jakési fikční rovině. Wargaming má v sobě aspekt modelářství, a pak je každá jednotka zastoupena vlastní figurkou. To je něco úplně jiného než třeba souboják armád jako byl v DrD Svět - který k soubojím armád používalo jen pár nadšenců.

Proti Wargamingu nemám ani slovo, ani když se tak či onak spojí s RPG.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.065674066543579 secREMOTE_IP: 18.232.88.17