Kultura

Gurney
18.9.2015 11:34
Hledám hráče/hledám vypravěče!
Protože naše komunitní sekce je momentálně v poněkud neutěšeném stavu a relativně často se tu objevují příspěvky typu hledám skupinu/hráče/vypravěče, tady je na to speciální diskuze. Nezapomeňte napsat koho hledáte (hráče, vypravěče, popřípadě v jakém množství), co a kde chcete hrát (místo/město, případně online, ať už přes Google Hangouts, Roll20, Fantasy Grounds nebo post-by-post) a nějaký kontakt na sebe (pokud nechcete dáva mail, pak se stačí registrovat zde na d20 a ostatní registrovaní uživatelé vám následně můžou posílat zprávy).

Zároveň sem budu přepostovávat "hledám ..." vzkazy, co se objeví v jiných diskuzích.
24.10.2020 22:46 - MickiZ
Ahoj všichni,
hledám nějakou družinu, ke které bych se mohl připojit na online hraní. Mám drobné zkušenosti se hrou v systému DnD 5e, ale nedělá mi problém doučit se i jiné systémy. Čas na hru mám většinou každý den odpoledne. Vzhledem k aktuální situaci hledám online hraní, ale jinak bydlím v Pardubicích, takže pokud by se našla společnost z okolí, rád se připojím i osobně až okolnosti dovolí.

K zastižení jsem na discordu MickiZ#0219 nebo mailu mich.mal@seznam.cz
17.12.2020 12:42 - DragoN
Ahoj vypravěči,

jsme skupina pěti dobrodruhů a hledáme PJ na stálé hraní.

Systém: DnD 5e
Frekvence: jednou za dva až tři týdny
Kde: Brno / Online (zkušenosti s Discord i Roll20)
Věk: ~30
Reference: Tarfill (PJ)

Děkujeme za případný zájem.
S pozdravem,
Pavel
30.12.2020 18:12 - whisis
Ahoj, byla by tu družina ke které bych se mohl přidat? zájem mám o dnd. On-line nebo Středočeský kraj nejlépe kolem Benešova..
5.1.2021 13:48 - dndplayerapi
Taxidermist píše:
ahoj, rád by som sa pripojil je možné sa ešte pripojiť?
18.1.2021 02:21 - Chunk
Som hráč Dnd 5e a mám charakter predpripravený z minulého Dnd ktorému chýbajú staty či traity a class, no má predpripravené základné veci v inventáry a zaujmavý príbeh. Túto postavu sa dá ľahko pre DM zakomponovať do skoro každého sveta a som otvorený úpravam charakteru aby zasadol do hry. Prosím kontaktujte ma keď zhánate hráča na discorde : Chunk#6159
23.1.2021 23:21 - snitere
Zdravím hráči,

Hľadám hráčov, ktorí by boli odvážni sa vydať na dobrodružstvo v mojom svete DnD 5e. Som PJ a mám už jedného hráča ale ešte stále hľadám ďalších. Nie som "try hard" PJ takže si môžeme trochu upraviť pravidla podľa toho ako sa dohodneme lebo zložité pravidlá niekedy neznamenajú zábavu. Hral by som online hlavne kvôli situácii aká je. Ak máte záujem napíšte mi p_a_t_r_3_s#1267
24.1.2021 13:53 - Necromancer
Patres: Neříkal jsi že máš DMování plné zuby? :D
27.1.2021 22:18 - teuromko
Ahojte. Ja a moji kamaráti hľadáme Dungeon Mastera pre našu DnD groupu. Traja môžeme hrávať piatky a soboty do okolo 22:45, ale mám aj ďalších dvoch kamarátov, ktorí by to chceli prvýkrát vyskúšať, ale mohli by hrať tak max do 22:00. Hralo by sa buď cez roll20, alebo nejaký iný program napr. Fantasy Grounds. Kontaktovať ma môžete tu.
27.1.2021 22:45 - RoVan
teuromko koukni na tři komenty nad sebou, jsou ještě docela čerstvé, třeba když se spojíš s Chuckem/sniterem, tak se nějak dohodnete :-)
30.1.2021 18:39 - teuromko
@RoVan no nikto nereaguje :(
1.2.2021 00:38 - DaveN Číňan
Na Discordu rozjíždím nový projekt Putyka – DrD2.
Přijď si Dračí doupě 2 zahrát nebo o něm potlachat.
https://discord.gg/NT5smqZfz9

Jedná se o platformu pro hraní DrD2 spíše nezávaznou a odlehčenou formou (v protikladu s dlouhým tažením jedné družiny).
Po večerech se v putyce vypráví příběhy a báchorky o dobrodruzích a dobrodružkách, kteří se v nich potkávají pokaždé v trochu jiném složení, ale s o nic menším nadšením.
A že jsou některé příběhy trochu přikrášlené? Za to výčepní nemůže.

Osobně si teď v prvé řadě si potřebuju vyzkoušet hru podle revidovaných pravidel, která pořád ještě čtu. Nejlépe s někým, kdo je taky četl nebo má rozečtené (ale podmínkou to není).

Čas mám hlavně po večerech, řekněme od 20:30 do 22:30, ale klidně několikrát týdně.
To může být magický okamžik našeho hraní, jestli si rozumíme.

Všechno je zatím v plenkách a uvidíme, co z toho dál bude... nebo nebude.

A to už záleží jen na tobě!
1.2.2021 21:11 - Aquileus Draco
Momentálně máme plno, do budoucna uvidíme. Případně, dotázat se můžete, pokud budete chtít.

Buďtež zdrávi, druhové ve zbrani, znalci mystických umění, jakož i jiní hrdinové. Ať již stáváte hrdě a statečně v lesklé zbroji v čele vojsk, či se skrýváte ve stínech, hledáme právě Vás.

Jsme malá skupinka letitých pravidelných hráčů, převážně z Brna, a rádi uvítáme novou krev v našich řadách. V současné době kromě Pathfinderu jsme se vrátili i ke klasickému dračímu doupěti, nicméně zkušenosti máme i s jinými systémy a nebráníme se po domluvě ničemu. Vzhledem k situaci hrajeme v současné době přes roll20, tedy prostředí pro online hry, vzdálenost proto nehraje roli, stačí jen chuť a dobré připojení.

Máte chuť to s námi zkusit také? Pak se můžete ozvat způsobem, který Vám nejlépe vyhovuje na následujících kontaktech. Těšíme se na Vás.

Richard
  • +420 608 577 501 (je i na telegramu)
  • discord: Therwain#4860
Petr
  • +420 728 890 419 (jsem i na telegramu a watsappu),
  • aquileusdraco@volny.cz,
  • skype: heruraukar,
  • discord: Draco#0268
3.2.2021 12:50 - Winnie
Hledáme jednoho hráče na doplnění družiny pro novou, vlastní kampaň.
Systém: Dungeon Crawl Classics. Hraní on-line (roll20 plus video), všední den večer cca 19:00 - 22:00 (konkrétní den a frekvence dle domluvy; jsme dospělí, pracující lidé s rodinama, takže čas řešíme operativně dle možností).


V případě zájmu mě kontaktujte buď tu přes soukromou zprávu nebo na mail starbreeze@seznam.cz.
11.2.2021 08:20 - kuschleba
Zdravím, zkušený DM hledá 3-4 hráče pro skupinu v Liberci. Preferovaný systém DnD 5e, případně Warhammer 40k: Deathwatch. Jely by se připravené moduly (Lost mines of Phandelver pro začátečníky, pro ošlehané Curse of Strahd, případně cokoliv jiného). Hraní pouze naživo, žádný net. Je v podstatě jedno, jestli jste začátečníci, nebo protřelí mazáci, podstatná je chuť hrát. Hrálo by se tak zhruba 1-2x do měsíce, ideálně o víkendech. mail: mlskotsko@centrum.cz
17.2.2021 11:27 - RoVan
Zapovězené země; Discord seznamka

Kdyby měl někdo zájem zahrát si ZZ online, a shání hráče nebo vypravěče, koukněte na Discord ZZ - Online hraní

Sever funguje od včerejška, tak uvidíme, jestli se to chytne :)
17.2.2021 13:59 - Mangoli
Ahoj, rád bych si zahrál něco přes večer jako hráč - tedy hledám skupinu. Na systému mi asi úplně nezáleží, neb žádný neovládám. Jsem tedy nováček na tomto herním poli, který by se rád něco naučil a zahrál si. Učím se rychle a nemám problém prostudovat materiály, které budou potřeba.

Rád bych hrál třeba formou volání přes discord či jinou aplikaci/cokoliv. Bylo by fajn, kdyby to byla skupina, která hraje třeba 1-2x do týdne k večeru a nebála se začlenit do svých řad učícího se nováčka se zkušeností v textovém RPG.

Kontakt tady do zpráv, prosím
19.2.2021 10:32 - JaraJ
Zdravím :)
Hledám družinu, která by přijala postavu dobrého či neutrálního přesvědčení pro hraní online či v Brně a jeho okolí.

Je mi 24 let, mám zkušenosti s textovými RPG a pár one shoty v systému DnD 5e, který mám nastudovaný a tedy bych jej i preferoval. Mohu nabídnout pozitivní přístup, ochotu se zdokonalovat a postavy vybočující z archetypů.

Momentálně mám několik zpracovaných či rozpracovaných nápadů pro různé charaktery:
Člověk Paladin přísahy starověku se zázemím baviče (Paladin - Oath of the Ancients - Entertainer), zákonné dobro
Trpaslík Druid se zázemím lidového hrdiny (Folk Hero), chaotické dobro
Domestikovaný ork Kouzelník se zázemím mudrce (Wizard - Sage), chaoticky neutrální...pokud by bylo libo něco opravdu mimo :D

Pokud tě něco z výše napsaného zaujalo, napiš mi prosím na discord Redknife#8504 nebo zde do soukromých zpráv :)
Budu se těšit!
19.2.2021 12:33 - Aenast28
Ahoj! :)
Hledám družinu, která by přijala hráče na online hraní snad čehokoliv, jenom ne DnD 5e. Ideální by bylo CoC nebo DCC. :)
Je mi 22 let, a mám dlouholetý zkušenosti s hraním DnD, kterého jsem se až moc přehrál a proto teďka aktivně hraju okolo roku v systému Grimoáru.
Jakýkoliv systém se rád rychle naučím a nemám problém s hraním večer ve všedních dnech.
Kontakt prosím zde do zpráv.
25.2.2021 20:20 - ganesha
Ahoj,

hledám skupinu lidí na hraní Shadowrunu, kteří mě vezmou mezi sebe nebo utvoříme novou. Na edici mi nezáleží. Chci hrát jako hráč a preferuji online hraní přes jakkoukoli aplikaci, protože se geograficky těžko potkáme. Pokud jste však z okolí Opavy nebo Krnova, tak můžeme i naživo. Je mi 33 a hrál jsem starý dračák - 1.6, drd+, dračí hlídku a shadowrun - tuším, že to byla 3.edice. Už je to docela dlouho. Těším se na Vaše reakce. Pište do zpráv. G.
9.3.2021 10:31 - Godzillus
Chcem sa opytat, ci by si niekto nechcel vyskusat moju post-apokalypticku verziu DnD 5e s moznostou wild wasteland(encountery na kokaine),nevadi, ak dnd neviete, ja vas mozem zabehnut a vysvetlim vam ako to funguje. mame sice malu skupinu, ale je velka sranda a dufam, ze sa budete bavit a mozno dokonca pridate nieco do hry (item, kreaturu, quest...). Ak toto niekoho zaujalo, napiste mi do DM alebo sa pridajte na discord. (Som rad za kazdu posilu do wastelandu).
Moj discord:IJEK117#7132
moj server: https://discord.gg/2mCuvex

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.086616992950439 secREMOTE_IP: 44.201.131.213