Kultura

Felixz
15.9.2016 16:47
Autorská citace #1
15.9.2016 16:47 - sirien
Píše:
Co by to bylo za festival bez přednášek, že.

GameCon.

Doufám, že to byla nějaká výherní kvízová otázka.
Autorská citace #2
15.9.2016 18:18 - Felixz
Copak na GameConu nejsou přednášky?
Autorská citace #3
15.9.2016 18:25 - Dukolm
Myslím že šéf linie přednášek se vyjádřil v #1 :-D
Autorská citace #4
15.9.2016 18:34 - Xyel
DnD 5E v angličtině.. beru ženu a doufám, že je ještě místo :D
Autorská citace #5
15.9.2016 18:45 - Shako
sirien píše:
GameCon.

Doufám, že to byla nějaká výherní kvízová otázka.


Dukolm píše:
Myslím že šéf linie přednášek se vyjádřil v #1 :-D


Kluci, z toho nemáte dělat promo! :-D
Autorská citace #6
17.9.2016 16:05 - sirien
Jinak já se na Žižconu objevim jen v pátek tak volně na pokec - původně sem volně plánoval celou dobu a možná i nějaké hraní, ale bohužel mi do soboty spadnul závazek se ukázat na jedné jiné akci z prazentačních důvodů kvůli GameConu.

(A napsal bych, že se ukážu v neděli, ale to by znamenalo vstávat a hahaha, znáte to)


EDIT: Felixz: Teoreticky máme na GC celou sekci přednášek a workshopů. Prakticky sem jí já jako šéf sekce poslední roky opakovaně profailoval a efektivně takřka až zahodil, protože sem měl vždycky X další agendy co byla důležitější plus mi během organizace spadlo na hlavu další Y agendy, co byla taky důležitější, takže sem nikdy neměl kapacitu to reálně udělat.

Na příští rok na to už kašlu, dal sem vědět, že na to rezignuju a příští rok si celou sekci převezme Darien, takže přednášky a workshopy po dlouhé době snad opět budou. (Kromě toho příští rok hostujeme i Parcon, což samozřejmě celou věc taky ovlivní a snad i k lepšímu.)
Autorská citace #7
18.9.2016 10:37 - Felixz
Ok, určitě se stav :) V neděli ale můžeš dorazit aj tak, kalíme až do večera!
Autorská citace #8
23.9.2016 14:09 - Dalcor
Kdyby někdo neměl co dělat a chtěl si vyzkoušet Wargaming tak tam dnes budu mít X-Wingy (1600 a 2030) a vikingskou hru Blood Eagle (1830)
Autorská citace #9
23.9.2016 14:17 - sirien
Kdybys po wargamingu neměl co dělat, tak můžeme po letech zajít na pivo :)
Autorská citace #10
24.9.2016 12:08 - York
sirien píše:
Kdybys po wargamingu neměl co dělat, tak můžeme po letech zajít na pivo :)


Můžete se stavit třeba v Souterrainu někdy po šesté.

edit: Šmarja ti ťulpasové maj jen Fuckbook. Takže bez linku: Bělehradská 142/82, Praha

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.076527118682861 secREMOTE_IP: 18.208.172.3