Kultura

wlkeR
23.10.2020 13:05
Virtuální Víkendy na Kostce
Inspiroval jsem se u programu D&D Virtual Play Weekends, který nabízí hraní ve stylu Adventurer's League po síti. Budu se držet jejich základních pravidel, ale zároveň omezení, která plynou z toho, že nejsem ofiko členem programu, tedy:


  • nabídka oneshotů v rozsahu 1, 2, nebo 4 hodin (+ až 0, 0,5, nebo 1 hodina na technické záležitosti)
  • všechny hry mají v daný termín dané téma;
  • hraje se, co má kdo zrovna k dispozici a připravené;
  • není žádné zápisné, ani finanční odměny DM;
  • DM rozhoduje o použitých platformách a hráčích, které "bere";
  • chcete-li se přidat, komentujte.

HRY:

1: so 14. listopadu 16-20; DnD 5e, Na konci světa, lvl 1, Cs, Discord / zrušeno

2: pá 13. listopadu 20+; Void: Science Fantasy 2.0, Cs, Discord
Gediman + Lord Eliphas, Nekra, Jezus; zápis

3: ne 29. listopadu; DnD, Noc Goblinů, Cs; sirien
sirien + Jezus, RoVan, Hroch, Nachtrose

4: ne 6. prosince; Fate Star Wars, ?, Cs; sirien
sirien + Log, Ugy, ?, ?

5: so 13. února, BitD, Cs, sirien
sirien + Nacht, Naoki, Demonica, Log, Dukolm


6: so 27 března, 14:00 (4-5h), Cs, DnD, Shari
Shari + Naoki (T-?/K-K), Sirien (T-?/?), Log (T-?/Č), Nachtrose (T-?/Bd), Dukolm (T-?/Dr)
23.6.2022 15:50 - Necromancer
Pakliže by to šlo již tento víkend, pak bych si možná zahrál.

Zásadní otázka zní: V kolik a na jak dlouho.
23.6.2022 18:07 - Skrita
Pokud by mi vysel cas, napr. tuto sobotu odpoledne/vecer si rad zahraji.
23.6.2022 18:38 - Log 1=0
Tuto sobotu bohužel nemůžu, ale v neděli odpoledne dejme tomu od 16:00 by to šlo.
Kolik by vás bylo?
Skříťa?
Necromancer?
RoVan?
Jezus?
Sirien?
Potvrďte/vyvraťe (s časem by se dalo případně hnout).
23.6.2022 20:08 - Necromancer
Já nevím, jednak mám odpoledne program (budu učit děcka na farním odpoledni střílet z luku - jako kdybych to sám uměl...), a z toho se možná dostanu domů třeba ve čtyři, v pět.
Potom důležitá věc. Na jak dlouho bys to viděl? Já stěží budu moct hrát do jedenácti, určitě nebudu moct nějak ponocovat. Plus samozřejmě bude to chtít tak hoďku pauzu na večeři... Záleží na ostatních, ale pokud bychom hráli cca od pěti do sedmi, pak půlhoďku pauzu na večeři, a jeli tak do desíti, zvládneme to za čtyři-pět hodin?

Over all, moc rád bych si zahrál, ale zatím je to tak 1/3 že to vyjde... Možná budu dělat náhradníka. ;-D
23.6.2022 22:19 - RoVan
Neděli bohužel beze mě, na sedm jsem se už upsal jinde.
Edit:
Teď se mi vyrojila kupa věcí a hráči mi potvrdili nějaké termíny na živé hraní, takže víkendy do gameconu patrně ezvládám.
24.6.2022 08:34 - Skrita
Neděle mi zatím taky nevychází.
24.6.2022 08:38 - Log 1=0
Aha, takže tento týden to tedy nevyjde.

Co ten další?
24.6.2022 14:58 - Jezus
U mě zatím dobrý :-)
24.6.2022 16:35 - Necromancer
Tak to se omlouvám, prázdninové víkendy (minimálně v červenci) jsou úplně mrtvé.
8.4.2023 17:18 - sirien
Mini-kronika, cca 4-5 cca 4-5h session

Docela bych si s chutí odvedl dobrodružství co jsem (nakonec spolu s Ugym, Shari a Demonicou) připravil na letošní Fokus roll, který se konal minulý týden - tam se to hrálo na 3 herní bloky (cca 3+5+4 hodiny), ale tentokrát bych to rád zkusil v rozšířené verzi (nelimitované turnajovými bloky).

JaD / DnD 5e
- prequel na nižší Úrovni, pak dobrodružství samotné na 4. Úrovni

Příběh se odehrává v pro letošní Fokus Roll vytvořeném světě Stínu a jde v podstatě o McGuffin hunt výpravu do bažin - tj. nějaké twisty, zajímavé prostředí, několik pasáží které mají každá trochu jiný herní styl a důraz.

Dejte vědět kdo byste měl zájem a uvidíme jak se nám podaří dohodnout případně čas a další detaily :)
8.4.2023 18:09 - Naoki
hlásím se :)
8.4.2023 18:59 - Log 1=0
Pro nás to asi nemá moc cenu, co?
8.4.2023 20:10 - Ugy
Log 1=0 Že bysme to sirienovi rozebrali jako kůlničku na dříví?
8.4.2023 22:33 - Necromancer
ten Prequel je One-shot?
8.4.2023 23:29 - sirien
Necromancer: Ano, ale rád bych to pojmul jako součást celé mini-kroniky - tj. stejní hráči, stejné postavy, protože tam jsou nějaké návaznosti, bez kterých to poněkud postrádá smysl.


Log: Well, vzhledem k tomu žes ten příběh už sám vedl na Fokus rollu, tak ne no :)
9.4.2023 10:15 - LokiB
Když by to byl termín , kdy můžu ... Bych si zas DnDcko zahral
9.4.2023 11:18 - Tarfill
Tyo siriene,
kdyby šlo čistě o zájem, tak ten bych rozhodně měl!
Sranda to bude spíš s tím časem...

Nepochopil jsem akorát, jestli to chceš odvést face to face, nebo online...?

Edit:
jo, teď vidím, že je to v sekci "Virtuální... " už mlčím... :)
9.4.2023 11:24 - sirien
Určitě online, proto taky tohle téma :)

Já pak udělám nějaký doodle pro zájemce, ať vidíme časové možnosti. Jak jsem psal, je to tak na 4-5 session.
9.4.2023 11:29 - Tarfill
Pro mě osobně je mnohem lepší rozvrhnout příběh na více sezení, než se omezit pouze na jeden den, to je pak většinou stresující všechno v klidu dohrát a užít si to...
9.4.2023 12:04 - Loddfafni
Pokud bys byl ochoten přijmout neznámého člověka a pokročilého nováčka, tak já bych měl také zájem.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10388898849487 secREMOTE_IP: 34.204.52.16