Kultura

Gurney
18.9.2015 11:34
Hledám hráče/hledám vypravěče!
Protože naše komunitní sekce je momentálně v poněkud neutěšeném stavu a relativně často se tu objevují příspěvky typu hledám skupinu/hráče/vypravěče, tady je na to speciální diskuze. Nezapomeňte napsat koho hledáte (hráče, vypravěče, popřípadě v jakém množství), co a kde chcete hrát (místo/město, případně online, ať už přes Google Hangouts, Roll20, Fantasy Grounds nebo post-by-post) a nějaký kontakt na sebe (pokud nechcete dáva mail, pak se stačí registrovat zde na d20 a ostatní registrovaní uživatelé vám následně můžou posílat zprávy).

Zároveň sem budu přepostovávat "hledám ..." vzkazy, co se objeví v jiných diskuzích.
16.3.2021 18:19 - MartinW
Hledáme hráče/hráčku Pathfinder 2e-online

Ahoj, chybí nám jeden až dva parťáci na online hraní Pathfinder 2e. Jen základní příručka a pravidla. Hrajeme online s mikrofonama/webkamerama (nepovinně:) a to na roll20 rozhraní nebo google jamboardu. Většinou odpo/večer, 1x-2x týdně, jak se dá. Tak půl na půl hack and slash dungeon crawl a hraní postav mimo souboje, vlastně celkem všechno dost klasicky, jak to Paizo má vymyšlené. Jsme 3 - máme jednoho munchkina, jednoho IRL barbara a jednu skvělou hráčku <3
16.3.2021 21:10 - mrkew
Ahojte. Pořádáme veřejné hraní Call of Cthulhu. Pokud jste si chtěli zahrát tento systém a zkusit si lovecraftový svět v USA v letech 1920-1930, tak s námi máte právě příležitost!!! Pokud jste daný systém nehráli, nevadí. Vše naučíme a vysvětlíme. A nebo pro samouky můžeme poslat zkrácené pravidla :)

Více informací uvnitř odkazu. Chapadla čekají! https://forms.gle/RQooA4HBGKAxYVfA9
23.3.2021 10:34 - Jerson
Projekt Omega
Nabízím místo pro 1 - 2 hráče
Setting: Okultní teslapunkový svět 1939. V zásadě reálná historie doplněná několika vynálezy a paranornálními jevy, o kterých s v té době diskutovalo.
Kdy budeme hrát: Dle domluvy, odpoledne, možná víkendy
Jak budeme hrát: On-line hra s videem
Dodatečné informace: Oneshot s možností navázat zapojením do probíhající multikampaně.
Kontakt: soukromá zpráva, nebo odpověď v tomto tématu
26.3.2021 13:32 - Karas
Ahoj,
rad bych našel skupinu na pravidle hraní DnD 5e v CZ. Aktuálně hraju přes roll20 se skupinou campaign Strahda každou neděli v ANG.
Mohu hrát v pozdějších odpoledních hodinách. Rad se prizpusobim zavedeným pravidlům skupiny. Pokud se mne chce někdo ujmout, dejte prosím vědět :). Díky. David.
27.3.2021 18:17 - Necromancer
Zdravím, hledám hráče, kterému by nevadilo připojit se do už probíhající kampaně. Hrajeme D&D 5e, přez Discord&Roll20, Ideálně by se nám šiknul klerik-léčitel. Hráč nám odešel přesně před začátkem hry. Kontakt zde na PM.

EDIT: Již neplatí.
31.3.2021 21:22 - vojta_h3
Warhammer Fantasy a Age of Sigmar

Jako velký fanda Warhammeru jsem se nedávno dostal k Warhammer Fantasy Roleplay 4e a proto bych se chtěl zeptal jestli se najdou lidé kteří případně už hrají a měli by nějaké to místo ve skupině NEBO jestli by se našel dostatek lidí na vytvoření skupiny nové kterou bych si klidně i rád odGMoval (samozřejmě po tom co bych nějak našprtal pravidla).
Zároveň hledám i skupinu která hraje (relativně) nedávno vyšlé Age of Sigmar: Soulbound a měla místo NEBO stejně jako u WFRP pokud by se našel dostatek lidí na vytvoření skupiny nové

Kdyby se někdo našel, pište kdyžtak na husa3@seznam.cz, tady na webu do DM či na Discord vojta_h3 #4659
16.4.2021 13:37 - Kubec
Hledáme ještě jednoho hráče do nové DnD 5e homebrow kampaně.
Ahoj všichni !
Jsme 6 členná stála družina (5+DM), která bude v blízké budoucnosti začínat úplně novou homebrow kampaň od 1 lvl.
Tímhle hledáme ještě jednoho stálého hráče na pravidelné hraní. Hraje se v Praze(NE ONLINE) převážně každý druhy víkend od cca 13:00 do 20:00.

Co nabízime:
- Jsme parta nadšenců co chápe princip her na hrdiny a proč se sešli. Všichni táhneme za jeden provaz a de nám oto abychom si sezení užili.
- Poslední kampaň jsme hráli málem 3 roky od 2 lvl do 14 lvl.
- Já jako DM se řídím hlavně pravidlem, že s velké části je moje zábava, zábava hráčů.
- Snažím se s každým hráčem podrobně projednat vývoj postavy, tak aby byl co nejvíc spokojen a uplatnil se v daném setupu kampaně.

Co hledáme:
- Hlavně hráče, který je vyrovnaný sám se sebou, chápe dobře TEAM PLAY a koncpet her na hrdiny - je to nakonec společné úsilí všech a každý jeden vytváři svím podílem přiběh a atmosferu.
- Zkušenosti s pravidly nejsou nutnosti, vše se da naučit, ale důležité je jen chtít.)


Start kampaně se plánuje cca nějak koncem léta s tím, že session zero bude nějak v pruběhu léta, kde bychom rádi udělali postavy, backgroundy atd.


Pokud vás to zaujalo anebo máte jakékoliv dotazy, tak mě neváhejte kontaktovat.
FB: https://www.facebook.com/kubec.jakub/
MAIL: j.frankovsky@centrum.cz
29.4.2021 11:40 - mizy
Hledám hráče/hráčku Star Trek Adventures

Já si prostě nemůžu pomoc, tak to zkusím. :) Neměl by někdo zájem o kampaň ve ST Adventures? Hru bych vedl online přes FoundryVTT s implementováným A/V jitsi modulem. Pro představu:

https://photos.app.goo.gl/U1xqPbUg6ezUpksL6

https://photos.app.goo.gl/F5CrDhtfNukBg9qTA

V současné době jsem ve fázy čtení pravidel. Zatím jsme tři, takže si dělám průzkum, zda má cenu se pouštět vůbec do přípravy a našel by se dostatek hráčů.

(Foundry i jitsi na vlastním serveru)
2.5.2021 17:02 - Shindakami
Hledám skupinu
Ahojda hraji DnD už kolem 4 let a dlouho jsem nehrát tak jsem si řekl že sem písnu.
Pokud má někdo místo ve své družině pro jednoho dalšího hráče rád se přidám.

Hledám hráče
Zároveň jsem ochotny hostovat kampaň (formát DnD 5e) pro 3-4-5 hráčů
Podmínky: Být aspoň trochu zkušený
Mít čas jednou týdně k večeru
Nebýt toxický
A asi mít discord
(PS sorry za gramatické chybky pokud tam jsou ,pravopis není moje silná stránka :D)

Můj discord: Killer Queen#1944
Můj messenger: https://www.facebook.com/paraz.parazek/

Budu rád za cokoliv díky moc a krásný den.

Shindakami
5.5.2021 20:31 - KDolecek
Ardanský rituál
Pořídil jsem si modul pro DrD z roku 1999 a zajímalo by mne, jak se to hraje.
"Příběh" modulu je záchrana nevinné dívky před obětováním zlým knížetem temnoty, který z její oběti získá moc a život na další dekády. Nemůže být klasičtější :D

Hledám: 2+ hráče
Systém: Pravděpodobně úpravený DCC, ale jsem přístupný změně.

Věšina modulu je jeden velký dungeon. K tomu tam je jeden menší a nějaká náhodná setkání. Dohromady je to asi 100 místností a 15 náhodných setkání (u těch není jisté, kolik z nich se podaří dostat od hry). Bude to mít trochu jiný feel, než když se to hrálo v původním DrD, ale obsahem se budu snažit být věrný původnímu modulu.
22.5.2021 09:26 - Duno
DM hľadá hračou
hralo by sa DnD 5e s nejakými homemade pravidlami. pridať sa môžu všetci či už to hráte 1. krát alebo už pár rokou. hrala by sa to vo svete s klasickou stredovekou tématikou.
hladám: 2-3 hráčou

hralo by sa cez discord
fighty by sme dohodli cez čo.
ked tak ta píšte na Discord: Duniaczik#8275
27.5.2021 14:22 - PanOndrej
Zdar, po cca roční pauze se opět vracíme k hraní naživo. Momentálně jsme 3 a rádi bychom uvítali pár dalších neohrožených dobrodruhů.

Primárně hrajeme DnD 5e, ve kterém pomalu rozjíždíme novou kampaň, ale občas rádi vyzkoušíme i jiné systémy.

Scházíme se 1-2 za 14 dní v centru Prahy, podle toho, jak povinnosti dovolí, nejčastěji pátek nebo sobota ve večerních hodinách.

Pište buď zde do zpráv nebo discord PanOndrej#5632.
28.5.2021 00:06 - strucky
Ahoj, chci touhle cestou jenom tak zjistit, jestli se "tímhle směrem ujetí" lidé (RPG) nacházejí i v okolí Telče. Nehledám konkrétně vypravěče/skupinu 'per se', ale kdyby se našli podobně naladění lidé tady v okolí, to by mi úplně stačilo. Ať o sobě víme a klidně by se mohlo něco eventuálně naplánovat (i kdyby to mělo být jen pivo s pokecem o RPG)... :-)
Hlavní objekt zájmu D&D 5e.
31.5.2021 15:13 - Aenast28
Ahoj, hledám skupinu, která by přijala jednoho zkušeného hráče na hraní DCC nebo nějakého podobného systému.
Preferovaná forma by byla online hraní jednou za týden.
Pokud by byl zájem, tak mi napište zde do zpráv.
1.6.2021 12:15 - Middy
Zdar lidi,

hledáme hráče co by se přidali k naší družině (zatím 2 + DM). Hrajem hlavně DnD 5e Homebrew kampaně a oneshoty, plánujeme dát i Cyberpunk, ale samozřejmě se nebráníme jakýmkoliv stolním hrám. Jsme z Liberce a hrajem živě (DM rád tvoří atmošku). Hraje se jak je zrovna čas, ale hlavně o víkendu.

Kontakt discord: Middycz#4704
18.6.2021 16:40 - MirTur
Zdravím. Jsem dlouholetý hráč stolních her a rpgček. Rád bych našel skupinu jenž hraje Degenesis a které by se hodil hráč. Naživo v Brně anebo online.
20.6.2021 17:18 - Moadret
Čau,jsem relativně zkušený hráč (skoro rok DMuju) a chtěl bych si zahrát DnD 5e (online) jako hráč.
Jestli by se našla nějaká skupina, která by mě přijala, napište DM.
(Discord: Moadret#3402)
3.7.2021 16:52 - Zipo
Zdravím,

Hladám skupinu na hranie DnD 5e online alebo v Brne. Som pomerne skúsený hráč (dmkujem už dva roky). Pokiaľ je tu nejaká skupinka, ktorá hladá amatérske Dmko nebránim sa to skúsiť s novými ľudmi nič menej by som preferoval byť pre zmenu hráč. Ďakujem za záujem ? :D

Discord: Zipo#7498 alebo teda PM here :)
1.8.2021 18:23 - Gibo89
Ahoj, není tu náhodou nějaký PJ/DM hledající družinu? Jsme parta 5-6 lidí (kolem 30) kteří nedávno začali hrát DnD 5e (dřívější zkušenosti z DrD I). Protože nejsme všichni poblíž, hrajeme na Roll20. Aktuálně hrajem 1x týdně večer (3-4 hodiny), DM dělám já, ale stále sním o tom, že to veslo někomu předám a taky si trochu zahraju :)
1.8.2021 21:06 - KDolecek
Hledám 1-2 hráče/ky na dobrodružství Waking of the Willowby Hall (https://rpgforum.cz/anotace/waking-willowby-hall) - rozhodli jste se vybrat sídlo zmizelého okultisty, ale zrovna ho obléhá naštvaný obr, protože se uvnitř schovává parta zlodějů s jeho husou, co snáší zlatá vejce. Nemá děj, má mnoho interaktivních prvků.
Online one-shot (cca 5 hodin).
Pravidla Knave (minimalistická na 9 stran)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.090292930603027 secREMOTE_IP: 3.88.60.5