Produkty

5.5.2022 11:07 - shari
Třeba Gergon vymyslel krabičku beztíže? (Box of Holding pro ty, kterým se víc líbí angličtina)
5.5.2022 11:24 - Tarfill
Aegnor píše:
Nejsem si teda úplně jistej, kam se do té krabičky vejdou pravidla,

Flashka s pdf se tam vejde... ;-)
5.5.2022 11:41 - Gergon
Je pravda že na pravidla jsem nepomyslel, protože třeba u mého stolu je nikdo z hráčů nemá a nenosí =)

Concentration a Soustředění asi vyjde na stejno, Ani Spells a Kouzla by mi nevadilo, mě se prostě nelíbí Death saves v češtině, takže jen kvůli tomu jsme zvolili anglický výrazy u všeho. Ale první várka je vyprodaná a do další várky vyrobíme několik krabiček s českými termíny, kdo je bude chtít, tak bude mít možnost.
5.5.2022 12:10 - Aegnor
Gergon: EDIT: Na Cyrasilovu žádost pitomost smazána. /EDIT

Tarfill, Šaman: no jo, ale tu flashku musím do něčeho píchnout, abych měl to pdfko kde otevřít ... tak do té krabičky budu muset místo knížky nacpat notebook. To jsem si moc nepomohl. :D
5.5.2022 12:11 - cyrasil
"Gergon: Tak ty Death Saves můžou bejt třeba "Umírání"."

Nebo taky muzou byt Death Saves a nemusi vymyslet pitomosti.
5.5.2022 12:14 - LokiB
Rozumné je dávat na podobné pomůcky pojmy, které jsou v pravidlech (bez ohledu na jazykovou mutaci), jinak je to blbě matoucí.
5.5.2022 12:49 - Gergon
No právě. proto pokud půjde o češtinu tak tam bude to co je v pravidlech. Což je to co e mi od začátku nelíbilo, ale jinak to nejde, je blbost mít polovinu krabičky v češtině a pak dvě slova anglicky =) takže tam bude nejspíš "Záchrany proti smrti".
5.5.2022 13:06 - Tarfill
Aegnor píše:
tak do té krabičky budu muset místo knížky nacpat notebook.

Jo ahááá, Ty chceš aby se do té krabičky vešel i notebook?
To v předchozím příspěvku nebylo napsané, uvažovalo se pouze o pravidlech... :-D
5.5.2022 13:14 - LokiB
Jinak zkuste pro to založit samostatnou diskusi o herních pomůckách k DnD/JaD ... tady v obecné Jaskyně a Draci už se to trochu moc rozlezlo :)
5.5.2022 13:19 - Dukolm
QR kód na SRD by vám nestačil :-D
5.5.2022 14:49 - Šaman
Dukolm píše:
QR kód na SRD by vám nestačil :-D

Ovšem, kdyby byl přímo vypálený na krabičce… wau :)
13.5.2022 22:16 - Efferwyck
pri posledni hre jsme se s klukama bavili o multipovolani a i kdyz vim ze zahchrane hody se nescitaji a postava je ma jen z toho prvniho povolani (uprimne ani nevim odkud) tak sem to v knizce JaD nikde nenasel napsane vypadlo to? nebo je to nekde schovane? protoze na 196+197 kde je multipovolani popsany to fakt napsane neni.
13.5.2022 22:26 - cyrasil
13.5.2022 22:33 - cyrasil
Jinak bug report: http://dnd5esrd.d20.cz/jeskyne-a-draci/4-povolani.html#tvorba-tulaka predpokladam, ze ty hvezdicky u zdatnosti jsou jen rozhozeny markdown?
13.5.2022 23:55 - sirien
cyrasil: jo. A koukám že tam je i trochu špatně udělaný .md rozentrování. Jedné krásné chvíle se na to mrknu (když mě nikdo nepředeběhne...)
15.5.2022 18:37 - Arled
Dívám se že Výdrž a Zdatnosti jsou špatně všude.

EDIT: V .md jsem to opravil (a několik dalších chyb s odentrováním).
17.5.2022 10:45 - LokiB
Už takhle brzo po vydání tak velké slevy? Tak snad je to významná podpora od vydavatele produktu, kterému věří, a ne výprodej levných knih.
17.5.2022 10:59 - cyrasil
Tech "puvodnich 1200kc" je opravdova cena, nebo alzacka cena? Protoze na planete her to normalne prodavaji za 900...

(pokud sem tnehle prispevek nepatri, tak ho klidne smazte;-))
17.5.2022 11:06 - crowen
Loki - to je tusim rovnake, ako suma v predpredaji. Pozeral som moju objednavku, platil som 27 euro, co je podla google diabolska suma - 666 czk :-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.089202165603638 secREMOTE_IP: 3.236.19.251